0:5
    Martin NEHERA
    (Toman)

PASKOV SAURIANS - FBC Vikings Kopřivnice 0:5
branky: 29. Jakub Kresta, 37. Ondřej Holaň, 39. Jan Toman, 48. Adam Lichnovský, 48. Martin Nehera; rozhodčí: Patrik Mik - Libor Gavlas; vyloučení: 3:3; využití: 0:1; diváků: 66; zásahy brankářů: Vojtěch Kořínek 24, Tomáš Stopka 6 - Martin Sklář 22; po třetinách: 0:0, 0:3, 0:2
60:00 Komentář domácích Hrček Libor (Trenér): První polovinu utkání jsme dokázali se soupeřem držet krok a vypracovali si i několik slibných příležitostí. Vikingové nás načali v přesilovce, v závěru druhé části přidali další dva přesné zásahy a pak už dění na hřišti zcela ovládli. Mrzí mne, že jsme se nedokázali ani jednou střelecky prosadit. Děkuji rozhodčím, divákům i soupeři, kterému přeji hodně štěstí v Národní lize.
60:00 Komentář hostů Soukal Lukáš (Trenér): Velmi náročné utkání, první třetina byla naprosto vyrovnaná. V druhé třetině, jsme začali více běhat a fungovat jako tým, to vedlo k vytvoření několika šancí a vytvořili jsme si solidní náskok. Ve třetí třetině jsme si utkání pohlídali a pokračujeme do dalšího kola. Děkujeme soupeři za férovou hru.
60:00 Střely ve 3. části: 9:15
58:42 teď se paskovu podařilo přejít do útoku ale obránci na to byli připraveni a svou bránu pěkně pohlídali
56:00 vikingové dokazují že jsou o lgu výše a paskov na ně už ve třetí třetině nestačí
50:30 po výhozu brankáře koprivnice se útočník dostal s míčkem až před brankáře ale střela byla zblokována obráncem
47:55 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:5
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #7 Martin Nehera, asistoval #16 Jan Toman (0:5)
47:55 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Tomáš Stopka družstva PASKOV SAURIANS
47:17 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:4
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #12 Adam Lichnovský, asistoval #3 Vojtěch Zátopek (0:4)
45:20 Zatím se paskovu přesilovka moc nedaří a vikingové se dostali už ke druhé střele
44:10 Paskov vsupuje do další přesilovky a nutně potřebuje aby dali gól
44:08 Vyloučen hráč #4 Tomáš Kusz družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání
40:51 vikingům se povedlo vyjet okolo obrany a trefují tyč brány
40:00 Střely ve 2. části: 7:11
39:09 vikingové se pořád tlačí před bránu a snaží se vstřelit ještě jeden gol před koncem třetiny
38:39 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:3
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #16 Jan Toman bez asistence (0:3)
36:59 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #10 Ondřej Holaň, asistoval #9 Robert Socha (0:2)
30:31 toto oslabení pojal paskov více bojovně a Vikingové se ani nedostali ke střele
28:33 Vyloučen hráč #19 Martin Ulman družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za sekání
28:10 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #8 Jakub Kresta, asistoval #7 Martin Nehera (0:1)
27:30 Vyloučen hráč #4 Patrik Bonczek družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za sekání
27:00 Vikingové jdo do šesti protože se bude vylučovat na straně Paskova
25:24 Petru Šomodi se povedl nádherný útěk až k bráně ale těsně před zakončením mu sjel míček z hokejky a svou šanci neproměnil
23:23 I přesto že si paskov po dobu celé přesilovky držel míček tak se mu nepovedlo proměnit ani jednu střelu
22:30 Paskov už zkusil dvakrát vystřelit ale vikingové si brání svou bránu pěkně
21:20 Paskov jde do své druhé přesilové hry tak uvidíme jestli bude lepší než ta první
21:16 Vyloučen hráč #6 Jiří Toman družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za bránění ve hře
20:00 Střely v 1. části: 6:11
19:31 Vikingové už po čtvrté rozehrávají z rohu paskova ale Zita získává balonek a jde na soupeřovu bránu přes celé hřiště. Je zablokován obranou
18:41 zatím to je hodně vyrovnaný zápasVikingové jsou více agresivnější ale paskov je výborně sehraný a nedělá jim problém jít do toho taky tvrdě
15:54 Vikingové se dostali do pěkné pozice před bránu Paskova ale neproměnili svou šanci
12:54 vikingové se těsně před koncem trestu ujímají míčku a trefují břevno Paskova
11:00 Vikingům se jejich agresivita nevyplatila a Jakub Kresta si jde odpočinout na trestnou lavici
10:55 Vyloučen hráč #8 Jakub Kresta družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání
09:48 Vikingové jsou zatím více agresinvnějsí ve hře než Paskov, ale i přes to si Paskov udržuje míček více
07:02 Vikingům se přesilová hra moc nepovedla a paskov se během ní dostal i jednou ke střele
04:48 Vyloučen hráč #14 Viktor Bőhm družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za sekání
03:50 po zpackané standertce paskova  se hráč kopřivnice ujímá balonku a jde na bránu paskova, střelu neproměnil a bude se vylučovat