60
  • 60 59:58
    2

Orel Dolní Bojanovice - Hornets Brno ZŠ Horní 3:11
branky: 17. František Jansa, 23. Václav Němec, 57. Martin Kaňa - 2. Matyáš Weinstein, 14. Jiří Žák, 20. Kryštof Kopečný, 28. Jiří Žák, 30. Jan David Šamánek, 32. Jiří Žák, 37. Radek Havlát, 39. Kryštof Kopečný, 53. Dominik Šollar, 56. Jan David Šamánek, 57. Jiří Žák; rozhodčí: Filip Havlík - Vojtěch Eliáš; vyloučení: 3:5; využití: 1:2; diváků: 30; zásahy brankářů: Filip Hubačka ?, Dušan Štětka ? - Dominik Franc ?; po třetinách: 1:3, 1:5, 1:3
60:00 Komentář hostů Brückner Pavel (Trenér): Děkujeme soupeři za férové utkání a přejeme mu hodně štěstí v lize.
60:00 Komentář domácích Pazderka Filip (Vedoucí): Děkujeme za zápas.
59:58 Vyloučen hráč #19 Robin Růžička družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za hrubost
56:36 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní! 3:11
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #98 Jiří Žák, asistoval #88 Jan David Šamánek (3:11)
56:23 GÓL Orel Dolní Bojanovice! 3:10
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil #8 Martin Kaňa bez asistence (3:10)
55:17 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní! 2:10
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #88 Jan David Šamánek, asistoval #27 Matyáš Weinstein (2:10)
52:17 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní! 2:9
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #38 Dominik Šollar, asistoval #64 Kryštof Kopečný (2:9)
44:34 Vyloučen hráč #79 David Vojáček družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za špatné střídání
43:18 Vyloučen hráč #89 Michal Rada družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za hrubost
43:18 Vyloučen hráč #7 Adam Horňák družstva Orel Dolní Bojanovice na 2 minuty za hrubost
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #43 Dušan Štětka družstva Orel Dolní Bojanovice
38:59 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní! 2:8
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #64 Kryštof Kopečný, asistoval #83 Adam Obertan (2:8)
37:27 Vyloučen hráč #7 Adam Horňák družstva Orel Dolní Bojanovice na 2 minuty za nesportovní chování
36:39 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní! 2:7
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #5 Radek Havlát, asistoval #89 Michal Rada (2:7)
31:42 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní! 2:6
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #98 Jiří Žák, asistoval #27 Matyáš Weinstein (2:6)
30:06 Vyloučen hráč #14 František Jansa družstva Orel Dolní Bojanovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
29:08 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní! 2:5
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #88 Jan David Šamánek, asistoval #19 Robin Růžička (2:5)
27:34 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní! 2:4
22:25 GÓL Orel Dolní Bojanovice! 2:3
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil #15 Václav Němec, asistoval #14 František Jansa (2:3)
19:22 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní! 1:3
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #64 Kryštof Kopečný, asistoval #21 Jáchym Navrátil (1:3)
16:24 GÓL Orel Dolní Bojanovice! 1:2
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil #14 František Jansa, asistoval #7 Adam Horňák (1:2)
16:20 Vyloučen hráč #16 Adam Joukl družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za bránění ve hře
13:01 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní! 0:2
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #98 Jiří Žák bez asistence (0:2)
05:06 Vyloučen hráč #19 Robin Růžička družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za hra na zemi
01:18 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní! 0:1
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #27 Matyáš Weinstein, asistoval #88 Jan David Šamánek (0:1)