58
  • 58 57:48
    Vinohrady

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - TJ Sokol Královské Vinohrady 7:5
branky: 1. Aneta Feiková, 10. Anna Včelná, 15. Katarína Glacová, 20. Kristýna Gajdečková, 39. Anna Včelná, 44. Katarína Glacová, 45. Anna Včelná - 26. Ema Forštová, 31. Adéla Haaszová, 45. Michaela Richtrová, 53. Michaela Richtrová, 55. Adéla Haaszová; rozhodčí: Matěj Erbs - Ivo Sikora; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Karolína Žižková 11 - Juliana Fajčíková 26; po třetinách: 4:0, 1:2, 2:3
60:00 Komentář domácích Pasecký Luděk (Trenér): Od začátku trochu kocovina po včerejším dobrém zápasu s Chodovem, na který hlavně mířila naše příprava během týdne. Sice šlo o náš třetí zápas ve 26 hodinách, ale větší problém byla hlava než nohy. Spousta nedotažených věcí, nepozornosti, nepřipravenosti a lehkých podcenění ve finální fázi i v obraně. K tomu zavřená obrana SKV a jejich dobrá aktivita v soubojích po celý zápas. Výsledek je tak méně vstřelených a rozhodně mnohem více obdržených branek, než jak se chceme prezentovat.
60:00 Komentář hostů Král Šimon Jakub (Trenér): Dnešní utkání jsme chtěli zvádnout lépe než včera. Museli jsme tomu přizpůsobit nějaké faktory, ale myslím, že se nám to podařilo. Na hřišti jsme bojovali o každý odražený míček, tlačili se do zakončení a bohužel 1. třetina nás dnes stála alepsoň bodový zisk. Soupeři děkujeme za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 7:9
59:00 Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:02 Vinohrady to zkouší v šesti.
57:48 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
57:05 Janečková šikovně vystřelila tahem, Fajčíková však byla připravena.
55:34 Hra se přelévá ze strany na stranu.
54:22 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
54:22 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 7:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #24 Adéla Haaszová, asistoval #12 Monika Prokopová (7:5)
53:12 Vinohrady drží míček na vlastní polovině.
52:16 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 7:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #27 Michaela Richtrová, asistoval #12 Monika Prokopová (7:4)
51:34 Ostrava na soupeře vyvíjí velký tlak.
49:53 Forštová prozkoušela Žižkovou, ta ze z této situace vyšla na jedničku.
48:17 Gajdečková vypálila z první, svou střelu však neusměrnila a míček končí za mantinelem.
47:01 Hosté se dostali k pár střelám, většina byla zblokována nebo skončila mimo bránu.
45:32 Nyní se hraje nahoru dolů.
44:58 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 7:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #76 Anna Včelná, asistoval #33 Adéla Červenková (7:3)
44:18 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 6:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #27 Michaela Richtrová bez asistence (6:3)
44:18 Richtrová chtěla spíše nahrávat, než vystřelit, ale míček tak zvláštně poskočil, že skončil za zády Žižkové.
43:20 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 6:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #54 Katarína Glacová, asistoval #26 Karolína Janečková (6:2)
41:42 Ostrava uzamkla hosty na jejich polovině.
40:42 Vinohrady do třetí třetiny naběhly plné sil a hned na začátku domácí potrápily.
40:00 Střely ve 2. části: 12:4
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:41 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #76 Anna Včelná, asistoval #17 Valérie Žižková (5:2)
38:23 Holkám z FBC to v této třetině moc nestřílí, balónek většinou míjí bránu.
37:30 Vyloučen hráč #29 Karolína Prošková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
37:09 Rozhodčí zvedají ruce, výhoda pro domácí.
35:34 Feiková vypálila z dobré pozice, ale míjí bránu.
34:12 Holky z Ostravy nyní obstřelují Fajčíkovou z každé strany.
32:07 Domácí hráčky ve druhé třetině polevily a jde to znát na hře i na výsledku.
30:42 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:2
30:01 Vinohrady se snaží profitovat z rychlých protiútoků, zatím se jim to nedaří.
28:25 Domácí uklidňují hru ve svém obranném pásmu.
27:32 Dobrá kombinace druhé ostravské lajny končí střelou mimo bránu.
26:12 Druhá třetina je více vyhrocená a souboje začínají být nebezpečné.
25:13 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #88 Ema Forštová bez asistence (4:1)
24:37 Vinohrady vyvíjí velký tlak.
22:26 Feiková se parádně předvedla v samostatném úniku, Fajčíkovou ale nakonec nepřekonala.
21:36 Střela Červenkové byla na poslední chvíli zblokovaná a míček končí za mantinelem.
20:01 Buly pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 14:3
19:37 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #21 Kristýna Gajdečková, asistoval #17 Valérie Žižková (4:0)
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
17:09 Fajčíková nyní perfektně zakročila proti střele Kytlicové.
16:13 Hosté se dostali do zajímavé šance, kámen úrazu byla opět nepřesná nahrávka.
14:34 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #54 Katarína Glacová, asistoval #38 Zuzana Glacová (3:0)
14:20 Vinohradům zatím každý útok ztroskotává na nepřesných přihrávkách.
13:29 Hosté hrají v plném počtu.
12:25 Kytlicová z první míjí bránu.
11:29 Vyloučen hráč #22 Linda Benešová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
10:03 Ostrava v zápase zatím dominuje, ale hosté nedávají nic zadarmo.
09:37 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #76 Anna Včelná, asistoval #21 Kristýna Gajdečková (2:0)
08:54 Forštová šikovně vystřelila od mantinelu, Žižková vyráží.
07:34 Nyní probíhá bitva o míček na polovině hřiště.
05:19 Zajímavá souhra Feikové s Kytlicovou, jen se štěstím pro Vinohrady, nekončí gólem.
04:38 Ostrava uvěznila protihráčky na útočné polovině.
03:10 Benešová se dostala s míčkem přes celé hřiště, finální zakončení ji však nesedlo a ztrácí míček.
01:16 Gajdečková se ocitla v dobré pozici na střelu a zakončila, Fajčíková vyráží míček za mantinel.
00:27 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #90 Aneta Feiková, asistoval #99 Nela Golombová (1:0)
00:15 Kytlicová hned po startu ohrozila bránu.
00:01 Úvodní buly pro domácí tým.