4
  • 60 59:21

trest do konce utkání

FBC Dobruška - TJ Sokol Dvůr Králové nL 2:8
branky: 22. Jakub Hejhal, 55. Jan Černý - 4. Petr Janíček, 9. Karel Vašák, 10. Martin Heřmanský, 20. Pavel Kuneš, 23. Michael Havran, 23. Karel Vašák, 35. Petr Janíček, 37. Karel Vašák; rozhodčí: Václav Křepelák - Daniel Suchý; vyloučení: 5 + Aleš Moravec 4 + TDKU:5 + Michael Havran OS; využití: 1:1; diváků: 142; zásahy brankářů: Vladislav Jiroud 7, Robert König 16 - David Stibor 30, Lukáš Rejl 6; po třetinách: 0:4, 1:4, 1:0
60:00 Komentář domácích Černý Jan (Vedoucí): Dnes jsme dostali facku, která nás doufám v některých věcech probere. Dvůr nám ukázal efektivitu a přímočarost, ze které si musíme vzít příklad a přenést to i do své hry. Přidat na důrazu a chuti to urvat. Věřím ale že to v nás je. Jsme pořád na začátku sezóny a budem se rvát každý zápas. Děkujeme soupeří za utkání a přejeme hodně štěstí v sezóně. Děkujeme našim fanouškům, kteří si dnes večer našli cestu do haly!
60:00 Komentář hostů Suk Rudolf (Vedoucí): Děkujeme soupeři za utkání a přejeme mu hodně zdaru v sezoně.  nKlukům děkuji za to, že to dneska zvládli, jak v mentálně, tak herně.  nV prvních 2 třetinách jsme byli produktivní a dokázali jsme dobře zareagovat i na obdrženou branku.  nDobruška nás dneska prověřila, ale dobrá obraná hra, blokování střel a výkon obou golmanu nas dovedl k postupu.
60:00 Střely ve 3. části: 17:9
59:59 Dnešní zápas sledovalo 142 diváků, děkujeme!!
59:21 Vyloučen hráč #11 Aleš Moravec družstva FBC Dobruška do konce utkání
59:21 Vyloučen hráč #11 Aleš Moravec družstva FBC Dobruška na 2+2 minuty za nesportovní chování
59:21 Vyloučen hráč #11 Aleš Moravec družstva FBC Dobruška na 2 minuty za nesportovní chování
59:21 Vyloučen hráč #11 Aleš Moravec družstva FBC Dobruška na 2 minuty za hrubost
59:21 Červenou kartou byl potrestán hráč domácích Aleš Moravec.
58:15 Hosté šikovně kombinují, domácím se zatím daří bránit.
57:07 Tvrdý pád Moravce na koleno při obraném zákroku, naštěstí vypadá v pořádku a odchází střídat.
56:30 Poměrně přísné vyloučení na straně domácích.
56:00 Vyloučen hráč #62 Jiří Verner družstva FBC Dobruška na 2 minuty za hrubost
54:56 GÓL FBC Dobruška! 2:8
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #21 Jan Černý, asistoval #11 Aleš Moravec (2:8)
54:56 V pořadí pátá přesilovka konečně vyšla!!
54:38 Vyloučen hráč #22 Kristián Hráský družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za sekání
54:00 Vypadá to, že nepřesné nahrávky teď trápí i hráče ze Dvora.
52:14 Přesilovka byla od odmácích zahraná o poznání lépe než ta předchozí, ale hosté ubránili.
51:11 Střídání brankáře. Nový brankář #11 Lukáš Rejl družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL
51:11 Do úniku se dostal hráč hostí s číslem 74, domácí brankář kryje.
50:08 Skvělá přihrávka přes šířku hřiště na zadní tyč od Matějů Fleglovi, ale brankář hostí chytá velmi povedeným zákrokem.
49:19 Další přesilovka pro domácí a s ní další šance snížit, snad to dopadne lépe než minulá početní výhoda.
48:48 Vyloučen hráč #36 Michael Havran družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL - osobní trest
48:48 Vyloučen hráč #36 Michael Havran družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za nesportovní chování
48:20 Dvůr Dobrušku nepouští k větším šancím.
46:36 König vůbec nevěděl, kde je míček, obrana se naštěstí zorientovala rychle a nebezpečí zažehnáno.
44:18 Míček se velmi nebezpečně odrazil od tyčky domácí branky po útoku Dvora, naštěstí nešel za čáru.
42:56 Moravec střílí ze strandardní situace před bránou hostí opět ale trefuje golmana.
41:50 Oba celky předvádějí aktivní hru.
41:06 Dvorští jsou v blokování střel velmi úspěšní ke smůle domácích.
40:33 Je tu závěrečná třetina a jsme zvědaví, co domácí udělají s vývojem zápasu.
40:00 Střely ve 2. části: 13:12
39:40 Na druhé straně Flegl v šanci trefuje pouze golmana.
39:03 Brankář domácích teď předvedl velmi pěkný zákrok.
36:04 Dvůr skóruje i přes početní nevýhodu a odskakuje už o 7 gólů.
36:03 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 1:8
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #20 Karel Vašák, asistoval #7 Petr Janíček (1:8)
35:30 Vyloučen hráč #48 Jan Baudisch družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za zvedání florbalky
35:24 Hezká přihrávka Moravce před bránu na Flegla, ten těsně míjí.
34:08 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 1:7
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #7 Petr Janíček, asistoval #13 Rudolf Suk (1:7)
34:03 Domácí se snaží, ale nepřesné nahrávky stále pokračují.
32:20 Obě mužstva v plném počtu a hned střela hostí vysoko nad.
31:56 Hra 4 na 4 zatím nabízí dobrou podívanou, střely na obou stranách ale nepřesné.
30:48 Souboje u mantinelů se přiostřují.
30:02 Vyloučen hráč #97 Matěj Grulich družstva FBC Dobruška na 2 minuty za nesportovní chování
30:02 Vyloučen hráč #71 Pavel Kuneš družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za nesportovní chování
29:45 Střela Flegla končí v rukou brankáře, ale je vidět, že dobrušští muži v druhé třetině ožili.
27:20 Šance hostí, která přišla po delší době naštěstí končí mimo.
27:05 Domácí se snaží hrát aktivně s míčkem a konečně se propracovali k více šancím.
24:31 Ačkoli je tribuna dobruššské haly slušně zaplněna, fanoušci domácí tým zatím nijak nepodporují.
23:05 Domácí v pěkné šanci, ale na druhé straně hned po zaváhání obrany střílí branku hosté.
22:50 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 1:6
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #20 Karel Vašák, asistoval #13 Rudolf Suk (1:6)
22:16 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 1:5
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #36 Michael Havran, asistoval #20 Karel Vašák (1:5)
22:16 Po chybě domácích však přichází ledová sprcha v podobě dalšího gólu Dvora.
22:05 Dobruška snižuje gólový rozdíl a uvidíme, jestli domácí nastartuje.
21:21 GÓL FBC Dobruška! 1:4
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #61 Jakub Hejhal, asistoval #90 Vít Růžička (1:4)
21:21 Hejhal po rychlé akci doráží a konečně do brány.
20:50 Dobruška rozehrává ve vlastním rohu, bohužel opět rychle ztrácí.
20:01 Úvodní buly pro tým hostí.
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #39 Robert König družstva FBC Dobruška
20:00 Střely v 1. části: 8:10
19:55 Hosté z přesilovky zvyšují svůj náskok.
19:40 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 0:4
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #71 Pavel Kuneš, asistoval #7 Petr Janíček (0:4)
19:37 Vyloučen hráč #90 Vít Růžička družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání
19:37 Na závěr třetiny si domácí zahrají oslabení.
18:12 Dvůr díky zahuštěnému prostoru před branou blokuje střely domácích i pokusy o crossy.
16:12 Faul na Moravce a Dobruška může rozehrávat. Rozehrávka končí v šanci, opět bohužel bez gólu.
15:07 Na míčku opět hosté a kombinují na vlastní polovině.
14:10 Jirák tvrdou střelou trefuje pouze blok domácích.
13:50 Domácí se snaží, ale nepřesné nahrávky jim brání ve vytvoření tlaku.
12:20 Domácí bohužel přesilovou hru nevyužili, ale Hejhal teď v šanci ve hře 5 na 5. Bohužel brankář hostí dobře viděl a  opět chytá.
09:55 Flegl dorážel, bohužel vedle.
09:46 Dobruška má přesilovku a snad uvidíme i nějaké další šance.
09:25 Vyloučen hráč #13 Rudolf Suk družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za hra rukou
09:19 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 0:3
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #18 Martin Heřmanský, asistoval #73 Jakub Jebousek (0:3)
09:19 A další gól hostí.
08:50 Flegl teď v šanci, bohužel chyběl někdo na dorážku.
08:03 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 0:2
08:02 Dvůr přidává další branku a odskakuje už o dva góly.
07:10 A na druhé straně hned šance Dvora, naštěstí Jiroud chytá.
06:45 Grulich proběhl skoro celé hřiště, bohužel i jeho backhandový pokus končí vedle.
06:00 Teď  má míček na čepelích Dobruška na své útočné polovině a snaží se něco vymyslet.
05:18 Dalekonosná střela Jiráka z půlky končí za mantinelem a rozehrává Dvůr.
04:00 Hráč hostí s číslem 7 dostává Dvůr do vedení střelou od mantinelu.
03:33 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #7 Petr Janíček, asistoval #71 Pavel Kuneš (0:1)
03:15 Flegl v šanci, pěknou střelu ale golman hostí vyráží.
02:50 Standardka pro Dobrušku z poloviny hřiště, kterou však hosté tečují za mantinel.
02:30 Dvůr zatím aktivnější a rozehrává v útočném rohu.
02:10 Opět komubinují hosté, ale domácí obrana vybojovala míček, ne však na dlouho a je tu druhá střela Dvora.
01:09 První střela utkání z hokejek hostí,ale nekončí v síti.
00:01 úvodní buly pro domácí.
00:00 Vítáme Vás na 3. kole poháru Českého florbalu, ve kterém muži FBC Dobruška hostí Dvůr Králové nad Labem. Doufáme, že to bude kvalitní sportovní zážitek.