Matches

Filter

Regionální liga mužů - skupina 4 - A - 28. kolo

28. kolo
28. kolo
28. kolo

SH Na Střelnici Svitavy

28. kolo
28. kolo
28. kolo

SH Na Střelnici Svitavy

Regionální liga mužů - skupina 4 - A - 29. kolo

29. kolo
29. kolo
29. kolo
29. kolo
29. kolo
29. kolo
29. kolo

SH Předměřice n. L.

Regionální liga mužů - skupina 4 - A - 30. kolo

30. kolo
30. kolo

Multifunkční MSH Skuteč

30. kolo
30. kolo
30. kolo
30. kolo
30. kolo

Multifunkční MSH Skuteč

2. liga juniorů - skupina 4 - A - 29. kolo

29. kolo
29. kolo

MSH Litomyšl

29. kolo
29. kolo

MSH Litomyšl

29. kolo
29. kolo
29. kolo

2. liga juniorů - skupina 4 - A - 30. kolo

30. kolo

Slavíčkova hala Chlumec n. C.

30. kolo

Slavíčkova hala Chlumec n. C.

30. kolo

Slavíčkova hala Chlumec n. C.

30. kolo

Slavíčkova hala Chlumec n. C.

30. kolo

Slavíčkova hala Chlumec n. C.

2. liga juniorů - skupina 4 - A - 31. kolo

31. kolo
31. kolo

SH Gymnázium Polička

31. kolo
31. kolo
31. kolo

SH Gymnázium Polička

31. kolo
31. kolo
31. kolo
31. kolo

SH Gymnázium Polička

2. liga juniorů - skupina 4 - A - 32. kolo

32. kolo

Sportovní areál Jičín

32. kolo

Sportovní areál Jičín

32. kolo
32. kolo

Sportovní areál Jičín

32. kolo

Sportovní areál Jičín

32. kolo

Sportovní areál Jičín

2. liga juniorek - skupina 4 - A - 9. kolo

9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo
9. kolo

SH ZŠ Kunratice

Liga starších žáků - skupina 4 - A - 49. kolo

49. kolo

Tréninkové centrum Sokoli Pardubice

49. kolo
49. kolo

Tréninkové centrum Sokoli Pardubice

49. kolo

Tréninkové centrum Sokoli Pardubice

49. kolo

Tréninkové centrum Sokoli Pardubice

49. kolo
49. kolo

Tréninkové centrum Sokoli Pardubice

Liga starších žáků - skupina 4 - A - 50. kolo

50. kolo

SH Orlovna Rtyně v Podkrkonoší

50. kolo

SH Orlovna Rtyně v Podkrkonoší

50. kolo

SH Orlovna Rtyně v Podkrkonoší

50. kolo

SH Orlovna Rtyně v Podkrkonoší

50. kolo

SH Orlovna Rtyně v Podkrkonoší

Liga starších žáků - skupina 4 - A - 51. kolo

51. kolo
51. kolo
51. kolo
51. kolo
51. kolo
51. kolo
51. kolo
51. kolo

Liga starších žáků - skupina 4 - A - 52. kolo

52. kolo
52. kolo

Slavíčkova hala Chlumec n. C.

52. kolo
52. kolo

Slavíčkova hala Chlumec n. C.

52. kolo
52. kolo

Slavíčkova hala Chlumec n. C.

52. kolo

Slavíčkova hala Chlumec n. C.

52. kolo
52. kolo

Slavíčkova hala Chlumec n. C.

Liga starších žáků - skupina 4 - A - 53. kolo

53. kolo
53. kolo
53. kolo
53. kolo
53. kolo
53. kolo
53. kolo
53. kolo

Liga starších žáků - skupina 4 - A - 54. kolo

54. kolo

SH Předměřice n. L.

54. kolo
54. kolo
54. kolo
54. kolo

Liga starších žákyň - skupina 4 - A - 21. kolo

21. kolo

Sportovní areál Jičín

21. kolo
21. kolo
21. kolo

Sportovní areál Jičín

21. kolo

Sportovní areál Jičín

Liga starších žákyň - skupina 4 - A - 2. kolo

2. kolo

Sportovní areál Jičín

Liga starších žákyň - skupina 4 - A - 22. kolo

22. kolo

SH ZŠ Strž Dvůr Králové n. L.

22. kolo

SH ZŠ Strž Dvůr Králové n. L.

22. kolo

SH ZŠ Strž Dvůr Králové n. L.

22. kolo

SH ZŠ Strž Dvůr Králové n. L.

22. kolo

SH ZŠ Strž Dvůr Králové n. L.

22. kolo

SH ZŠ Strž Dvůr Králové n. L.