Partneři projektu

Generální partner:

Subterra, a. s.

Subterra je stavební společností s 55letou tradicí, která patří do koncernu Skupina Metrostav. Realizují především podzemní, pozemní a dopravní stavby včetně metra a technických zařízení budov. Kromě Česka působí také na Slovensku, v Maďarsku, Německu a Švédsku, kde se podílí na významných infrastrukturních projektech. Český florbal a českou společnost Subterra nespojuje pouze Švédsko jako působiště této stavební společnosti a místo vzniku florbalu, ale také společné etické hodnoty, které jsou reprezentovány především udržitelným a společensky odpovědným přístupem ke svým činnostem. Zapojení společnosti Subterra do projektu středoškolského florbalového poháru byla od začátku motivována chutí podpořit mládežnický sport a pomoci s jeho nastartováním po covidem ovlivněných sezonách. Zároveň je dlouhodobým cílem spolupráce zvýšit povědomí o společnosti Subterra mezi studenty středních škol, speciálně stavebních oborů, následně i vysokých škol, a přiblížit stavebnictví mladé generaci, motivovat ji k odbornému vzdělávání a prezentovat možnosti uplatnění na tuzemských i zahraničních projektech skrze sportovní zážitky při reprezentaci své školy.

 

Hlavní partneři:

ČEPS, a. s.

Společnost ČEPS působí na území České republiky jako výhradní provozovatel přenosové soustavy elektrického vedení na základě licence na přenos elektřiny udělené Energetickým regulačním úřadem podle energetického zákona. Udržuje, obnovuje a rozvíjí 44 rozvoden se 79 transformátory. ČEPS poskytuje přenosové služby a služby spojené se zajištěním rovnováhy mezi výrobou a spotřebou elektrické energie v reálném čase. ČEPS a Český florbal společně již několik let pojí partnerství u školských projektů.

 

Florbalexpert.cz

Provozovatelem internetového obchodu florbalexpert.cz je společnost SPINFLO s.r.o., která byla založena v roce 2000 a od roku 2002 je výhradním dovozcem přední světové florbalové značky Unihoc. V následujících letech se portfolio zastupovaných značek rozrostlo o další prémiové značky a ze společnosti SPINFLO s.r.o. se stala multisportovní distribuce nabízející špičkové produkty pro profesionální i amatérské sportovce. V současnosti společnost SPINFLO s.r.o. zastupuje značky Unihoc, ZONEFLOORBALL, McDavid, Shock Doctor, FootBalance a Nathan.