59
  • 59 58:45
    Náchod

T.K.S. TJ Turnov - Florbal Primátor Náchod B 6:5
branky: 26. Dominik Reczai, 39. Jan Novotný, 40. Dominik Reczai, 48. Dominik Reczai, 53. Jan Novotný, 54. Dominik Reczai - 5. František Donaj, 11. Jiří Vlček, 12. František Donaj, 29. Martin Hejduk, 39. Adam Kosař; rozhodčí: Milan Baloun - David Kozlík; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 103; zásahy brankářů: Petr Suchomel 10 - Petr Kovář 25; po třetinách: 0:3, 3:2, 3:0
60:00 Komentář domácích Jiránek Tomáš (Trenér): Souhlasím s trenérem Náchoda. Dvě třetiny zápasu jsme dělali vše pro to, aby si Náchod všechny body odvezl. V té třetí jsme ale dokázali navázat na předešlé výkony a soupeře jsme kromě závěrečného tlaku do ničeho nepustili a zaslouženě tak 3 bodíky berem my.. Černá perla pluje i v roce 2024. V dalším utkání nás čeká odplata za zničený schoolmatch. Děkuji soupeři, rozhodčím i divákům za opět skvělou návštěvu 100+.
60:00 Komentář hostů Prouza Daniel (Trenér): Dvě třetiny jsme hráli co jsme potřebovali, v té třetí nás ale soupeř dostal pod velký tlak a my vedení neudrželi. Gratulujeme Turnovu k vítězství.
60:00 Střely ve 3. části: 11:3
58:45 Timeout Florbal Primátor Náchod B
58:36 Hosté měli několik velkých šancí, ale všechny minuly branku
55:05 Domácí při střele do poodkryté branky trefili pouze tyčku
53:18 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 6:5
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #92 Dominik Reczai, asistoval #66 Emil Hejduk (6:5)
52:11 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 5:5
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #77 Jan Novotný, asistoval #92 Dominik Reczai (5:5)
51:00 Další střela domácích tečována mimo branku
49:00 Po kombinaci domácích střela z půlky minula branku hostů
48:21 Vyloučen hráč #37 Nikolas Osifčin družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za sekání
48:21 Domácí po prudké střele mimo branku tvrdě bojují o míček za brankou hostů
47:45 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 4:5
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #92 Dominik Reczai, asistoval #77 Jan Novotný (4:5)
46:35 Další velkou šanci domácích vyrazil brankář hostů a domácí se musí vracet, protože hosté se dostávají do úniku
45:58 Další velká šance domácích, ale střela tentokrát skončila nad brankou
44:24 Velkou šanci dommácích zlikvidoval brankář hostů
42:01 Nebezpečná střela hostů přes celé hřiště byla zblokována
40:00 Střely ve 2. části: 10:7
39:18 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 3:5
38:38 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 2:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #35 Adam Kosař, asistoval #60 Jakub Kubásek (2:5)
38:20 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 2:4
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #77 Jan Novotný, asistoval #28 Martin Hejduk (2:4)
37:41 Domácí po kombinaci vystřelili prudkou střelu, která těsně minula branku
35:45 Domácí brankář zastavil skákavou střelu z dálky
33:02 Střela domácích byla zblokována a hosté se dostávají do útoku
30:21 Kombinace hostů ve středu hřiště vedla ke střele, kterou domácí brankář pokryl skvělým zákrokem
29:21 Střelu domácích tečoval v brankovišti domácí útočník mimo branku hostů
28:32 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 1:4
Vlastní branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #28 Martin Hejduk (1:4)
28:21 Nahození hostů na domácí branku skončilo těsně nad brankou
26:36 Po kombinaci domácích se nebezpečná střea dostala přes hlouček hráču až k brankáři hostů, který předvedl skvělý zákrok
25:50 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 1:3
25:08 Domácí vystihli rozeehrávku hostů, ale jejich střela bylazblokována
24:02 Domácí po kombinaci na středu hřiště vystřelili nebezpečnou střelu, která ale přelětela branku
22:44 Domácí zatím tlačí na obranu hostů, ale brankář hostů je zatím bez zákroku v této třetině
20:00 Střely v 1. části: 10:5
19:33 Po zblokované střele hostů z rozehrávky přišla ještě jedna se  kterou si  domácí brankář zvládl poradit
19:14 Další střela z rozehrávky domácích nepřekvapila brankáře hostů
18:00 Chyba v rozehrávce hostů dala šanci domácím, ale se střelou po zemi neměl brankář hostů moc práce
16:16 Domáci měli zatím největší šanci snížit, ale dorážka skončila mimo
13:53 Domácí vystřelili z rozehrávky, ale střela přeletěla branku hostů
13:12 Domácí získávají prostor za brankou hostů, ale nedaří se jim kombinovat
11:36 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 0:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #51 František Donaj, asistoval #17 Jiří Vlček (0:3)
10:42 Domácí po vyhraném vhazování se zmohli pouze na střelu z dálky, která ale byla zblokována
10:23 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 0:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #17 Jiří Vlček, asistoval #33 Jan Čečetka (0:2)
09:18 Hosté po chybě v rozehrávce znovu získali míček a prověřili domácího brankáře
07:54 Domácí se drží v útoku a dostali se ke dvěma střelám na branku, ale žádná nepřekvapila brankáře hostů
05:55 Střela z půlky hostům nevyšla a domácí znovu získávají iniciativu
04:43 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 0:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #51 František Donaj, asistoval #33 Jan Čečetka (0:1)
02:22 Doácí se dlouhou přihrávkou dostali za branku hostů, ale vystřelit se jim nepodařilo
00:36 Oba týmy zatím začínají zvolna
00:00 Dobrý den, dámy a pánové, vítám Vás u online přenosu zápasu 16. kola Divize, kde jako domácí nastoupí tým T.K.S. TJ Turnov a jako tým hostů nastoupí Florbal Primátor Náchod B