2
  • 59 58:53
    Tigers

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - Ivanti Tigers Jižní Město 6:5
branky: 10. Denisa Kotzurová, 32. Paulína Hudáková, 38. Markéta Vrlíková, 53. Paulína Hudáková, 53. Kristina Hudáková, 56. Eliška Jurečková - 35. Vendula Beránková, 36. Lucia Jelínková, 41. Kateřina Kovaříková, 47. Nikola Hermannová, 48. Lucia Jelínková; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 3:3; využití: 2:0; diváků: 124; zásahy brankářů: Veronika Tomšová 19 - Kristýna Karli 13; po třetinách: 1:0, 2:2, 3:3
60:00 Komentář trenérky hostů paní Karolíny Šatalíkové: Prvních deset minut první třetiny bylo trošku na rozjezd, pak jsme se dostali do zápasu a měli jsme dostatek šancí na to, abychom dali nějaké góly. Další dvě třetiny z naší strany byly dobře zahrané, ale po hloupých chybách jsme soupeře vrátili do zápasu. Byl to krásný zápas a gratuluji soupeři.
60:00 Komentář trenéra domácích pana Jakuba Robenka: Měli jsme poměrně dobrý vstup do zápasu, ale od 10.minuty šla Naše organizace hry hodně dolů. Famózní Tomš, hodně bloků a i když jsme nehráli zrovna dobře, tak tenhle tým už prostě neprohrává. Děkujeme divákům, kteří dneska byli skvělí a doufáme, že Nás přijdou podpořit i v play-off.
60:00 Střely ve 3. třetině: 9 - 7
59:29 Praha v šesti.
58:53 Timeout Ivanti Tigers Jižní Město
58:53 Vyloučen hráč #5 Markéta Vrlíková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za bránění ve hře
58:39 Domácí pod tlakem na vlastní polovině.
57:56 Káčová zastavena v cestě za gólem těsně před bránou hostů.
55:50 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 6:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #26 Eliška Jurečková, asistoval #10 Denisa Kotzurová (6:5)
55:50 Padáček Jurečkové překvapivě končí za zády Karli a Ostrava se může radovat z gólu.
54:52 Rozehrávka z výhodného místa se domácím nepovedla, míčku se zmocňují tygřice, které hned vyráží do útoku.
53:52 Chudá to zkouší z otočky, ale trefuje pouze blok protihráčky.
52:22 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 5:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #88 Kristina Hudáková, asistoval #34 Veronika Káčová (5:5)
52:22 Domácí využívají situaci 4na1.
52:06 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 4:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #99 Paulína Hudáková, asistoval #10 Denisa Kotzurová (4:5)
52:03 Chyba Karli málem vedla k obdrženému gólu.
51:40 Hostující tým dobře brání.
51:08 Domácí zatím bez střely.
50:33 Vyloučen hráč #2 Nikola Hermannová družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
50:18 Přihrávka Grossové směřuje přímo na hokejku Řezáčové.
49:17 Kotzurova vyslala míček přímo do rukou Karli.
48:44 Střela z první od Káčové míří po teči vysoko nad.
47:15 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 3:5
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #24 Lucia Jelínková, asistoval #10 Iveta Jedličková (3:5)
47:15 Matoucí rozehrávka hostů domácí opravdu zmátla a tak si Ivanti připisuje další gól.
46:59 Pokus Grossové pražskou bránu neohrozil.
46:09 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 3:4
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #2 Nikola Hermannová, asistoval #24 Lucia Jelínková (3:4)
46:09 Krásně mířená střela Hermannové s lehkostí zapadá do brány.
45:24 Kubišova se ocitla před Tomšovou sama, šla do bekhendové kličky, ale míček ji ujel.
44:24 Domácí opět pod tlakem.
43:31 Hermannová se dostala až za domácí bránu, kde byla zastavena Jurečkovou.
42:20 Kotzurová výborně zakročila proti střele Jelínkové.
41:43 Kajfoszová trefuje skákavý míček, ale vysoko nad bránu hostí.
41:07 Střela Suré nenadělala Tomšové žádné problémy.
40:44 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 3:3
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #42 Kateřina Kovaříková, asistoval #10 Iveta Jedličková (3:3)
40:33 Zajímavá standradka domácích nakonec končí střelou mimo bránu.
40:00 Střely ve 2. třetině: 6 - 9
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:42 Hudáková K. zajímavá střela, Karli připravená.
37:15 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 3:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #5 Markéta Vrlíková, asistoval #68 Nela Kapcová (3:2)
36:56 Domácí v tlaku na útočné polovině.
35:17 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 2:2
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #24 Lucia Jelínková, asistoval #14 Denisa Billá (2:2)
35:17 Rychlá akce Ivanti vede k dalšímu gólu.
34:46 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 2:1
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #15 Vendula Beránková bez asistence (2:1)
34:30 Šromotová ztrácí míček a Praha se žene do útoku.
33:28 Hra je nahoru dolů.
31:51 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 2:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #99 Paulína Hudáková, asistoval #68 Nela Kapcová (2:0)
31:51 FBC na sebe nedalo dlouho čekat a po rychlé rozehrávce navyšuje P. Hudáková.
31:40 Vyloučen hráč #13 Simona Pálková družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za sekání
31:09 Střelu Beránkové hrdinsky blokuje Grossová.
29:49 Tomšová skvělý zákrok proti střele z první od Kovaříkové.
29:08 Nepřehledný chumel před domácí bránou nakonec nekončí gólem.
28:09 Střela rozběhnuté Žurkové míjí bránu hostí.
27:24 Útočný faul Kubišové, na míčku opět Ostrava.
26:44 Domácí hrají v plném počtu.
25:50 Domácí na míčku.
25:16 Střela Billé končí mimo bránu domácích.
24:44 Vyloučen hráč #99 Paulína Hudáková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání
24:22 Hermannová přímo do břevna.
24:03 Domácí pod tlakem na vlastní polovině, ne a ne získat míček.
22:56 Karli předvedla parádní zákrok proti střele Hudákové K.
22:22 Tomšová hasí nebezpečnou situaci.
21:39 Šulanová se dostala do blízkosti domácí brány, ale vystřelit se ji nepodařilo.
20:49 Hosté hrají v plném počtu.
20:24 Rybičková z první mimo.
20:00 Střely v 1. třetině: 4 - 8
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:49 Vyloučen hráč #14 Denisa Billá družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za sekání
18:01 Po chybě Beránkové se na míček dostává FBC.
17:40 Vyloučen hráč #88 Kristina Hudáková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za hra rukou
16:30 Ivanti drží Ostravu uzavřenou na vlastní polovině.
15:44 Domácí drží míček v obranném pásmu.
14:19 V souboji Kubišová vs Grossová vítězí první jmenovaná, která nyní kombinuje za domácí bránou.
12:46 Řezáčová nedává téměř 100%ní šanci.
11:43 Beránková vyslala nepříjemnou střelu, Tomšová vyráží a míček končí za mantinelem.
11:06 Hra se přelévá ze strany na stranu.
09:55 Rychlá akce Ostravy končí střelou vedle od Jurečkové.
09:15 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 1:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #10 Denisa Kotzurová, asistoval #99 Paulína Hudáková (1:0)
09:15 Kotzurová si chytře naběhla a otevírá tak skóre zápasu.
07:44 Kapcová končí na zemi po střetu s Beránkovou, ale vzápětí vstává.
07:20 Hermanová z otočky míjí bránu.
06:13 Domácí pod velkým tlakem.
05:01 Po hezké akci domácích se dostala ke střele Žurková, Karli vyráží helmou.
04:16 Hermanová sráží Kapcovou nepěkně k zemi, standardka pro domácí.
03:27 Pokus Žurkové Karli rychle překazila.
02:20 Kotzurová se dostala do výhodné pozice, ale střela ji moc nesedla a Karli s ní neměla větší potíže.
01:22 Snaha Vrlíkové obrat Šulanovou o míček nevyšla a ta se dostala až ke střele, která však letěla mimo domácí bránu.
00:38 Vrlíková u mantinelu zneškodněná Beránkovou.
00:01 Úvodní buly pro domácí tým.