Matches

Filter

Regionální liga mužů - skupina 4 - A - 37. kolo

37. kolo

SH Domova mládeže Vysoké Mýto

37. kolo
37. kolo

SH Domova mládeže Vysoké Mýto

37. kolo
37. kolo

SH Domova mládeže Vysoké Mýto

37. kolo

SH Domova mládeže Vysoké Mýto

Regionální liga mužů - skupina 4 - A - 38. kolo

38. kolo

Tréninkové centrum Sokoli Pardubice

38. kolo

Tréninkové centrum Sokoli Pardubice

38. kolo

Tréninkové centrum Sokoli Pardubice

38. kolo

Tréninkové centrum Sokoli Pardubice

Regionální liga mužů - skupina 4 - A - 39. kolo

39. kolo
39. kolo
39. kolo
39. kolo
39. kolo
39. kolo
39. kolo
39. kolo

Královéhradecká liga mužů - 1. kolo semifinále - play-up Královéhradecká a Pardubická liga mužů

1. kolo semifinále

SH Předměřice n. L.

1. kolo semifinále
1. kolo semifinále

Královéhradecká liga mužů - 1. kolo finále - play-up Královéhradecká a Pardubická liga mužů

1. kolo finále
1. kolo finále

 
 

SH Předměřice n. L.

1. kolo finále
1. kolo finále

 
 

SH Předměřice n. L.

2. liga juniorek - skupina 4 - A - 7. kolo

7. kolo

Nová MSH Mladá Boleslav

2. liga juniorek - skupina 4 - A - 11. kolo

11. kolo
11. kolo

SH Pulická Dobruška

2. liga juniorek - skupina 4 - A - 12. kolo

12. kolo
12. kolo

STODOLA Aréna Střešovice

12. kolo

STODOLA Aréna Střešovice

12. kolo
12. kolo

STODOLA Aréna Střešovice

12. kolo

STODOLA Aréna Střešovice

12. kolo

STODOLA Aréna Střešovice

Liga starších žákyň - skupina 4 - A - 27. kolo

27. kolo
27. kolo

SH ZŠ Fr. Kupky Dobruška

27. kolo

SH ZŠ Fr. Kupky Dobruška

27. kolo

SH ZŠ Fr. Kupky Dobruška

27. kolo
27. kolo
27. kolo
27. kolo

SH ZŠ Fr. Kupky Dobruška

27. kolo
27. kolo

SH ZŠ Fr. Kupky Dobruška

27. kolo

SH ZŠ Fr. Kupky Dobruška

27. kolo
27. kolo

Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4 - A - 10. kolo - 1. koš

10. kolo

Tréninkové centrum Sokoli Pardubice

10. kolo

Tréninkové centrum Sokoli Pardubice

10. kolo
10. kolo

Tréninkové centrum Sokoli Pardubice

10. kolo

Tréninkové centrum Sokoli Pardubice

10. kolo
10. kolo

Tréninkové centrum Sokoli Pardubice

10. kolo

Tréninkové centrum Sokoli Pardubice

10. kolo

Tréninkové centrum Sokoli Pardubice

10. kolo

Tréninkové centrum Sokoli Pardubice

10. kolo
10. kolo

Tréninkové centrum Sokoli Pardubice

10. kolo
10. kolo

Tréninkové centrum Sokoli Pardubice

Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4 - A - 10. kolo - 2. koš

10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo

Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4 - A - 10. kolo - 3. koš

10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo

Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4 - A - 10. kolo - 4. koš

10. kolo

SH ZŠ Rokytnice v O. h.

10. kolo

SH ZŠ Rokytnice v O. h.

10. kolo
10. kolo

SH ZŠ Rokytnice v O. h.

10. kolo
10. kolo
10. kolo

SH ZŠ Rokytnice v O. h.

10. kolo

SH ZŠ Rokytnice v O. h.

10. kolo

SH ZŠ Rokytnice v O. h.

10. kolo

SH ZŠ Rokytnice v O. h.

10. kolo
10. kolo

SH ZŠ Rokytnice v O. h.

10. kolo
10. kolo

Královéhradecký přebor ml. žáků 3+1 - A - 21. kolo

21. kolo

Tělocvičny ZŠ Nové Město n. M.

21. kolo

Tělocvičny ZŠ Nové Město n. M.

21. kolo

Tělocvičny ZŠ Nové Město n. M.

21. kolo

Tělocvičny ZŠ Nové Město n. M.

21. kolo

Tělocvičny ZŠ Nové Město n. M.

21. kolo

Tělocvičny ZŠ Nové Město n. M.

Královéhradecký přebor ml. žáků 3+1 - A - 22. kolo

22. kolo

SH Předměřice n. L.

22. kolo

SH Předměřice n. L.

22. kolo

SH Předměřice n. L.

Královéhradecký přebor elévů - A - 17. kolo

Královéhradecký přebor elévů - A - 18. kolo

18. kolo
18. kolo
18. kolo
18. kolo
18. kolo
18. kolo
18. kolo
18. kolo
18. kolo
18. kolo
18. kolo
18. kolo

Pardubický přebor elévů - A - 29. kolo

29. kolo

SA ZŠ Smetanova Přelouč

29. kolo

SA ZŠ Smetanova Přelouč

29. kolo

SA ZŠ Smetanova Přelouč

29. kolo
29. kolo

SA ZŠ Smetanova Přelouč

29. kolo
29. kolo

SA ZŠ Smetanova Přelouč

29. kolo

SA ZŠ Smetanova Přelouč

29. kolo
29. kolo

SA ZŠ Smetanova Přelouč

29. kolo

SA ZŠ Smetanova Přelouč

29. kolo

SA ZŠ Smetanova Přelouč

29. kolo
29. kolo

SA ZŠ Smetanova Přelouč

Pardubický přebor elévů - A - 30. kolo

30. kolo

Tělocvična TJ Spartak Letohrad

30. kolo

Tělocvična TJ Spartak Letohrad

30. kolo

Tělocvična TJ Spartak Letohrad

30. kolo

Tělocvična TJ Spartak Letohrad

30. kolo
30. kolo

Tělocvična TJ Spartak Letohrad

30. kolo

Tělocvična TJ Spartak Letohrad

30. kolo

Tělocvična TJ Spartak Letohrad

30. kolo

Tělocvična TJ Spartak Letohrad

30. kolo

Tělocvična TJ Spartak Letohrad

30. kolo

Tělocvična TJ Spartak Letohrad

Pardubický přebor elévů - A - 31. kolo

31. kolo
31. kolo

Tréninkové centrum Sokoli Pardubice

31. kolo
31. kolo

Tréninkové centrum Sokoli Pardubice

31. kolo
31. kolo

Tréninkové centrum Sokoli Pardubice

31. kolo
31. kolo

Tréninkové centrum Sokoli Pardubice

31. kolo
31. kolo

Tréninkové centrum Sokoli Pardubice

31. kolo
31. kolo

Tréninkové centrum Sokoli Pardubice

31. kolo
31. kolo

Tréninkové centrum Sokoli Pardubice

31. kolo
31. kolo

Tréninkové centrum Sokoli Pardubice

31. kolo
31. kolo

Tréninkové centrum Sokoli Pardubice

31. kolo
31. kolo

Tréninkové centrum Sokoli Pardubice

Pardubický přebor elévů - A - 32. kolo

32. kolo
32. kolo

Tréninkové centrum Sokoli Pardubice

32. kolo

Tréninkové centrum Sokoli Pardubice

32. kolo
32. kolo

Tréninkové centrum Sokoli Pardubice

32. kolo

Tréninkové centrum Sokoli Pardubice

32. kolo
32. kolo

Tréninkové centrum Sokoli Pardubice

32. kolo
32. kolo

Tréninkové centrum Sokoli Pardubice

32. kolo

Tréninkové centrum Sokoli Pardubice

32. kolo

Tréninkové centrum Sokoli Pardubice

32. kolo
32. kolo

Tréninkové centrum Sokoli Pardubice

32. kolo

Tréninkové centrum Sokoli Pardubice

Královéhradecká liga přípravek - A - 10. kolo

10. kolo

Sportovní areál Jičín

10. kolo

Sportovní areál Jičín

10. kolo
10. kolo

Sportovní areál Jičín

10. kolo

Sportovní areál Jičín

10. kolo
10. kolo

Sportovní areál Jičín

10. kolo
10. kolo

Sportovní areál Jičín

10. kolo

Sportovní areál Jičín

10. kolo
10. kolo

Pardubická liga přípravek - A - 10. kolo

10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo