(Macháček)
  • 59 58:01
    2

Florbal Náchod - Spartak Pelhřimov 7:4
branky: 1. Filip Čáp, 31. Matěj Mikšovský, 38. Matěj Mikšovský, 39. Filip Čáp, 48. Jakub Langpaul, 53. Jakub Langpaul, 59. Jonáš Mikšovský - 13. Vít Papež, 41. Martin Blažek, 48. Vojtěch Martínek, 52. Tomáš Kocián; rozhodčí: Filip Neumann - Tomáš Jelínek; vyloučení: 2:2; využití: 2:1; diváků: 85; zásahy brankářů: Vlastimil Skalický 14 - Libor Domkář 26; po třetinách: 1:1, 3:0, 3:3
60:00 Střely ve 3. části: 10:7
58:19 GÓL Florbal Náchod! 7:4
Branku družstva Florbal Náchod vstřelil #65 Jonáš Mikšovský, asistoval #47 Ondřej Macháček (7:4)
58:19 Mikšovský procedil míček do prázdné branky.
58:01 Vyloučen hráč #5 Vojtěch Papež družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za nedovolené vrážení
57:28 Náchod kontroluje hru a hlídá si dvoubrankové vedení.
56:52 Vysoký promáchl před odkrytou brankou.
53:20 Macháček trefil pouze tyčku.
52:05 GÓL Florbal Náchod! 6:4
Branku družstva Florbal Náchod vstřelil #97 Jakub Langpaul, asistoval #13 David Špaček (6:4)
52:05 Langpaul uklidňuje domácí fanoušky. Jeho střela byla tak prudká, až přelomil obránci hokejku.
51:04 GÓL Spartak Pelhřimov! 5:4
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #8 Tomáš Kocián, asistoval #17 Jan Knězů (5:4)
51:04 Pelhřimov se opět vrací do zápasu po využité přesilové hře.
49:49 Vyloučen hráč #6 Jakub Vysoký družstva Florbal Náchod na 2 minuty za nesportovní chování
47:59 GÓL Florbal Náchod! 5:3
Branku družstva Florbal Náchod vstřelil #97 Jakub Langpaul, asistoval #47 Ondřej Macháček (5:3)
47:59 Rychlá odpověď domácích! Langpaul si připisuje první gól v zápase.
47:45 GÓL Spartak Pelhřimov! 4:3
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #26 Vojtěch Martínek, asistoval #12 Vít Papež (4:3)
47:45 Pelhřimov strácí už jen jeden gól.
46:44 Knettig sbíra dlouhý výhoz brankáře Domkáře a uklildňuje tím hru.
45:22 Stále se o atmosféru v hale stará pelhřimovský fanoušek, který žene hosty k vyrovnání.
43:11 Pelhřimovský tlak teď ukončil obraným zákrokem Špaček.
40:44 GÓL Spartak Pelhřimov! 4:2
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #10 Martin Blažek, asistoval #17 Jan Knězů (4:2)
40:44 Pelhřimov začal třetí třetinu vysokým napadáním a přineslo mu to druhý gól.
40:01 Úvodní bule pro Náchod.
40:00 Střely ve 2. části: 10:6
39:59 Domácím se povedl závěr druhé třetiny a do poslednní dvacetiminutovky půjdou s tříbrankovým vedením.
38:23 GÓL Florbal Náchod! 4:1
Branku družstva Florbal Náchod vstřelil #96 Filip Čáp, asistoval #21 Dalibor Vlášek (4:1)
38:23 Vlášek se štěstím procedil míček k Čápovi a ten ho procedil za záda Domkáře.
37:36 GÓL Florbal Náchod! 3:1
Branku družstva Florbal Náchod vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #65 Jonáš Mikšovský (3:1)
37:36 Matěj Mikšovský v roli střelce, Jonáš Mikšovský v roli asistenta a stav zápasu je 3:1
36:07 Čápova další střela, ale bohužel nebyla gólová jako ta první.
34:34 Knettig po krásné nahrávce od Kovaříka přestřelil branku.
33:44 Skalický musel nadvakrát krotit Vlachovu prudkou střelu.
32:22 Druhý gól nabudil domácí, kteří teď kontrolují hru.
30:10 GÓL Florbal Náchod! 2:1
Branku družstva Florbal Náchod vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #96 Filip Čáp (2:1)
30:10 Kuriózní moment, kdy Mikšovský trefil břevno od kterého se míček odrazil do země. Všichni si mysleli, že míček dopadl před brankovou čáru, ale rozhodčí to viděli jinak a připisují branku domácím.
28:40 Vyloučen hráč #5 Vojtěch Papež družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za bránění ve hře
28:40 Připravená je přesilovková formace domácích.
26:53 Dnes velmi aktivní Čáp si šel pro druhý gól v zápase.
25:41 Vysoký odzbrojil kapitána Pelhřimova.
24:21 Domácí v plném počtu.
23:11 Náchodští skvěle brání a dostávajjí se na polovinu soupeře.
22:21 Vyloučen hráč #17 Jiří Jebavý družstva Florbal Náchod na 2 minuty za špatné střídání
22:21 První přesilovou hru zápasu si zahrají hosté.
21:37 Skalický si pohlídal Papežovu střelu z dálky.
20:27 Hned se začátkem druhé třetiny se ozývá neunavný fanoušek Pelhřimova i se svým bubnem.
20:01 Úvodní bule pro Náchod.
20:00 Střely v 1. části: 12:5
19:01 Náchodští začínají poslední minutu první třetiny na balónku.
17:54 Skalický svojí helmou vyráží míček za mantinel.
17:25 Vlášek prověřil pozornost brankáře Domkáře tvrdou střelou.
17:01 Vysoký našel dlouhou přihrávkou Jebavého, tomu míček bohužel odskočil.
13:52 Prauseho pokusbyl sražen za mantinel.
12:05 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #12 Vít Papež, asistoval #26 Vojtěch Martínek (1:1)
12:05 Papež nepohrdl nabídkou od Martínka a z malého brankoviště vyrovnává stav zápasu.
09:54 Martin David se ocitl sám před Skalickým, a však nedokázal usměrnit poskakující míček.
07:44 Svoboda prověřil brankáře z dálky.
06:25 Mácháček našel na středu neobsazeného Špačka, jeho střelu vyrazil brankář hostí.
04:44 Náchod má prozatím více ze hry a Pelhřimov do ničeho nepouští.
02:43 Hra je teď přerušena, na zemi zůstává brankář hostí.
02:23 K první střele se dostal i Pelhřimov, ale střela letěla jen mimo hřiště.
00:15 GÓL Florbal Náchod! 1:0
Branku družstva Florbal Náchod vstřelil #96 Filip Čáp, asistoval #13 David Špaček (1:0)
00:15 Výborný vstup domácích do zápasu. Špaček se dostal k míčku, nahrál Čápovi a ten skvěle zavěsil.
00:01 Úvodní bule pro Náchod.