Matches

Filter

Livesport Superliga - 1. utkání osmifinále - play-off

1. utkání osmifinále
1. utkání osmifinále
1. utkání osmifinále
1. utkání osmifinále

Livesport Superliga - 1. utkání 1. kolo - play-down

1. utkání 1. kolo
1. utkání 1. kolo
1. utkání 1. kolo
1. utkání 1. kolo

Livesport Superliga - 2. utkání osmifinále - play-off

2. utkání osmifinále
2. utkání osmifinále

TJ Sokol Vinohrady

2. utkání osmifinále
2. utkání osmifinále

Livesport Superliga - 2. utkání 1. kolo - play-down

2. utkání 1. kolo
2. utkání 1. kolo
2. utkání 1. kolo
2. utkání 1. kolo

Livesport Superliga - 3. utkání osmifinále - play-off

3. utkání osmifinále
3. utkání osmifinále
3. utkání osmifinále
3. utkání osmifinále

ČEZ Extraliga - 3. kolo finále - play-down

3. kolo finále
3. kolo finále

STAREZ ARÉNA VODOVA (Malá hala)

ČEZ Extraliga - 4. kolo finále - play-down

4. kolo finále
4. kolo finále

ČEZ Extraliga - 3. utkání čtvrtfinále - play-off

3. utkání čtvrtfinále
3. utkání čtvrtfinále
3. utkání čtvrtfinále
3. utkání čtvrtfinále
3. utkání čtvrtfinále
3. utkání čtvrtfinále
3. utkání čtvrtfinále
3. utkání čtvrtfinále

STODOLA Aréna Střešovice

ČEZ Extraliga - 4. utkání čtvrtfinále - play-off

4. utkání čtvrtfinále
4. utkání čtvrtfinále
4. utkání čtvrtfinále
4. utkání čtvrtfinále
4. utkání čtvrtfinále
4. utkání čtvrtfinále
4. utkání čtvrtfinále
4. utkání čtvrtfinále

STODOLA Aréna Střešovice

1. liga mužů - 2. utkání play-down - play-down

2. utkání play-down
2. utkání play-down
2. utkání play-down
2. utkání play-down

SH Jižní Město

1. liga mužů - 3. utkání čtvrtfinále - play-off

3. utkání čtvrtfinále
3. utkání čtvrtfinále

STAREZ ARÉNA VODOVA (Malá hala)

3. utkání čtvrtfinále
3. utkání čtvrtfinále

Městská SH Chomutov

3. utkání čtvrtfinále
3. utkání čtvrtfinále
3. utkání čtvrtfinále
3. utkání čtvrtfinále

SH Třebeš Hradec Králové

1. liga mužů - 4. utkání čtvrtfinále - play-off

4. utkání čtvrtfinále
4. utkání čtvrtfinále

STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala)

4. utkání čtvrtfinále
4. utkání čtvrtfinále

Městská SH Chomutov

4. utkání čtvrtfinále
4. utkání čtvrtfinále
4. utkání čtvrtfinále
4. utkání čtvrtfinále

SH Třebeš Hradec Králové

Národní liga - 3. utkání 1. kolo - play-down západ

3. utkání 1. kolo
3. utkání 1. kolo

SH Písek - oblouková

3. utkání 1. kolo
3. utkání 1. kolo

SH ZŠ Osvobození Pelhřimov

Národní liga - 3. utkání 1. kolo - play-down východ

3. utkání 1. kolo
3. utkání 1. kolo
3. utkání 1. kolo
3. utkání 1. kolo

Národní liga - 5. utkání čtvrtfinále - play-off východ

5. utkání čtvrtfinále
5. utkání čtvrtfinále

SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice

Národní liga - 5. utkání čtvrtfinále - play-off západ

5. utkání čtvrtfinále
5. utkání čtvrtfinále

Národní liga - 1. utkání semifinále - play-off západ

1. utkání semifinále
1. utkání semifinále
 

1. utkání semifinále
1. utkání semifinále

Národní liga - 1. utkání semifinále - play-off východ

1. utkání semifinále
1. utkání semifinále

 
 

1. utkání semifinále
1. utkání semifinále

Národní liga - 2. utkání semifinále - play-off západ

2. utkání semifinále
2. utkání semifinále
 

2. utkání semifinále
2. utkání semifinále

Národní liga - 2. utkání semifinále - play-off východ

2. utkání semifinále
2. utkání semifinále

 
 

2. utkání semifinále
2. utkání semifinále

1. liga žen - 3. utkání 1. kolo - play-off

3. utkání 1. kolo
3. utkání 1. kolo

SH Horní Suchá

3. utkání 1. kolo
3. utkání 1. kolo

1. liga žen - 1. utkání osmifinále - play-off

1. utkání osmifinále
1. utkání osmifinále
1. utkání osmifinále
1. utkání osmifinále
1. utkání osmifinále
1. utkání osmifinále
 

1. utkání osmifinále
1. utkání osmifinále
1. utkání osmifinále
1. utkání osmifinále
1. utkání osmifinále
1. utkání osmifinále
1. utkání osmifinále
1. utkání osmifinále
 

1. utkání osmifinále
1. utkání osmifinále

1. liga žen - 2. utkání osmifinále - play-off

2. utkání osmifinále
2. utkání osmifinále
2. utkání osmifinále
2. utkání osmifinále
2. utkání osmifinále
2. utkání osmifinále

 
2. utkání osmifinále
2. utkání osmifinále
2. utkání osmifinále
2. utkání osmifinále
2. utkání osmifinále
2. utkání osmifinále
2. utkání osmifinále
2. utkání osmifinále

 
2. utkání osmifinále
2. utkání osmifinále

Divize - 5. utkání 1. kolo - play-up

5. utkání 1. kolo
5. utkání 1. kolo
5. utkání 1. kolo
5. utkání 1. kolo

SH Slaný - Háje

5. utkání 1. kolo
5. utkání 1. kolo

SH V Aleji Lysá n/L

5. utkání 1. kolo
5. utkání 1. kolo
5. utkání 1. kolo
5. utkání 1. kolo

SH Domova mládeže Vysoké Mýto

Divize - 1. utkání 2. kolo - play-up

1. utkání 2. kolo
1. utkání 2. kolo
 

1. utkání 2. kolo
1. utkání 2. kolo
1. utkání 2. kolo
1. utkání 2. kolo
 

1. utkání 2. kolo
1. utkání 2. kolo

SH Orlovna Rtyně v Podkrkonoší

1. utkání 2. kolo
1. utkání 2. kolo

 
 

1. utkání 2. kolo
1. utkání 2. kolo
1. utkání 2. kolo
1. utkání 2. kolo

 
 

1. utkání 2. kolo
1. utkání 2. kolo
 

Divize - 2. utkání 2. kolo - play-up

2. utkání 2. kolo
2. utkání 2. kolo
 

2. utkání 2. kolo
2. utkání 2. kolo
2. utkání 2. kolo
2. utkání 2. kolo
 

2. utkání 2. kolo
2. utkání 2. kolo

SH Orlovna Rtyně v Podkrkonoší

2. utkání 2. kolo
2. utkání 2. kolo

 
 

2. utkání 2. kolo
2. utkání 2. kolo
2. utkání 2. kolo
2. utkání 2. kolo

 
 

2. utkání 2. kolo
2. utkání 2. kolo
 

CE soutěž juniorů - 3. utkání 1. kolo - play-off o titul

3. utkání 1. kolo
3. utkání 1. kolo
3. utkání 1. kolo
3. utkání 1. kolo
3. utkání 1. kolo
3. utkání 1. kolo

CE soutěž juniorů - 1. utkání osmifinále - play-off o titul

1. utkání osmifinále
1. utkání osmifinále
 

1. utkání osmifinále
1. utkání osmifinále
 

1. utkání osmifinále
1. utkání osmifinále
 

1. utkání osmifinále
1. utkání osmifinále
 

1. utkání osmifinále
1. utkání osmifinále
 

1. utkání osmifinále
1. utkání osmifinále
 

1. utkání osmifinále
1. utkání osmifinále
 

1. utkání osmifinále
1. utkání osmifinále
 

CE soutěž juniorů - 2. utkání osmifinále - play-off o titul

2. utkání osmifinále
2. utkání osmifinále

 
2. utkání osmifinále
2. utkání osmifinále

 
2. utkání osmifinále
2. utkání osmifinále

 
2. utkání osmifinále
2. utkání osmifinále

 
2. utkání osmifinále
2. utkání osmifinále

 
2. utkání osmifinále
2. utkání osmifinále

 
2. utkání osmifinále
2. utkání osmifinále

 
2. utkání osmifinále
2. utkání osmifinále

 

1. liga juniorek - 1. utkání osmifinále - play-off

1. utkání osmifinále
1. utkání osmifinále
1. utkání osmifinále
1. utkání osmifinále
1. utkání osmifinále
1. utkání osmifinále
1. utkání osmifinále
1. utkání osmifinále
1. utkání osmifinále
1. utkání osmifinále

1. liga juniorek - 2. utkání osmifinále - play-off

2. utkání osmifinále
2. utkání osmifinále
2. utkání osmifinále
2. utkání osmifinále
2. utkání osmifinále
2. utkání osmifinále
2. utkání osmifinále
2. utkání osmifinále
2. utkání osmifinále
2. utkání osmifinále

1. liga dorostenců - skupina A - 34. kolo

34. kolo

Slavia VŠ Plzeň