8:7
    Filip SALÁK
    (Špinar)

Pacovští Honzíci - Snipers Třebíč B 8:7
branky: 5. Jan Tomšů, 12. Tomáš Dohnal, 13. Jan Tomšů, 15. Jan Tomšů, 26. Petr Diviš, 27. Tomáš Dohnal, 32. Jan Tomšů, 33. Michal Hošek - 4. Martin Rygl, 9. Jiří Špinar, 15. Jiří Špinar, 17. Michal Kelbler, 32. Filip Salák, 56. Michal Kelbler, 59. Filip Salák; rozhodčí: Michal Pazderník - Pavel Urbánek; vyloučení: 4:0; využití: 0:1; diváků: 21; zásahy brankářů: Jan Máca 23 - Jaroslav Kučera 17; po třetinách: 4:4, 4:1, 0:2
59:59 Vyjádření trenéra domácích: zlepšený výkon proti včerejšímu utkání nám přinesl zasloužené tři body. Škoda zbytečných vyloučení.
59:59 Vyjádření trenéra hostí: Zápas jsme si prohráli vlastníma chybami, za které nás domácí trestali. Děkujeme soupeři za hru.
59:48 hosté vyvíjejí tlak, ale domácí zatím odolávají.
58:55 Hosté jsou bez brankáře
58:28 Timeout Pacovští Honzíci
58:28 GÓL Snipers Třebíč B! 8:7
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #67 Filip Salák, asistoval #84 Jiří Špinar (8:7)
58:28 hosté se svojí aktivitou dostávají na dosah jednogólového rozdílu. Domácí si berou oddychový čas.
58:17 domácí hráč číslo 4 Petr Diviš, teď ustál tvrdý souboj a poslal do šance Matěje Doubka. Ten však minul
56:40 půlka domácího oslabení za námi. Hosté se zatím k žádné velké akci nedostali.
55:40 Vyloučen hráč #43 Matěj Doubek družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za bránění ve hře
55:09 GÓL Snipers Třebíč B! 8:6
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #60 Michal Kelbler, asistoval #67 Filip Salák (8:6)
55:09 hosté rychle využívají přesilovku střelou mezi brankářovi nohy.
54:58 Vyloučen hráč #94 Jan Tomšů družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za nedovolené vrážení
54:30 teď zkažená akce domácích 3 na 2, kterou hostě rychle otáčí
51:51 míček se ujal domácí hráč číslo 52 a utíká s ním na druhou stranu až k soupeřově bráně. Svojí sólo akci však zakončuje střelou mimo hřiště.
49:50 akce před bránou hostí. Domácí hráč č. 87 dostal nahrávku před bránu. Tu však míjí.
48:53 tvrdá střela hostí od modré, která lízla tyčku domácí brány.
46:50 Domácí brankář opět chytil tvrdou ránu do ruky a hraje přerušena.
44:43 Domácí hráč teď komentoval situaci na hřišti místem, kde se tělo střetává se židlí.
44:09 Další akce domácích ve vlastním oslabení. Střela ale míří mezi diváky.
43:24 domácí se ale oslabení nezalekli a dostávají se do šance. Střela však letí mimo bránu.
42:12 Vyloučen hráč #87 Michal Hošek družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za sekání
42:12 další brutální sekání domácího hráče s číslem 87 Michal Hošek za které si odnáší dvouminutový trest.
39:59 druhou třetinu jednoznačně ovládli domácí. Jak herně, co je ale důležitější, tak i gólově.
33:43 menší potyčka před domácí bránou, kterou ale rozhodčí rychle ukončují. Nejdříve faul na útočníka hostí. Pak sekání přes ruce domácího brankáře a znovu, ten si to ovšem nechává líbit.
32:25 GÓL Pacovští Honzíci! 8:5
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #87 Michal Hošek, asistoval #43 Matěj Doubek (8:5)
32:25 nahození na bránu, které brankář hostí vyhazuje před sebe. Pro jeho smůlu, přímo na hokejku domácího útočníka. Jeho úkol už byl velice snadný.
31:32 GÓL Pacovští Honzíci! 7:5
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #94 Jan Tomšů bez asistence (7:5)
31:32 nahození domácích na branku a hráč s číslem 94 Tomšů Jan svou aktivitou dostává míček za brankářova záda.
31:22 GÓL Snipers Třebíč B! 6:5
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #67 Filip Salák, asistoval #36 Adam Benáček (6:5)
31:22 míček teď tak hezky zajímavě skákal, až doskákal za záda domácího brankáře
26:42 GÓL Pacovští Honzíci! 6:4
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #98 Tomáš Dohnal z trestného střílení (6:4)
26:42 Domácí útočník se ocitá sám před brankářem je ale faulován a domácí mají trestné střílení, které jede Dohnal. Svou rozvážnou chůzí se dostává před brankáře klička, střela a goool. Domácí jdou do vedení 6:4
25:48 GÓL Pacovští Honzíci! 5:4
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #4 Petr Diviš, asistoval #87 Michal Hošek (5:4)
25:48 Domácí čtyřka má po včerejším hattricku chuť a nyní zvyšuje stav na 5:4
23:51 hosté teď mají šanci využít přesilové hry. Útočník dostává přihrávku před odkrytou branku. Jeho střela však míří kamsi mezi diváky. Ani tam však nedoletěla.
22:49 domácí hráč Hošek teď dostal 2 minuty za sekání. Trest domácí ještě rozporují, ale marně.
21:01 Trestné střílení družstva Snipers Třebíč B neproměnil #84 Jiří Špinar.
21:01 hosté teď dostávají možnost trestného střílení. Hráč hostí Špinar šel rozvážně, ale žádnou velkou akci nevymyslel a pouze vystřelil. Jeho střelu domácí brankář s lehkostí vyráží.
19:59 končí první třetina, která byla velmi vyrovnaná jak na střely, tak i na góly. Domácí ještě měli možnost rozehrávky v útočné třetině, ale brankář hostí střelu hráče 43 Matěj Doubek vyrazil.
16:40 GÓL Snipers Třebíč B! 4:4
16:40 Hosté stále bojují. Útočící hráč dostává nahrávku před brankáře a přesnou střelou do šibenice srovnává na 4:4
14:53 GÓL Snipers Třebíč B! 4:3
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #84 Jiří Špinar bez asistence (4:3)
14:53 těžko říct, co trenér hostů řekl svým svěřencům, ale asi to pomohlo, protože po chvíli snižují na jednobrankový rozdíl
14:35 Timeout Snipers Třebíč B
14:35 GÓL Pacovští Honzíci! 4:2
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #94 Jan Tomšů, asistoval #87 Michal Hošek (4:2)
14:35 Hosté si berou oddychový čas již v 1. třetině
14:35 neuvěřitelné 3 přihrávky přes celé hřiště vypracovaly gólovou šanci pro hráče číslo 94 Tomšů Jan, který posílá domácí do vedení o dvě branky.
12:17 GÓL Pacovští Honzíci! 3:2
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #94 Jan Tomšů, asistoval #43 Matěj Doubek (3:2)
12:17 a domácí dostávají chuť do zápasu. Matěj Doubek teď obešel u mantinelu hostujícího obránce a posílá míček hráči 94 a ten již moc dobře věděl, co je jeho úkolem. Domácí se tak ujímají vedení.
11:48 GÓL Pacovští Honzíci! 2:2
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #98 Tomáš Dohnal, asistoval #52 Adam Škoda (2:2)
11:48 domácí útočník udržel míček na středu v obranné třetině hostí nahrávka a míček si to již míří za brankářova záda.
09:54 teď bule v obranné třetině domácích, která se povedla až na 4. pokus.
09:51 hosté se teď dostali do situace dva na jednoho. Útočník však promáchl a domácí obránce měl tak šanci mu v druhém pokusu o střelu zamezit.
08:54 GÓL Snipers Třebíč B! 1:2
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #84 Jiří Špinar, asistoval #81 Martin Rygl (1:2)
08:54 teď situace dva na dva, střela a domácí brankář je bezmocnej a hosté tak zvyšují stav utkání na 1:2
08:25 rozhodčí teď přerušuje hru a napomíná střídačku hostujícího týmu.
07:39 hra se teď přesunula do třetiny hostujícího týmu. K výraznému ohrožení brankáře však nedošlo.
06:58 domácí ztrácejí míček ve vlastní třetině a hned je z toho šance hostí. Ta však končí neúspěchem.
04:51 GÓL Pacovští Honzíci! 1:1
04:51 ale nedomácí nenechávají dlouho bez odpovědi a domácí hráč 43 nahrává hráči 93 a ten umisťuje přesnou střelou míček za brankářova záda.
03:43 GÓL Snipers Třebíč B! 0:1
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #81 Martin Rygl, asistoval #66 Ondřej Blažek (0:1)
03:43 chyba v domácí obraně. Hráč nezachytil přihrávku a míček se dostal k protihráči. Útočník hostí dává přihrávku a využívají šanci.
02:30 hra je velmi vyrovnaná a již padlo pár střel na obou stranách, ale k velkým šancím zatím nedošlo.
01:33 domácí nastoupili do zápasu velmi aktivně.