59
  • 59 58:27
    Kanonýři

Fbc Strakonice - Kanonýři Kladno 2:12
branky: 50. Luboš Homolka, 52. Tomáš Mareš - 2. Petr Blažej, 6. Vojtěch Novák, 6. Martin Fojtík, 9. Dominik Janda, 31. Matyáš Bachmaier, 37. Lukáš Spurný, 38. Martin Fojtík, 51. Dominik Janda, 52. Matěj Stůj, 53. Matěj Stůj, 54. Matyáš Bachmaier, 55. Richard Iltis; rozhodčí: Patrik Plocha - David Staněk; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 135; zásahy brankářů: Jaroslav Velek 22, Hynek Samec 14 - Šimon Melega 27; po třetinách: 0:4, 0:3, 2:5
60:00 Komentář domácích Staněk Jan (Vedoucí): Dneska jsme od prvních minut nestíhali fyzicky, k tomu jsme nevyužili pár šancí a  soupeři jsme nabídli první dvě branky. Od té doby hosté v poklidu kontrolovali hru a šli si jasně pro vítězství. nMusím kluky pochválit za nasazení, ikdyž si myslím, že jsme nepředvedli všechno, co v nás je. nDěkujeme soupeři za férový zápas a přejeme poklidnou cestu domů. n
60:00 Komentář hostů Přívara Dušan (Trenér): Děkujeme za utkání. Souper super nasazení až dokonce zápasu. FAnoušci dobrý. Děkujeme.
60:00 Střely ve 3. části: 8:19
58:27 Timeout Kanonýři Kladno
55:50 Trestné střílení družstva Kanonýři Kladno neproměnil #7 Richard Iltis.
54:23 GÓL Kanonýři Kladno! 2:12
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #7 Richard Iltis, asistoval #17 Martin Fojtík (2:12)
53:41 GÓL Kanonýři Kladno! 2:11
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #10 Matyáš Bachmaier, asistoval #8 Tomáš Svačinka (2:11)
52:55 GÓL Kanonýři Kladno! 2:10
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #11 Matěj Stůj, asistoval #15 Matěj Čika (2:10)
51:56 GÓL Kanonýři Kladno! 2:9
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #11 Matěj Stůj, asistoval #16 Tadeáš Chroust (2:9)
51:15 GÓL Fbc Strakonice! 2:8
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #37 Tomáš Mareš, asistoval #88 Karel Řezanka (2:8)
50:54 GÓL Kanonýři Kladno! 1:8
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #72 Dominik Janda, asistoval #95 Marek Veselý (1:8)
49:36 GÓL Fbc Strakonice! 1:7
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #44 Luboš Homolka, asistoval #38 Adam Přib (1:7)
45:30 Vyloučen hráč #11 Matěj Stůj družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #31 Hynek Samec družstva Fbc Strakonice
40:00 Střely ve 2. části: 9:21
37:54 GÓL Kanonýři Kladno! 0:7
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #17 Martin Fojtík, asistoval #72 Dominik Janda (0:7)
36:52 GÓL Kanonýři Kladno! 0:6
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #76 Lukáš Spurný, asistoval #99 Ľuboš Šefčík (0:6)
30:28 GÓL Kanonýři Kladno! 0:5
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #10 Matyáš Bachmaier, asistoval #13 Ferdinand Tomášek (0:5)
30:13 Vyloučen hráč #88 Karel Řezanka družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání
23:26 Vyloučen hráč #77 Matěj Mikeš družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání
20:00 Střely v 1. části: 12:8
08:58 GÓL Kanonýři Kladno! 0:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #72 Dominik Janda, asistoval #46 Vojtěch Pfaur (0:4)
05:59 GÓL Kanonýři Kladno! 0:3
05:00 GÓL Kanonýři Kladno! 0:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #70 Vojtěch Novák, asistoval #76 Lukáš Spurný (0:2)
01:27 GÓL Kanonýři Kladno! 0:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #52 Petr Blažej, asistoval #8 Tomáš Svačinka (0:1)