O projektu

Středoškolský florbalový pohár se koná již od sezony 2014/2015 a na českých školách patří k oblíbeným projektům. V sezoně 2020/2021 se i přes složitou epidemiologickou situaci podařilo středoškolský pohár propojit s titulárním partnerem - společností Subterra, a. s.. Český florbal a českou společnost Subterra nespojuje pouze Švédsko jako působiště této stavební společnosti a místo vzniku florbalu, ale také společné etické hodnoty, které jsou reprezentovány především udržitelným a společensky odpovědným přístupem ke svým činnostem.

Svým rozsahem je celý středoškolský pohár jednou z největších akcí svého druhu, jehož cílem není pouze odehrát sportovní utkání, ale poskytnout studentům velkou řadu zážitků spojených s reprezentací vlastní školy. 4 nejlepší družstva, která se během sezony musí probojovat skrze okresní, krajská a národní kola, poměří své síly v boji o titul před zraky diváků v rámci programu BigBoard Superfinále v kulisách největší sportovní areny v České republice. Tím to ale nekončí. Vítězné týmy svou výhrou získají také možnost nahlédnout pod pokličku vrcholové úrovně florbalu a zatrénovat si se zástupci české florbalové reprezentace pod vedením reprezentačních trenérů.

V minulé sezoně se do boje o O2 arenu zapojilo 751 týmů, buďte u toho i letos! Rozhodně je o co bojovat. 

Podrobné informace o turnaji a veškeré důležité údaje naleznete na webu www.subterracup.cz, kde můžete od 25. 9. 2023 svůj tým zaregistrovat. Registrace končí v pondělí 16. 10. 2023.

Pokud Vás Subterra Cup zaujal, neváhejte a přihlašujte. Budeme se těšit na viděnou!