Matches

Filter

Regionální liga mužů - skupina 2 - A - 17. kolo

17. kolo
17. kolo
17. kolo
17. kolo
17. kolo
17. kolo
17. kolo
17. kolo

Regionální liga mužů - skupina 2 - A - 18. kolo

18. kolo
18. kolo
18. kolo
18. kolo
18. kolo
18. kolo
18. kolo
18. kolo

Regionální liga mužů - skupina 2 - B - 17. kolo

17. kolo
17. kolo
17. kolo
17. kolo
17. kolo
17. kolo

Regionální liga mužů - skupina 2 - B - 18. kolo

18. kolo

Hala míčových sportů Liberec

18. kolo

Hala míčových sportů Liberec

18. kolo
18. kolo

Hala míčových sportů Liberec

18. kolo

Hala míčových sportů Liberec

18. kolo

Hala míčových sportů Liberec

Ústecká liga mužů - A - 21. kolo

21. kolo
21. kolo
21. kolo
21. kolo

Ústecká liga mužů - A - 22. kolo

22. kolo
22. kolo

Městská SH Louny

22. kolo
22. kolo
22. kolo

Městská SH Louny

22. kolo
22. kolo

Městská SH Louny

Liberecká liga mužů - A - 19. kolo

19. kolo
19. kolo

SC Železný Brod

19. kolo
19. kolo
19. kolo

Liberecká liga mužů - A - 20. kolo

20. kolo
20. kolo

Hala míčových sportů Liberec

20. kolo

Hala míčových sportů Liberec

20. kolo

Hala míčových sportů Liberec

20. kolo

Hala míčových sportů Liberec

20. kolo
20. kolo

Hala míčových sportů Liberec

Liga starších žákyň - skupina 2 - A - 18. kolo

18. kolo
18. kolo

SH ZŠ Dobiášova Liberec

18. kolo
18. kolo

SH ZŠ Dobiášova Liberec

18. kolo
18. kolo

SH ZŠ Dobiášova Liberec

18. kolo
18. kolo

SH ZŠ Dobiášova Liberec

Přebor mladších žáků - skupina 2 - A - 8. kolo

8. kolo
8. kolo
8. kolo

SH Přívozní Lovosice

8. kolo

SH Přívozní Lovosice

8. kolo

SH Přívozní Lovosice

8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo
8. kolo

Přebor mladších žáků - skupina 2 - B - 10. kolo

10. kolo

Hala míčových sportů Liberec

10. kolo
10. kolo

Hala míčových sportů Liberec

10. kolo
10. kolo

Hala míčových sportů Liberec

10. kolo

Hala míčových sportů Liberec

10. kolo
10. kolo

Hala míčových sportů Liberec

Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 2 - A - 11. kolo

11. kolo
11. kolo
11. kolo
11. kolo
11. kolo

Vojanova Děčín

11. kolo
11. kolo
11. kolo

Liga elévů - A - 2. kolo

2. kolo
2. kolo
2. kolo
2. kolo

Liga elévek - skupina 2 - A - 10. kolo

10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo