(Kořenský)
  • 55 54:38
    2

SK Meťák České Budějovice - Fbc Strakonice 3:11
branky: 9. Tomáš Bezpalec, 54. Tomáš Bezpalec, 55. Matěj Hladík - 3. Luboš Homolka, 10. Miloslav Blahuta, 10. Lukáš Pluskal, 12. Miloslav Blahuta, 13. Karel Řezanka, 24. Luboš Homolka, 26. Lukáš Pluskal, 43. Karel Šavrda, 49. Luboš Homolka, 50. Karel Šavrda, 51. Daniel Chvosta; rozhodčí: Tomáš Čekan - David Podařil; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Daniel Zdychynec -11 - Jaroslav Velek -1, Hynek Samec ?; po třetinách: 1:5, 0:2, 2:4
60:00 Komentář domácích Janoušek Ivan (Trenér): Po ustrašené první třetině jsme se dostali do tempa a byli jsme našemu soupeři vyrovnaným partnerem. Za bojovnost chlapci zasluhují pochvalu, opět nás zradila střelecká potence.
60:00 Komentář hostů Řezanka Karel (Trenér): Dneska jsme od začátku zápasu měli oproti soupeři více ze hry.Až na menší výpadky a chyby v systému docela povedený první zápas v sezoně.Posíláme výhru trenérovi do Norska. Děkuju soupeři za utkání.Do příště ještě zapracujeme na detailech a ahoj.
60:00 Střely ve 3. části: 7:12
54:38 Vyloučen hráč #3 Miloslav Blahuta družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za blokování florbalky
54:06 GÓL SK Meťák České Budějovice! 3:11
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #24 Matěj Hladík, asistoval #35 Martin Kořenský (3:11)
53:03 GÓL SK Meťák České Budějovice! 2:11
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #20 Tomáš Bezpalec, asistoval #24 Matěj Hladík (2:11)
50:56 GÓL Fbc Strakonice! 1:11
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #57 Daniel Chvosta, asistoval #46 Martin Mrkvička (1:11)
49:03 GÓL Fbc Strakonice! 1:10
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #24 Karel Šavrda, asistoval #8 Lukáš Pluskal (1:10)
48:11 GÓL Fbc Strakonice! 1:9
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #44 Luboš Homolka, asistoval #24 Karel Šavrda (1:9)
42:41 GÓL Fbc Strakonice! 1:8
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #24 Karel Šavrda, asistoval #88 Karel Řezanka (1:8)
40:00 Střely ve 2. části: 6:12
34:54 Vyloučen hráč #32 Martin Smudek družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za hra bez florbalky
33:24 Vyloučen hráč #24 Matěj Hladík družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
29:23 Střídání brankáře. Nový brankář #31 Hynek Samec družstva Fbc Strakonice
25:58 GÓL Fbc Strakonice! 1:7
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #8 Lukáš Pluskal, asistoval #24 Karel Šavrda (1:7)
23:46 GÓL Fbc Strakonice! 1:6
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #44 Luboš Homolka, asistoval #9 Tomáš Houska (1:6)
20:00 Střely v 1. části: 5:11
14:08 Vyloučen hráč #8 Lukáš Pluskal družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za hra rukou
12:05 GÓL Fbc Strakonice! 1:5
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #88 Karel Řezanka, asistoval #24 Karel Šavrda (1:5)
11:46 GÓL Fbc Strakonice! 1:4
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #3 Miloslav Blahuta, asistoval #9 Tomáš Houska (1:4)
09:26 GÓL Fbc Strakonice! 1:3
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #8 Lukáš Pluskal, asistoval #88 Karel Řezanka (1:3)
09:20 GÓL Fbc Strakonice! 1:2
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #3 Miloslav Blahuta, asistoval #57 Daniel Chvosta (1:2)
08:22 GÓL SK Meťák České Budějovice! 1:1
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #20 Tomáš Bezpalec, asistoval #32 Martin Smudek (1:1)
02:43 GÓL Fbc Strakonice! 0:1
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #44 Luboš Homolka, asistoval #66 Adam Štěpánek (0:1)