7:8
    Adam DOUPOVEC
    (Chmela)

TJ Hodonice - Aligators 7:8p
branky: 20. Ondřej Zejda, 22. Ondřej Zejda, 39. Jakub Starý, 46. Patrik Mašek, 46. Vít Bárta, 49. Patrik Mašek, 51. Petr Sláma - 29. Matyáš Zouhar, 31. Pavel Zbořil, 35. Matyáš Zouhar, 42. Tomáš Líznar, 43. Tomáš Jedlička, 47. Pavel Zbořil, 57. František Chmela, 63. Adam Doupovec; rozhodčí: Dominik Papp - Jan Duda; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Radek Pechura 33 - Aleš Padalík 14, Vojtěch Dvořák 6; po třetinách: 1:0, 2:3, 4:4, 0:1
70:00 Komentář hostů Procházka Patrik (Trenér): Chtěl bych pochválit soupeře za obětavou hru, obranu. Skvělé řešení brejkových situacích Hodonic se kterými jsme měli problémy, stejně jako v soutěži (národní liga). Máme sice mladý a nezkušený tým, ale na to se už nemůžeme vymlouvat. Technika hole z naší strany je velmi žalostná a podepsalo se to na malém hřišti. 4 branky z nepokrytého středu jsou vizitkou žalostné hry do obrany. Tým si prožil infarktový zápas plný nervů, za stavu 5:3 vypadalo, že zápas dohrajeme na balonku, bohužel ve hře 4na4 jsme byli opět lehkovážní a soupeř se díky tomu vrátil do zápasu. Za tento moment si zasloužil postoupit dál v poháru
70:00 Komentář domácích Šťasta Libor (Trenér): Velmi vyrovnané utkání, které jsme si nakonec prohráli sami, kdy jsme věnovali soupeři zbytečné 3 branky. Škoda neproměněných šancí v celém zápase, pokud by jsme je proměnili, tak jsme v klidu postoupili dál. Musím pochválit všechny naše hráče za obětavou hru, protože jsme poslední třetinu dohrávali v 9 lidech. Děkujeme soupeři za vyrovnané utkání a gratulujeme k vítězství.
70:00 Střely v prodloužení: 0:4
70:00 Ukončení prodloužení
62:47 GÓL Aligators! 7:8
Branku družstva Aligators vstřelil #47 Adam Doupovec, asistoval #33 František Chmela (7:8)
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely ve 3. části: 11:14
58:57 Timeout TJ Hodonice
56:12 GÓL Aligators! 7:7
Branku družstva Aligators vstřelil #33 František Chmela bez asistence (7:7)
50:37 Timeout Aligators
50:37 GÓL TJ Hodonice! 7:6
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil #17 Petr Sláma, asistoval #37 Libor Šopák (7:6)
50:37 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Vojtěch Dvořák družstva Aligators
48:43 GÓL TJ Hodonice! 6:6
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil #63 Patrik Mašek, asistoval #7 Ondřej Zejda (6:6)
46:03 GÓL Aligators! 5:6
Branku družstva Aligators vstřelil #40 Pavel Zbořil, asistoval #7 Tomáš Líznar (5:6)
45:46 GÓL TJ Hodonice! 5:5
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil #86 Vít Bárta, asistoval #17 Petr Sláma (5:5)
45:32 GÓL TJ Hodonice! 4:5
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil #63 Patrik Mašek, asistoval #37 Libor Šopák (4:5)
44:58 Vyloučen hráč #59 Marek Krpoun družstva TJ Hodonice na 2 minuty za bránění ve hře
43:44 Vyloučen hráč #22 Daniel Vaverka družstva Aligators na 2 minuty za sekání
42:07 GÓL Aligators! 3:5
Branku družstva Aligators vstřelil #89 Tomáš Jedlička, asistoval #47 Adam Doupovec (3:5)
41:31 GÓL Aligators! 3:4
Branku družstva Aligators vstřelil #7 Tomáš Líznar bez asistence (3:4)
40:00 Střely ve 2. části: 9:10
38:12 GÓL TJ Hodonice! 3:3
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil #45 Jakub Starý, asistoval #37 Libor Šopák (3:3)
34:27 GÓL Aligators! 2:3
Branku družstva Aligators vstřelil #3 Matyáš Zouhar bez asistence (2:3)
32:02 Vyloučen hráč #69 Viktor Kříčka družstva Aligators na 2 minuty za bránění ve hře
30:46 GÓL Aligators! 2:2
Branku družstva Aligators vstřelil #40 Pavel Zbořil, asistoval #19 Martin Dlouhý (2:2)
28:15 GÓL Aligators! 2:1
Branku družstva Aligators vstřelil #3 Matyáš Zouhar bez asistence (2:1)
23:29 Vyloučen hráč #17 Petr Sláma družstva TJ Hodonice na 2 minuty za sekání
21:25 GÓL TJ Hodonice! 2:0
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil #7 Ondřej Zejda, asistoval #12 Daniel Dvořák (2:0)
20:00 Střely v 1. části: 7:13
19:51 GÓL TJ Hodonice! 1:0
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil #7 Ondřej Zejda bez asistence (1:0)