• 56 55:29
    6:5
    (Klimeš)

FBK Atlas Blansko - Aligators 6:5
branky: 27. Daniel Žilka, 30. Jan Videman, 42. Jakub Fedra, 48. Jakub Fedra, 49. David Čermák, 49. Jakub Fedra - 20. Matyáš Zouhar, 23. Pavel Zbořil, 26. Matyáš Zouhar, 32. Jakub Hladký, 56. Pavel Zbořil; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Pavel Urbánek; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 91; zásahy brankářů: Jan Opletal 11 - Aleš Padalík 18, Vojtěch Dvořák 4; po třetinách: 0:1, 2:3, 4:1
60:00 Komentář hostů Procházka Patrik (Trenér): Těžké pro naši bandu, dobře rozehraný zápas na oraništi, se kterým jsme se prali celý zápas, plavaly nám na tom nejen hokejky, ale i nohy. Zlomový okamžiky za stavu 4:2, kdy máme před sebou jen golmana, buď uklidíme nebo nahrajeme do prázné, bohužel je z toho rebrejk, který byl 4v4, dobře doplněný, ale nedohraná situace obránce, nezachycený odskok a je po zápase. Všichni transport, transport, NE, kvalita provedení na útočné polovině, trefíme všechny bloky, které zaparkují a je z toho brej na nás. To je velká nevyhranost a nekvalita v rozhodnutí našich hráčů. Řešení přesilových situací 3v1 2v1 je čisté ZERO. Prohráváme si další zápas sami. Někteří hráči bohužel nemají na úroveň NL. Gratuluji Blansku, my už jsme si pohát užily dosyta, ikdyž jsme chtěli jít dále, vím, že by nám to v sezóně uškodilo. Držím palec v osmifinále!
60:00 Komentář domácích Mach Ondřej (Vedoucí): Po první opatrné třetině se zápas do tempa dostal až v další fázi. Nedařilo se nám trefovat zařízení a soupeř nás trestal. Museli jsme vynaložit spoustu sil, abychom zápas otočili, což se nám nakonec podařilo. Zlepšený týmový výkon podpořený hattrickem Kuby Fedry nás dovedl do vysněného zápasu, který si kluci za předvedenou hru v poháru zaslouží! Díky rozhodčím, soupeři za férovou hru a našim neúnavným a skvělým fanouškům za podporu! Jedeme dál! #atlas.ultras
60:00 Střely ve 3. části: 16:4
59:59 Blansko postupuje!!
59:40 Hosté v 6.
59:21 Vidíme útočný florbal od obou týmů.
55:29 GÓL Aligators! 6:5
Branku družstva Aligators vstřelil #40 Pavel Zbořil, asistoval #99 Adam Klimeš (6:5)
52:31 Dnešní domácí fanoušci jsou úžasní, tak jak je v Blansku zvykem.
48:33 Padalík doplatit na propadající obranu a byl vystřídán.
48:32 GÓL FBK Atlas Blansko! 6:4
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #22 Jakub Fedra, asistoval #83 Kryštof Indruch (6:4)
48:32 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Vojtěch Dvořák družstva Aligators
48:32 Timeout hostům nepomohl. Fedra díky tomu završuje svůj hattrick.
48:22 Timeout Aligators
48:22 GÓL FBK Atlas Blansko! 5:4
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #57 David Čermák, asistoval #15 Jan Videman (5:4)
48:22 Videman z rohu nahodil před bránu a Čermák krásně ze vzduchu trefil.
47:38 GÓL FBK Atlas Blansko! 4:4
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #22 Jakub Fedra, asistoval #51 Dominik Janík (4:4)
47:38 Fedra se jako první zorientoval na středu a svou dorážkou snižuje.
44:31 Šance na obou stranách, ale bez branky.
43:00 Hra nahoru a dolu.
41:09 GÓL FBK Atlas Blansko! 3:4
41:09 Indruch našel Fedru na středu a ten střílí na zadní.
40:01 Buly pro hosty.
40:00 Střely ve 2. části: 7:5
38:28 Vyloučen hráč #5 Viktor Kříčka družstva Aligators na 2 minuty za hrubost
38:11 Oba týmy asi sledovali o víkendu MMA, protože tohle nemá s florbalem nic společného.
34:14 Vyloučen hráč #35 František Chmela družstva Aligators na 2 minuty za bránění ve hře
34:14 Domácí budou mít možnost znova snížit.
31:36 GÓL Aligators! 2:4
Branku družstva Aligators vstřelil #88 Jakub Hladký, asistoval #50 Aleš Padalík (2:4)
31:36 Hladký si prošel celé hříště a zavěsil nad rameno Opletala.
29:22 Žilka našel před bránou volného Videmana a ten z první snižuje na 2:3.
29:21 GÓL FBK Atlas Blansko! 2:3
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #15 Jan Videman, asistoval #20 Daniel Žilka (2:3)
26:25 GÓL FBK Atlas Blansko! 1:3
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #20 Daniel Žilka bez asistence (1:3)
26:25 Domácí snižují na rozdíl dvou branek.
25:46 GÓL Aligators! 0:3
Branku družstva Aligators vstřelil #3 Matyáš Zouhar, asistoval #88 Jakub Hladký (0:3)
25:46 Zouhar krásně vymetl levý roh a zvyšuje vedení.
25:05 Indruch našel Fedru před bránou, ale ten netrefil.
23:45 Hosty branka povzbudila a jsou nyní na koni.
22:45 GÓL Aligators! 0:2
22:06 Vyloučen hráč #20 Daniel Žilka družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hrubost
20:01 Buly pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 5:7
19:41 GÓL Aligators! 0:1
Branku družstva Aligators vstřelil #3 Matyáš Zouhar, asistoval #7 Tomáš Líznar (0:1)
19:41 Zouharova střela na bližší končí v bráně Opletala.
18:40 Opletal musel vytáhnout dva krásne zákroky, aby stav zůstal stale 0:0.
14:40 Domácí pod tlakem.
09:25 Padalík teď přredvádí skvělé zákroky.
07:20 Protiútok hostů zastavil Opletal.
05:40 Hosté teď více na balonku.
04:10 Zápas zatím v režii Blanska.
01:30 Aktivnější jsou domácí.
00:44 První střelu domácích zastavuje Padalík.