• 59 58:48
    2
    Martin PROKOPEC

USK Akademik Cheb - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 3:10
branky: 38. Jan Kirchman, 57. Jakub Havránek, 58. Matěj Bubanec - 23. Pavel Šimeček, 25. Matěj Švácha, 26. Hynek Mošna, 28. Adam Stejskal, 30. Ondřej Kuhajda, 31. Matěj Švácha, 34. Martin Jeníček, 38. Jiří Čížek, 45. Jakub Mikolášek, 45. Matěj Švácha; rozhodčí: Lukáš Starý - Jitka Jedličková; vyloučení: 7 + Matěj Bubanec OS + Dominik Vrána TDKU + 4:3; využití: 1:3; diváků: 64; zásahy brankářů: Lukáš Heczko ? - Daniel Dolák -3; po třetinách: 0:0, 1:8, 2:2
60:00 Střely ve 3. části: 4:8
58:48 Vyloučen hráč #22 Martin Prokopec družstva USK Akademik Cheb na 2 minuty za nedovolené vrážení
57:58 GÓL USK Akademik Cheb! 3:10
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #55 Matěj Bubanec, asistoval #6 Vojtěch Hůda (3:10)
57:49 Vyloučen hráč #27 Dominik Vrána družstva USK Akademik Cheb na 2+2 minuty za nesportovní chování
57:49 Vyloučen hráč #27 Dominik Vrána družstva USK Akademik Cheb do konce utkání
57:49 Vyloučen hráč #70 Lukáš Porazil družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
56:35 GÓL USK Akademik Cheb! 2:10
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #12 Jakub Havránek, asistoval #6 Vojtěch Hůda (2:10)
55:27 Vyloučen hráč #24 Jan Kirchman družstva USK Akademik Cheb na 2 minuty za nedovolené vrážení
52:06 Vyloučen hráč #6 Vojtěch Hůda družstva USK Akademik Cheb na 2 minuty za bránění ve hře
48:28 Vyloučen hráč #32 Jan Mazanec družstva USK Akademik Cheb na 2 minuty za sekání
44:42 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:10
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #47 Matěj Švácha, asistoval #37 Adam Stejskal (1:10)
44:16 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:9
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #39 Hynek Mošna (1:9)
43:14 Vyloučen hráč #55 Matěj Bubanec družstva USK Akademik Cheb - osobní trest
43:14 Vyloučen hráč #55 Matěj Bubanec družstva USK Akademik Cheb na 2 minuty za nedovolené vrážení
40:00 Střely ve 2. části: 3:10
39:48 Vyloučen hráč #6 Vojtěch Hůda družstva USK Akademik Cheb na 2 minuty za hrubost
38:45 Vyloučen hráč #13 Ondřej Kuhajda družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře
37:58 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:8
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #98 Jiří Čížek bez asistence (1:8)
37:17 GÓL USK Akademik Cheb! 1:7
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #24 Jan Kirchman, asistoval #32 Jan Mazanec (1:7)
35:28 Vyloučen hráč #39 Hynek Mošna družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
33:18 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 0:7
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #16 Martin Jeníček, asistoval #8 Jakub Mikolášek (0:7)
30:26 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 0:6
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #47 Matěj Švácha, asistoval #13 Ondřej Kuhajda (0:6)
29:53 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 0:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #13 Ondřej Kuhajda, asistoval #39 Hynek Mošna (0:5)
27:57 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 0:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #37 Adam Stejskal, asistoval #19 Patrik Med (0:4)
25:55 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 0:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #39 Hynek Mošna, asistoval #37 Adam Stejskal (0:3)
24:56 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 0:2
22:28 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 0:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček, asistoval #13 Ondřej Kuhajda (0:1)
20:00 Střely v 1. části: 6:4