• 59 58:07
    2
    Vít STROUHAL

Panthers Praha Boys U23 - FBC Štíři Č. Budějovice B 7:6
branky: 8. Vojtěch Majer, 17. Ryan Ian Rolan, 20. Tomáš Mánek, 20. Matyáš Sabák, 26. Jakub Petr, 47. Tomáš Mánek, 53. Antonín Ježek - 3. Vítězslav Holub, 4. Mikuláš Fořt, 13. Adam Severin, 13. Filip Kyrian, 15. David Caha, 54. Vítězslav Holub; rozhodčí: Jan Hanzal - Vojtěch Kos; vyloučení: 3:3; využití: 0:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Julius Šabler 25 - Lukáš Bicek 9, Radek Kulhan 7; po třetinách: 4:5, 1:0, 2:1
60:00 Komentář domácích Sysel Jan (Trenér): Do zápasu jsme vstoupili velmi kostrbatě. S časem šla naše hra nahoru, s tím i koncentace a týmovost. Zvládli jsme se oklepat a dlouho přetahovat o výsledek, který jsme zvládli překlopit na svou stranu. Relativně dobrý začátek sezóny, na kterém můžeme stavět.
60:00 Komentář hostů Bicek Lukáš (Vedoucí): Po vydařené první desetiminutovce, kde jsme si vypracovali šance a ty jsme i proměňovali, tak jsme se nechali ukolébat vedením a upustili jsme od našeho stylu hry a nechali Panthers nadechnout k náporu, který jsme už jen stěží brzdili. V půlce druhé třeti jsme začali opět hrát naší hru a projevilo se to i na celkovém obrazu hry. Bohužel přes změny do třetí třetiny se nám nepodařilo přetavit tlak na góly (gólman Panthers předvedl několik skvělých zákroků). Děkujeme soupeři za utkání a těšíme se na odvetu u nás.
60:00 Střely ve 3. části: 9:10
58:07 Vyloučen hráč #97 Vít Strouhal družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za hrubost
53:32 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 7:6
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #48 Vítězslav Holub, asistoval #9 Zdeněk Valdauf (7:6)
52:57 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice B
52:57 GÓL Panthers Praha Boys U23! 7:5
Branku družstva Panthers Praha Boys U23 vstřelil #27 Antonín Ježek, asistoval #44 Jiří Hadamovský (7:5)
48:13 Velký frmol před domácí brankou. Balónek trefuje pouze ležícího Šablera.
46:30 GÓL Panthers Praha Boys U23! 6:5
Branku družstva Panthers Praha Boys U23 vstřelil #56 Tomáš Mánek, asistoval #27 Antonín Ježek (6:5)
46:01 Mánek se otočkou dostal až za bránícího hráče a nahrál Rolanovi přímo před branku.
44:46 Vyloučen hráč #49 Václav Bíca družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za zvedání florbalky
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #69 Radek Kulhan družstva FBC Štíři Č. Budějovice B
40:00 Střely ve 2. části: 7:10
39:25 Vyloučen hráč #10 Ryan Ian Rolan družstva Panthers Praha Boys U23 na 2 minuty za sekání
33:32 Fořt se vydal na výlet k pořadatelskému stolku. A dokonce dobrovolně.
32:11 Šabler neuvěřitelně zasahuje znovu
28:59 Šabler výborně vyskakuje proti střele. Jak lachtánek!
28:17 Vyloučen hráč #19 Jakub Petr družstva Panthers Praha Boys U23 na 2 minuty za sekání
28:11 Majer si prohodil bránícího hráče a backhandem výborně zakončoval.
25:40 GÓL Panthers Praha Boys U23! 5:5
Branku družstva Panthers Praha Boys U23 vstřelil #19 Jakub Petr, asistoval #10 Ryan Ian Rolan (5:5)
25:40 Bicek pravděpodobně nic moc neviděl přes clonícího Förstera. Pro Petra tak bylo jednodušší přesně zakončit z rozehrávky.
24:01 Panthers na Budějovice v přesilovce hodně tlačí. Ne a ne ale trefit branku.
23:12 Vyloučen hráč #4 Tomáš Drobiš družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za sekání
22:21 Majerovi bohužel uskočil balónek přimo před brankou hostí.
20:00 Střely v 1. části: 7:11
19:54 GÓL Panthers Praha Boys U23! 4:5
Branku družstva Panthers Praha Boys U23 vstřelil #24 Matyáš Sabák, asistoval #83 Jakub Černík (4:5)
19:08 GÓL Panthers Praha Boys U23! 3:5
16:17 GÓL Panthers Praha Boys U23! 2:5
Branku družstva Panthers Praha Boys U23 vstřelil #10 Ryan Ian Rolan, asistoval #19 Jakub Petr (2:5)
16:17 Další projektil na zadní tyč, tentokrát ale v provedení Rolana.
14:47 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 1:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #72 David Caha, asistoval #49 Václav Bíca (1:5)
14:47 Caha se trefuje projektilem přímo pod břevínko.
13:47 Vyloučen hráč #74 Kryštof Malý družstva Panthers Praha Boys U23 na 2 minuty za sekání
12:43 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 1:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #14 Filip Kyrian bez asistence (1:4)
12:43 Kyrian dobře sbírá náhravku mezi domácími hráči a sám trestá v úniku chybu gólem.
12:01 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 1:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #13 Adam Severin bez asistence (1:3)
12:01 Severin dostává střelu od mantinelu až za Šablerova záda.
07:33 GÓL Panthers Praha Boys U23! 1:2
Branku družstva Panthers Praha Boys U23 vstřelil #39 Vojtěch Majer, asistoval #42 Jáchym Hlaváč (1:2)
07:21 Ježek na středu zachytává odražený balón a obětavě nahrává i ze střelecké pozice. Šance bohužel ke gólu nevedla.
05:01 Navrátil teď u mantinelu sbírá nebezpečnou nahrávku na soupeřícího hráče.
03:38 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 0:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #47 Mikuláš Fořt, asistoval #48 Vítězslav Holub (0:2)
02:08 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 0:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #48 Vítězslav Holub, asistoval #13 Adam Severin (0:1)
01:39 Šabler si připisuje první zásah.
00:01 Úvodní buly pro tým domácích.