Matches

Filter

Liga starších žákyň - skupina 7 - 9. kolo

9. kolo

SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice

9. kolo

SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice

9. kolo

SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice

9. kolo

SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice

9. kolo
9. kolo

SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice

Regionální liga mužů - skupina 7 - 17. kolo

17. kolo
17. kolo
17. kolo
17. kolo
17. kolo
17. kolo
17. kolo

Regionální liga mužů - skupina 7 - 18. kolo

18. kolo

TJ Slavia Malé Hoštice

18. kolo
18. kolo

TJ Slavia Malé Hoštice

18. kolo

TJ Slavia Malé Hoštice

18. kolo

TJ Slavia Malé Hoštice

18. kolo

TJ Slavia Malé Hoštice

Olomoucká soutěž mužů - 10. kolo

10. kolo

TJ Sokol Olšany u Prostějova

10. kolo

TJ Sokol Olšany u Prostějova

10. kolo
10. kolo

TJ Sokol Olšany u Prostějova

10. kolo

TJ Sokol Olšany u Prostějova

10. kolo
10. kolo

TJ Sokol Olšany u Prostějova

Moravskoslezská třída mužů - skupina A - 11. kolo

11. kolo

SH ZŠ Mařádkova Opava

11. kolo

SH ZŠ Mařádkova Opava

11. kolo

SH ZŠ Mařádkova Opava

11. kolo

SH ZŠ Mařádkova Opava

11. kolo

SH ZŠ Mařádkova Opava

Moravskoslezská třída mužů 3+1 - 7. kolo

7. kolo
7. kolo
7. kolo

SH ZŠ Bolatice

7. kolo

SH ZŠ Bolatice

7. kolo
7. kolo
7. kolo

SH ZŠ Bolatice

7. kolo

2. liga juniorů - skupina 7 - A - 10. kolo

10. kolo
10. kolo

MSH Mlýnská Mohelnice

10. kolo
10. kolo

MSH Mlýnská Mohelnice

10. kolo
10. kolo

MSH Mlýnská Mohelnice

10. kolo
10. kolo

MSH Mlýnská Mohelnice

10. kolo
10. kolo

MSH Mlýnská Mohelnice

Liga starších žáků - skupina 7 - 3. kolo 32-finále - Liga starších žáků - skupina 7

3. kolo 32-finále
3. kolo 32-finále

SH SK START PŘEROV

Liga starších žáků - skupina 7 - 1. kolo 16-finále - Liga starších žáků - skupina 7

1. kolo 16-finále
1. kolo 16-finále

SH Čajkaréna Olomouc

1. kolo 16-finále
1. kolo 16-finále

SH Čajkaréna Olomouc

1. kolo 16-finále
1. kolo 16-finále

SH Čajkaréna Olomouc

1. kolo 16-finále
1. kolo 16-finále

Liga starších žáků - skupina 7 - 2. kolo 16-finále - Olomoucká liga starších žáků

2. kolo 16-finále
2. kolo 16-finále

Medvěd Aréna Moravský Beroun

2. kolo 16-finále
2. kolo 16-finále

Medvěd Aréna Moravský Beroun

2. kolo 16-finále
2. kolo 16-finále

Medvěd Aréna Moravský Beroun

2. kolo 16-finále
2. kolo 16-finále

Medvěd Aréna Moravský Beroun

2. kolo 16-finále
2. kolo 16-finále

Medvěd Aréna Moravský Beroun

Liga starších žáků - skupina 7 - 2. kolo 32-finále - Olomoucká liga starších žáků

2. kolo 32-finále
2. kolo 32-finále

Medvěd Aréna Moravský Beroun

Liga starších žáků - skupina 7 - 1. kolo 32-finále - Moravskoslezská liga starších žáků

1. kolo 32-finále
1. kolo 32-finále

Sportovní hala Krásné Pole

1. kolo 32-finále

Sportovní hala Krásné Pole

1. kolo 32-finále
1. kolo 32-finále

Sportovní hala Krásné Pole

1. kolo 32-finále
1. kolo 32-finále

Sportovní hala Krásné Pole

1. kolo 32-finále
1. kolo 32-finále

Sportovní hala Krásné Pole

Olomoucký přebor starších žáků - 14. kolo

14. kolo

SH Gymnázium Šumperk

14. kolo
14. kolo

SH Gymnázium Šumperk

14. kolo

SH Gymnázium Šumperk

14. kolo
14. kolo

SH Gymnázium Šumperk

14. kolo

SH Gymnázium Šumperk

Moravskoslezský přebor starších žáků - 1. kolo 32-finále - Moravskoslezský přebor starších žáků

1. kolo 32-finále
1. kolo 32-finále
1. kolo 32-finále
1. kolo 32-finále
1. kolo 32-finále
1. kolo 32-finále

SH Horní Suchá

1. kolo 32-finále
1. kolo 32-finále
1. kolo 32-finále
1. kolo 32-finále

SH Horní Suchá

1. kolo 32-finále
1. kolo 32-finále

Moravskoslezský přebor starších žáků - 1. kolo 32-finále - Moravskoslezská soutěž starších žáků

1. kolo 32-finále
1. kolo 32-finále

SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné

1. kolo 32-finále
1. kolo 32-finále

SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné

1. kolo 32-finále
1. kolo 32-finále

SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné

1. kolo 32-finále

SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné

1. kolo 32-finále
1. kolo 32-finále

SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné

1. kolo 32-finále
1. kolo 32-finále

Moravskoslezský přebor starších žáků - 1. kolo 16-finále - Moravskoslezská soutěž starších žáků

1. kolo 16-finále
1. kolo 16-finále

SH Vítkovická střední Ostrava

1. kolo 16-finále
1. kolo 16-finále

SH Vítkovická střední Ostrava

1. kolo 16-finále
1. kolo 16-finále

SH Vítkovická střední Ostrava

1. kolo 16-finále
1. kolo 16-finále

SH Vítkovická střední Ostrava

1. kolo 16-finále
1. kolo 16-finále

SH Vítkovická střední Ostrava

1. kolo 16-finále
1. kolo 16-finále

SH Vítkovická střední Ostrava

Moravskoslezský přebor starších žáků - 1. kolo 16-finále - Moravskoslezský přebor starších žáků

1. kolo 16-finále
1. kolo 16-finále
1. kolo 16-finále
1. kolo 16-finále
1. kolo 16-finále
1. kolo 16-finále
1. kolo 16-finále
1. kolo 16-finále

SH ZŠ Čeladná

1. kolo 16-finále
1. kolo 16-finále
1. kolo 16-finále
1. kolo 16-finále

SH ZŠ Čeladná

Olomoucká liga elévů - 17. kolo

17. kolo
17. kolo

SH ZŠ Vítězná Litovel

17. kolo
17. kolo

SH ZŠ Vítězná Litovel

17. kolo
17. kolo

SH ZŠ Vítězná Litovel

17. kolo
17. kolo

SH ZŠ Vítězná Litovel

17. kolo

SH ZŠ Vítězná Litovel

17. kolo
17. kolo

SH ZŠ Vítězná Litovel

17. kolo

SH ZŠ Vítězná Litovel

17. kolo

SH ZŠ Vítězná Litovel

17. kolo
17. kolo

SH ZŠ Vítězná Litovel

17. kolo

SH ZŠ Vítězná Litovel

Olomoucká liga elévů - 18. kolo

18. kolo
18. kolo

SH Gymnázium Uničov

18. kolo

SH Gymnázium Uničov

18. kolo
18. kolo

SH Gymnázium Uničov

18. kolo

SH Gymnázium Uničov

18. kolo
18. kolo

SH Gymnázium Uničov

18. kolo
18. kolo
18. kolo
18. kolo

SH Gymnázium Uničov

18. kolo
18. kolo

SH Gymnázium Uničov

18. kolo
18. kolo
18. kolo
18. kolo

SH Gymnázium Uničov

Moravskoslezská liga elévů - 31. kolo

31. kolo
31. kolo
31. kolo
31. kolo
31. kolo
31. kolo
31. kolo
31. kolo
31. kolo
31. kolo
31. kolo
31. kolo

Moravskoslezská liga elévů - 32. kolo

32. kolo
32. kolo
32. kolo
32. kolo
32. kolo

SH ZŠ Kobeřice

32. kolo
32. kolo

SH ZŠ Kobeřice

32. kolo
32. kolo
32. kolo

SH ZŠ Kobeřice

32. kolo

SH ZŠ Kobeřice

32. kolo
32. kolo
32. kolo

Moravskoslezská liga elévů - 33. kolo

33. kolo
33. kolo
33. kolo
33. kolo
33. kolo
33. kolo

Moravskoslezská liga elévů - 34. kolo

34. kolo
34. kolo
34. kolo
34. kolo
34. kolo
34. kolo
34. kolo
34. kolo
34. kolo
34. kolo

Moravskoslezská liga elévů - 35. kolo

35. kolo
35. kolo
35. kolo
35. kolo
35. kolo
35. kolo
35. kolo
35. kolo
35. kolo
35. kolo

Liga veteránů - skupina 7 - 15. kolo

15. kolo

SH SOŠ Dopravní Ostrava

15. kolo
15. kolo

SH ZŠ a MŠ G. Przeczka Třinec

Liga veteránů - skupina 7 - 17. kolo

17. kolo
17. kolo

SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné

17. kolo
17. kolo

SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné

17. kolo

SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné

17. kolo
17. kolo

SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné

17. kolo
17. kolo

SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné