8:10
    David KOLÁŘ
    (Keyzlar)

SPORT CLUB Klatovy - FBC DOŠWICH MILEVSKO 8:10
branky: 12. Jan Holý, 27. Jan Hais, 27. Jakub Stelzer, 37. David Jánský, 38. Patrik Hrubý, 39. David Jánský, 48. Matyáš Moller, 54. Jan Holý - 1. Adam Dvořák, 12. David Kolář, 17. David Staněk, 20. Jan Keyzlar, 27. Adam Černý, 28. Jakub Loskot, 41. David Staněk, 43. Jakub Loskot, 48. Matěj Doubek, 56. David Kolář; rozhodčí: Václav Patera - Nikola Staňková; vyloučení: 3:4 + Patrik Plocha OS; využití: 1:1; diváků: 150; zásahy brankářů: Michal Schődlbauer ? - Luboš Zeman ?; po třetinách: 1:4, 5:2, 2:4
60:00 Komentář domácích Klán Martin (Trenér): Klobouk dolů před kluky, jak odjeli celý zápas. Škoda, že nám soupeř utekl na začátku třetí třetiny. Kdy jsme měli ze zápasu víc. I přes prohru zápas, za který se nemusíme stydět.
60:00 Střely ve 3. části: 11:12
55:41 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 8:10
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #60 David Kolář, asistoval #73 Jan Keyzlar (8:10)
53:09 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 8:9
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #10 Jan Holý, asistoval #72 Jan Hais (8:9)
48:03 Vyloučen hráč #4 Matyáš Moller družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za sekání
47:24 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 7:9
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #4 Matyáš Moller bez asistence (7:9)
47:19 Timeout SPORT CLUB Klatovy
47:19 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 6:9
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #44 Matěj Doubek, asistoval #29 Adam Černý (6:9)
42:55 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 6:8
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #58 Jakub Loskot, asistoval #29 Adam Černý (6:8)
40:47 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 6:7
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #33 David Staněk, asistoval #44 Matěj Doubek (6:7)
40:00 Střely ve 2. části: 15:10
38:04 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 6:6
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #63 David Jánský bez asistence (6:6)
37:02 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 5:6
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #91 Patrik Hrubý, asistoval #93 Lukáš Joachimsthaler (5:6)
36:30 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 4:6
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #63 David Jánský, asistoval #24 Jakub Stelzer (4:6)
33:57 Vyloučen hráč #91 Patrik Plocha družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO - osobní trest
33:57 Vyloučen hráč #91 Patrik Plocha družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nesportovní chování
33:57 Vyloučen hráč #91 Patrik Plocha družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolené vrážení
28:41 Vyloučen hráč #24 Jakub Stelzer družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za hra bez florbalky
27:39 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:6
26:33 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 3:5
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #24 Jakub Stelzer, asistoval #29 Tomáš Joachimsthaler (3:5)
26:25 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 2:5
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #72 Jan Hais, asistoval #63 David Jánský (2:5)
26:15 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:5
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #29 Adam Černý, asistoval #58 Jakub Loskot (1:5)
26:10 Vyloučen hráč #24 Jakub Stelzer družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za hra rukou
22:55 Vyloučen hráč #99 Marek Čáp družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za zdržování hry
20:00 Střely v 1. části: 6:13
19:36 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:4
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #73 Jan Keyzlar, asistoval #60 David Kolář (1:4)
16:34 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:3
11:49 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #60 David Kolář, asistoval #9 Daniel Hrůza (1:2)
11:21 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 1:1
03:14 Vyloučen hráč #62 Petr Heřmánek družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za špatné střídání
00:58 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 0:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #32 Adam Dvořák, asistoval #60 David Kolář (0:1)