• 60 59:51
    1:12
    (Kresta)

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. - FBC Vikings Kopřivnice 1:12
branky: 21. Šimon Motyka - 6. Robert Socha, 9. Lukáš Michna, 13. Martin Nehera, 20. Jakub Kostelník, 26. Tomáš Janek, 36. Jan Monsport, 37. Jan Toman, 44. Ondřej Holaň, 46. Jan Toman, 55. Jakub Kostelník, 60. Kryštof Malcho, 60. Lukáš Michna; rozhodčí: Jaromír Kubáč - Stanislav Kosek; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 85; zásahy brankářů: Mikuláš Kalina 24 - Martin Sklář 8; po třetinách: 0:4, 1:3, 0:5
60:00 Komentář domácích Polách Zdeněk (Trenér): Rozdíl čtyř soutěží byl znát, ale nestáli jsme, dřeli a bojovali. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Komentář hostů Soukal Lukáš (Trenér): Dnes povinná výhra, od začátku jsme měli zápas pod kontrolou. Během zápasu nastaly situace, na kterých musíme zapracovat. Děkujeme soupeři za férovou hru.
60:00 Střely ve 3. části: 2:9
59:51 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:12
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #20 Lukáš Michna, asistoval #8 Jakub Kresta (1:12)
59:51 Lukáš Michna se dostal do úniku sám na brankáře, šanci proměnil
59:00 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:11
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #19 Kryštof Malcho, asistoval #15 Tomáš Janek (1:11)
59:00 Poslední minuta dnešního utkání
58:55 Nebezpečná standartka Kopřivnice, která nemá gólový konec
57:41 Znova proběhne malá přestávka na vytření povrchu
55:00 Posledních pět minut zápasu
54:40 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:10
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #5 Jakub Kostelník bez asistence (1:10)
54:40 Další akce dva na jednoho končí v bráně Frenštátu. Stav 1:10
53:10 Další krátká pauza na vytření povrchu
52:00 Frenštát začíná dělat zbytečné chyby
51:20 Kopřivncice je odhodlaná dát deset gólů, a tak drží Frenštát pod tlakem
50:08 Kopřivnice nedokázala využít přesilovku a stav nadále zůstává 1:9
50:00 Polovina 3. třetiny je za námi
48:08 Vyloučen hráč #16 Ondřej Polách družstva TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za nedovolené vrážení
47:43 Špatná rozehrávka před vlastní branou, naštěstí letí vedle
45:11 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:9
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #16 Jan Toman, asistoval #15 Tomáš Janek (1:9)
44:14 Dobrá střela Matěje Genzera, kterou s přehledem chytá Martin Sklař
43:48 Akce dva na jednoho končí za zády Frenštátského brankáře
43:34 Další malá přestávka na umytí hrycí plochy
43:28 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:8
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #10 Ondřej Holaň, asistoval #9 Robert Socha (1:8)
35:11 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:6
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #21 Jan Monsport, asistoval #9 Robert Socha (1:6)
35:11 Střela z poloviny do šibenice od Jana Monsporta. Stav utkání 1:6
33:15 Adam Polách blokuje střelu Kopřivnice
31:23 Hra je ze strany na stranu, ale Kopřivnice nedává Frenštátu prostor vystřelit
25:15 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:5
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #15 Tomáš Janek, asistoval #7 Martin Nehera (1:5)
25:15 Nahrávka před branu, kde je nepohlidaný Tomáš Janek, ten zakončuje do odkryté brány
20:33 GÓL FBC TJ Sokol Frenštát p.R.! 1:4
Branku družstva TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil #6 Šimon Motyka bez asistence (1:4)
20:33 Nebezpečná standartní situace před brankářem, kterou Šimon Motyka skvěle umístil a je z toho gól
20:01 Buly opět vyhrává Kopřivnice
20:00 Týmy si vyměnily strany, jde se na to
20:00 Střely v 1. části: 3:14
19:12 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:4
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #5 Jakub Kostelník, asistoval #3 Vojtěch Zátopek (0:4)
19:11 Tři nahrávky Kopřivnice a zakončení do prázdné branky
19:00 Poslední minuta 1. třetiny
16:32 Patriku Klepáčovi při nájezdu sjel míček z čepele a neproměňuje třestné střílení
16:31 Trestné střílení družstva TJ Sokol Frenštát p.R. neproměnil #33 Patrik Klepáč.
16:31 Šimon Motyka odletěl po střetu s Kopřivnickou obranou, a tak rozhodčí nařídil nájezd
12:49 Střela téměř z poloviny končí za zády Mikuláše Kaliny. Stav je 3:0 pro Kopřivnici
12:48 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:3
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #7 Martin Nehera, asistoval #15 Tomáš Janek (0:3)
10:43 Střelu Tomáše Janka z dobrého úhlu chytá Mikuláš Kalina
10:00 Po polovině 1. třetiny je stav 2:0 pro Kopřivnici
08:27 Nepohlídaný hráč před brankářem obdržel nahrávku a vystřelil k tyči kde Mikuláš Kalina nedosáhl
08:26 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #20 Lukáš Michna, asistoval #10 Ondřej Holaň (0:2)
06:50 Bránkář Marek Cochlar špatně vyhodil, ale Frenštát nedokázal tuhle šanci využít
05:58 Frenštát dostal gol z dorážky
05:57 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #9 Robert Socha, asistoval #10 Ondřej Holaň (0:1)
05:04 Vyloučen hráč #10 Adam Polách družstva TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za držení
05:04 Frenštát po sporném okamžiku dostal 2 minuty za držení
04:20 Dobrý únik Patrika Píchy, ten ale chytá brankář Kopřivnice
02:41 Patrik Dudek likviduje střelu Lukáše Michny
01:22 Úvodní střela utkání patří Jakubovi Kostelníkovi
00:00 Zápas právě začal, buly vyhrála Kopřivnice
00:00 Vítám Vás u dnešního online přenosu z 2. kola Poháru mužů