9:1
    Jeroným ŠKVAŘIL
    (Černoch)

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - FAT PIPE Start98 9:1
branky: 5. Václav Černoch, 13. Ondřej Kos, 29. Mikuláš Svoboda, 36. Lukáš Dvořák, 37. Václav Černoch, 38. Štěpán Kouřil, 47. Ondřej Kos, 59. Ondřej Kos, 59. Jeroným Škvařil - 14. Jonáš Kulhavý; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 2:4; využití: 2:0; diváků: 58; zásahy brankářů: Michal Prokeš 18 - Tadeáš Hendlinger 18; po třetinách: 2:1, 4:0, 3:0
60:00 Střely ve 3. části: 5:8
60:00 9:1, JOB'S DONE.
58:53 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 9:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #46 Jeroným Škvařil, asistoval #23 Václav Černoch (9:1)
58:53 Ufff. 9:1.
58:33 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 8:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #57 Ondřej Kos, asistoval #97 Michal Konrád (8:1)
58:33 KOS MVP!
57:30 Hendlinger neuvěřitelně maskou!
56:04 Vyloučen hráč #29 Jonáš Kulhavý družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za bránění ve hře
56:04 A zde to máme.
55:25 Hra přiostřuje.
54:04 Valeš netrefuje prázdnou bránu hostí!
52:30 Jambor z bezprostřední blízkosti pouze nad.
51:54 Hostující lavička v emocích.
49:44 Kromě ohromné šance, v závěru oslabení, domácího Boušky, přesilová hra hostí nic moc zajímavého nenabídla.
49:30 Domácí Bouška pouze do boční sítě!
47:44 Vyloučen hráč #42 Mikuláš Svoboda družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za držení
47:44 Uvidíme, co přinese přesilová hra hostí.
47:30 Josefovič pouze nad Prokešovu svatyni.
46:08 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 7:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #57 Ondřej Kos bez asistence (7:1)
46:08 Domácí Kos se ze standardní situace, z prakticky velkého brankoviště, nemýlí, a zvyšuje stav na 7:1.
44:24 Na to, že je to 6:1, hra tak rozhodně nevypadá. Domácí by potřebovali najít klid na míčku a určovat si tempo hry.
41:46 Domácí v plném počtu.
41:20 Hosté si zatím pořádnou šanci v přesilové hře nevybudovali.
40:01 Stále pokračuje oslabení domácích.
40:00 Střely ve 2. části: 8:6
39:46 Vyloučen hráč #55 Alex Dokládal družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za zdržování hry
39:10 Domácí už nemají kam spěchat.
37:39 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 6:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #47 Štěpán Kouřil, asistoval #75 Radek Novotný (6:1)
37:39 Už to ani nestíhám vnímat. 6:1.
36:21 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 5:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #23 Václav Černoch, asistoval #11 Adam Bouška (5:1)
36:21 Využitá přesilová hra ve prospěch domácího týmu. 5:1.
35:40 Vyloučen hráč #29 Jonáš Kulhavý družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za blokování florbalky
35:06 Dvorák se, ze středu i za pomoci tyče, nemýlí.
35:05 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #70 Lukáš Dvořák, asistoval #97 Michal Konrád (4:1)
33:51 Svobodova dělovka pouze nad.
31:57 Tým domácích, hrající dnes ve značně omlazené sestavě, působí na palubovce, ač to občas skřípe, vcelku sympaticky.
28:29 Svobodova milimetrovka dostává domácí do mnohem příjemnějšího vedení. 3:1.
28:28 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #42 Mikuláš Svoboda, asistoval #11 Adam Bouška (3:1)
27:18 Přesilová hra domácích, uvidíme, co nám domácí borci nabídnou.
27:17 Vyloučen hráč #99 Matěj Jambor družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za sekání
26:45 Prokešovy rukavice zachraňují dosavadní vedení domácích.
22:10 Na domácího Pollaka je po dlouhé době, kdy je v základní sestavě, radost pohledět. Opravdu.
21:22 Hra je zatím dost nezorganizovaná, avšak zatím mají ze hry o chlup více hostí.
20:00 Střely v 1. části: 14:5
20:00 Ač to, vzhledem k počtu vyslaných střel nevypadá, hraje se dosti nahoru dolů, a na vyloženě nebezpečné šance je to poměrně vyrovnané.
14:53 Start98 zahrozil ze standardní situace, hraje se nahoru dolů.
13:08 2:1.
13:07 GÓL FAT PIPE Start98! 2:1
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #29 Jonáš Kulhavý bez asistence (2:1)
12:10 K téhle souhře lze jen napsat, přesnost a nádhera. 2:0.
12:09 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:0
10:38 Pollak čaruje na středu.
09:00 Kulhavého pokus nezastihl požadovaného adresáta, tj. Prokešovu bránu.
07:34 Přesilovka domácích zůstává nepotrestána.
05:35 Hostující Bezpalec si vysluhuje trest pro Start98.
05:34 Vyloučen hráč #72 Filip Bezpalec družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za nedovolené vrážení
04:13 Černoch se nemýlí a skóruje.
04:12 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #23 Václav Černoch, asistoval #86 Patrik Pollak (1:0)
03:35 Domácí Prokeš si připisuje první úspěšný zákrok.
02:26 Kadlec vyprášil rukavice brankáře hostí.
01:56 Ostřejší zákrok domácího Pollaka.
00:01 A začínáme.