Pohár Českého florbalu

Old website is still online at old.ceskyflorbal.cz. Novelties and FAQs of the new website read HERE.

Matches

Filter
čtvrtfinále
čtvrtfinále

Sportovní centrum Řepy

čtvrtfinále
čtvrtfinále
čtvrtfinále
čtvrtfinále
čtvrtfinále
čtvrtfinále

SH Jižní Město

semifinále
semifinále

 
 

semifinále
semifinále

 
 

finále
finále

 
 

Pavouk

Posun
pavouka
Doleva
Doprava
1. kolo

Skupina A

Z

B

TJ Sokol Dobříš

4

12

FbC Barracudas Slaný

4

9

T.B.C. Králův Dvůr

4

6

FBC Žraloci Příbram

4

3

FbC Red Dragons Hořovice

4

0

Skupina B

Z

B

FBC DDM Kati Kadaň

4

12

Florbal Kladno

4

9

Blue Horses Stochov

4

4

SK Alien Nation

4

4

SPORT CLUB Klatovy

4

0

Skupina C

Z

B

FBŠ SLAVIA Plzeň

4

12

Mocní Tuleni Podbořany

4

9

FBC JELENI UNHOŠŤ

4

2

TJ Lokomotiva Louny

4

2

USK Akademik Cheb

4

2

Skupina D

Z

B

Panthers Praha

4

12

FBC Slavia Praha

4

9

1. FBC DDM Děčín 4

4

6

BK REAL ROUDNICE n/L

4

3

Floor Maniacs Mělník

4

0

Skupina E

Z

B

FBC Draci Říčany

4

9

Floorball Club FALCON

4

9

Kralupy Wolves

4

9

TBC Horoměřice

4

3

ASK Lovosice - LFP

4

0

Skupina F

Z

B

Florbalová akademie MB

4

10

FLORBAL JABLONEC

4

9

TJ Turnov

4

7

FBC Pitbulls Kolín

4

3

FBC Lions Mladá Boleslav

4

0

Skupina G

Z

B

Spartak Pelhřimov

4

12

FBC DOŠWICH MILEVSKO

4

7

Fbc Strakonice

4

7

SK Meťák České Budějovice

4

3

TEXAS LONGHORNS

4

0

Skupina H

Z

B

Banes Florbal Soběslav

4

8

Florbal Jindřichův Hradec

4

7

Spartak Kaplice

4

6

OLYMP FLORBAL

4

4

Sklo Bohemia Světlá n/S

4

3

Skupina J

Z

B

FLORBAL LITOMYŠL

4

12

Orel Rtyně v Podkrkonoší

4

9

FBC Trutnov (DTJ)

4

4

FBŠ Všestary

4

4

FBC Česká Skalice

4

0

Skupina K

Z

B

TJ Sokol Jaroměř

4

12

FBC Dobruška

4

7

FTC Vysoké Mýto

4

6

Hippos Žďár n/S.

4

4

FBK Piráti Sokol Chrudim

4

0

Skupina L

Z

B

FBC LETOHRAD Orel Orlice

4

12

Andone SK Jihlava

4

9

FbC Skuteč

4

6

Klub SPV Slovan Pardubice

4

3

FBC TJ Draci Lanškroun

4

0

Skupina M

Z

B

FBC Přerov

4

9

Hornets Brno ZŠ Horní

4

7

F.A.T.R.

4

6

TJ SOKOL LETOVICE

4

4

Sokol Ivanovice na Hané

4

3

Skupina N

Z

B

SFK Kozel Počenice

4

10

Snipers Třebíč

4

8

PSKC Okříšky

4

5

T.J. Sokol Břeclav

4

2

K1 Florbal Židenice

4

1

Skupina O

Z

B

FBC SLAVKOV

4

9

SK K2 Prostějov

4

7

TJ Hodonice

4

7

Spartak Hluk

4

6

FbC Pohořelice

4

0

Skupina P

Z

B

FBC Vikings Kopřivnice

4

12

1.FBK Sršni Rožnov p/R

4

9

SK Domaslavice

4

6

FBC TJ Sokol Frenštát p.R.

4

3

KTG Bruises Opava

4

0

Skupina Q

Z

B

FBC Letka

4

12

1. FBK Eagles Orlová

4

7

FBS Olomouc

4

7

FbC KOVO KM Frýdek-Místek

4

3

FBC Cannibals Lipník

4

0

Vrcholová část

Skupina AV

Z

B

Předvýběr.CZ Florbal MB

3

9

FbŠ Bohemians

3

6

DDQ Florbal Chomutov

3

3

ASK Orka Čelákovice

3

0

Skupina BV

Z

B

FBC Česká Lípa

3

9

BLACK ANGELS

3

6

FbC Hradec Králové

3

3

Florbal Ústí

3

0

Skupina CV

Z

B

FBC Liberec

3

9

Tatran Střešovice

3

6

Kanonýři Kladno

3

3

Florbal Náchod

3

0

Skupina DV

Z

B

ACEMA Sparta Praha

3

9

FLORBAL CHODOV

3

5

FBŠ Hattrick Brno

3

4

Aligators

3

0

Skupina EV

Z

B

Bulldogs Brno

3

8

TROOPERS

3

4

SOKOLI Pardubice

3

3

TJ Znojmo

3

3

2. kolo

2. kolo - utkání 1

TJ Sokol Dobříš

13

TJ Lokomotiva Louny

5

2. kolo - utkání 2

FBC Žraloci Příbram

4

FBC DDM Kati Kadaň

16

2. kolo - utkání 3

SK Alien Nation

5

FBC ROKYCANY

6

2. kolo - utkání 4

Florbal Kladno

22

Mocní Tuleni Podbořany

0

2. kolo - utkání 5

Blue Horses Stochov

1

FbC Barracudas Slaný

11

2. kolo - utkání 6

FBC JELENI UNHOŠŤ

7

SK Florbal Benešov

12

2. kolo - utkání 7

T.B.C. Králův Dvůr

6

FBŠ SLAVIA Plzeň

5

2. kolo - utkání 8

Floorball Club FALCON

6

Panthers Praha

9

2. kolo - utkání 9

TBC Horoměřice

0

BUTCHIS

16

2. kolo - utkání 10

FLORBAL JABLONEC

4

FBC Slavia Praha

10

2. kolo - utkání 11

Kralupy Wolves

6

TJ Turnov

9

2. kolo - utkání 12

FBC Pitbulls Kolín

3

TJ Sokol Koberovy

9

2. kolo - utkání 13

FBC Draci Říčany

14

1. FBC DDM Děčín 4

7

2. kolo - utkání 14

BK REAL ROUDNICE n/L

5

Florbalová akademie MB

7

2. kolo - utkání 15

FBC DOŠWICH MILEVSKO

7

Florbal Jindřichův Hradec

4

2. kolo - utkání 16

SK Meťák České Budějovice

7

FbC Písek

9

2. kolo - utkání 17

Fbc Strakonice

13

Banes Florbal Soběslav

4

2. kolo - utkání 18

OLYMP FLORBAL

5

FBC Štíři Č. Budějovice

8

2. kolo - utkání 19

Spartak Kaplice

3

Spartak Pelhřimov

10

2. kolo - utkání 20

FLORBAL LITOMYŠL

11

FbC Skuteč

1

2. kolo - utkání 21

FBC Dobruška

3

Andone SK Jihlava

9

2. kolo - utkání 22

Klub SPV Slovan Pardubice

5

FBK Atlas Blansko

8

2. kolo - utkání 23

FBC Trutnov (DTJ)

3

TJ Sokol Jaroměř

8

2. kolo - utkání 24

Hippos Žďár n/S.

4

FBC Mohelnice

5

2. kolo - utkání 25

FBŠ Všestary

8

FBC LETOHRAD Orel Orlice

12

2. kolo - utkání 26

Orel Rtyně v Podkrkonoší

10

FTC Vysoké Mýto

4

2. kolo - utkání 27

T.J. Sokol Břeclav

1

Zlín Lions

11

2. kolo - utkání 28

TJ Hodonice

5

Snipers Třebíč

6

2. kolo - utkání 29

PSKC Okříšky

10

Hornets Brno ZŠ Horní

7

2. kolo - utkání 30

Spartak Hluk

6

Florbal Vsetín

7

2. kolo - utkání 31

SK K2 Prostějov

5

FBC Přerov

6

2. kolo - utkání 32

TJ SOKOL LETOVICE

2

SFK Kozel Počenice

6

2. kolo - utkání 33

F.A.T.R.

9

FBC SLAVKOV

10

2. kolo - utkání 34

FBS Olomouc

5

FBC Vikings Kopřivnice

7

2. kolo - utkání 35

FBC TJ Sokol Frenštát p.R.

2

TJ Slovan Havířov

5

2. kolo - utkání 36

1. FBK Eagles Orlová

3

1.FBK Sršni Rožnov p/R

2

2. kolo - utkání 37

SK Domaslavice

4

FBC Letka

11

2. kolo - utkání 38

FBC Intevo Třinec

17

FbC KOVO KM Frýdek-Místek

2

Leaders

Statistics