60
  • 60 59:42
    Olomouc

FBS Olomouc - FbŠ Bohemians 4:6
branky: 1. Kateřina Peterková, 23. Tereza Zemanová, 47. Barbora Suchánková, 52. Tereza Zemanová - 3. Gabriela Vaníčková, 7. Jessica Zlámalová, 25. Adéla Bočanová, 33. Hana Poláková, 39. Hana Poláková, 56. Gabriela Vaníčková; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 74; zásahy brankářů: Lenka Kubíčková 28 - Martina Lerchová 24; po třetinách: 1:2, 1:3, 2:1
60:00 Komentář trenéra hostů Tomáše Grigara: Od nás špatná první třetina, kdy jsme nebyli schopní hrát souboje, druhá byla o poznání lepší a dokázali jsme odskočit a ve třetí jsme do obdrženého gólu hru kontrovali. S výkonem dnes nejsme spokojeni, ale tři body se počítají. Zápas byl velmi důrazný a s tím jsme někdy měli problémy. Děkujeme soupeři za ostrý zápas.
60:00 Kometář trenéra domácích (Alena Sklenářová): Super vstupy do každé třetiny jsme si pokaždé zkomplikovaly samy. Kritická byla 2. část, kdy soupeř více odskočil. Z tlaku v poslední části jsme dokázaly snížit, ale bohužel již ne dorovnat. Zlepšený důraz, lepší pohyb a hru na míčku jistě zužitkujeme v dalších důležitých soubojích. Děkujeme soupeři a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Střely na branku celkem: FBS Olomouc - 28, FbŠ Bohemians - 34.
60:00 Střely na branku ve 3. třetině: FBS Olomouc - 11, FbŠ Bohemians - 10.
59:42 Timeout FBS Olomouc
58:40 Lerchová chytila střelu z půlky.
58:10 Domácí hrají bez golmanky.
58:07 Trestné střílení družstva FBS Olomouc neproměnil #21 Kateřina Peterková.
57:00 Pejzlová M. střílela pouze do první hráčky.
56:45 Lerchová vychytala Zemanovou.
55:50 GÓL FbŠ Bohemians! 4:6
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #48 Gabriela Vaníčková, asistoval #16 Aneta Toulová (4:6)
55:22 Zápas se nám přiostřil.
54:52 Reimerová vyzkoušela pozornost Lerchové.
54:04 Barvíkova zablokovala střelu na velkém brankovišti.
53:12 Poláková to zkoušela na Pejzlovou P., ale neudělala ji.
52:25 Barvíková odzbrojila Bočanovou a ta z toho byla úplně vyřízená.
51:43 GÓL FBS Olomouc! 4:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #77 Tereza Zemanová, asistoval #27 Eva Barvíková (4:5)
51:02 Kubíčková vyrazila střelu od mantinelu.
50:15 Axmannová zacílila mezi tři tyče svou tvrdou ránu, ale Lerchová byla připravená.
49:00 Řada nepřesností na obou stranách.
46:05 GÓL FBS Olomouc! 3:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #5 Barbora Suchánková, asistoval #21 Kateřina Peterková (3:5)
46:05 Suchánková zakončila pěknou akci do prázdné branky.
44:59 Peterková střílela ze středu, jenže Lechová byla připravená.
44:51 Lerchová musela zasahovat proti táhlé střele ze středu.
43:32 Pejzlová P. střílela pouze do první postavené hráčky.
42:50 Suchánková pálila z výběhu mimo branku.
41:18 Domácí kombinují na vlastní polovině.
40:23 Suchánková se dostala do problému na hranici vlastního, velkého brankoviště, ale naštěstí pro domácí byla faulována.
40:00 Střely na branku v 2. třetině: FBS Olomouc - 6, FbŠ Bohemians - 15.
39:05 Lerchová vychytala hráčku domácích.
38:40 GÓL FbŠ Bohemians! 2:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #17 Hana Poláková, asistoval #94 Adéla Bočanová (2:5)
37:30 Reimerová se vložila do vzdušné nabídky a málem ohrozila Lerchovou.
37:01 Pejzlová P. založila útočnou akci domácích.
35:20 Střela Batíkové od půlky se k brance nedostala.
34:28 Suchánková to zkusila zblízka, jenže trefila pouze boční síťku.
32:48 Zlámalová to zkusila z velkého úhlu a dle slov kouče Bohemians: 'Tam góla fakt nedáš.'
32:14 GÓL FbŠ Bohemians! 2:4
31:44 Kubíčková vklidu chytila střelu ze střední vzdálenosti.
30:18 Poláková si položila Kubíčkovou, jenže její střela do prázdné branky nezamířila.
29:45 Pejzlová M. mířila na kasu, jenže střela nemířila na kasu.
28:51 Vyloučen hráč #68 Kristýna Andrlová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře
28:10 Pejzlová M. stříela pouze do hýždí soupeřky.
27:32 Pejzlová P. nepřesně na Suchánkovou, ona vážně nechtěla darovat míček soupeři.
26:58 Peterková z úniku netrefuje branku.
26:39 Kubíčková předvedla super zákrok proti Polákové.
25:38 Grufíková to vzala od podlahy a poslala k zemi hostující hráčku dovoleným způsobem.
24:49 GÓL FbŠ Bohemians! 2:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #94 Adéla Bočanová, asistoval #70 Jessica Zlámalová (2:3)
24:14 Vyloučen hráč #21 Kateřina Peterková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
23:55 Toulová přestřelila branku Kubíčkové.
23:32 Bohemce chybí komunikace.
22:08 GÓL FBS Olomouc! 2:2
21:10 Kubíčková sice nejistě ale vyrazila.
20:37 Toulová střílela mimo branku.
20:00 Střely na branku v 1. třetině: FBS Olomouc - 11, FbŠ Bohemians - 9.
19:44 Zemanová pálila bez připravy, jenže Lerchová byla připravená.
19:17 Pejzlová M. nepustila Bočanovou ke střele, úplně ji vyřídila.
18:05 Zemanová byla sama před Lerchovou, jenže nezakončila přesně.
17:18 Poláková trefuje břevno.
16:55 Palinková pálila mimo branku.
16:09 Lerchová vyrazila střelu domácích ze středu hřiště.
15:05 Kubíčková nepustila míček před branku a dlouhým výhozem hledala Reimerovou.
14:35 Domácí trefují břevno.
14:10 Domácí ztratili míček u mantinelu a Kubíčková musela třikrát zasahovat proti Bočanové.
13:15 Palinková trefila pouze boční konstrukci branky.
11:51 Barvíková protáhla Lerchovu svou táhlou střelou.
11:05 Pejzlová P. ztratila míček na půlce a celou situaci musela řešit zákrokem Kubíčková.
10:50 Domácí vybojovali standardku v rohu Bohemky.
09:36 Bohemka kombinuje na vlastní polovině.
09:05 Barvíková v samostatném úniku trefila pouze tyčku.
08:00 Kubíčková si sebrala odražený balonek a domácí se tak osvobozují z tlaku hostů.
06:50 GÓL FbŠ Bohemians! 1:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #70 Jessica Zlámalová, asistoval #10 Eliška Reischlová (1:2)
06:06 Bočanová se nedokázala vytočit na středu.
05:55 Peterková obešla dvě hráčky, jenže třetí hráčka v pořadí ji obrala o míček.
04:45 Pejzlová M. nepustila soupeřku ke střele.
04:23 Kubíčková vyrazila střelu do rohu hřiště.
03:50 Suchánková vybojoval faul na polovině hřiště.
03:02 Axmannová střílela pouze do dobře postavené hráčky hostů.
02:14 GÓL FbŠ Bohemians! 1:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #48 Gabriela Vaníčková, asistoval #70 Jessica Zlámalová (1:1)
01:25 Kubíčková nemusela zasahovat proti střele ze střední vzdálenosti, která přeletěla její branku.
01:09 Hosté kontrolují míček a snaží se dostat ke střele na Kubíčkovou.
00:16 GÓL FBS Olomouc! 1:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #21 Kateřina Peterková, asistoval #98 Petra Dadej (1:0)