Partneři projektu

Generální partner:
 

 

ČEPS, a. s.

ČEPS a Český florbal společně již několik let pojí partnerství u školských projektů a 5 let titulárního partnerství s pohárem pro základní školy. Klíčovým cílem ČEPS cupu je přivedení či podpora školních dětí k pohybu a s tím spojené pozitivní zážitky skrze organizaci celého projektu. Společnost ČEPS působí na území České republiky jako výhradní provozovatel přenosové soustavy elektrického vedení na základě licence na přenos elektřiny udělené Energetickým regulačním úřadem podle energetického zákona. Udržuje, obnovuje a rozvíjí 44 rozvoden se 79 transformátory. ČEPS poskytuje přenosové služby a služby spojené se zajištěním rovnováhy mezi výrobou a spotřebou elektrické energie v reálném čase. 

 

Hlavní partneři: 
 

 

Florbalexpert.cz

Provozovatelem internetového obchodu florbalexpert.cz je společnost SPINFLO s.r.o., která byla založena v roce 2000 a od roku 2002 je výhradním dovozcem přední světové florbalové značky Unihoc. V následujících letech se portfolio zastupovaných značek rozrostlo o další prémiové značky a ze společnosti SPINFLO s.r.o. se stala multisportovní distribuce nabízející špičkové produkty pro profesionální i amatérské sportovce. V současnosti společnost SPINFLO s.r.o. zastupuje značky Unihoc, ZONEFLOORBALL, McDavid, Shock Doctor, FootBalance a Nathan.

 

 

 

 

ÁMOS vision

ÁMOS je jedinečný informační portál, který posouvá komunikaci se žáky na novou úroveň. Pomáhá ulehčit práci a zrychlit komunikaci se žáky, šetří tisk a spotřebu papíru. ÁMOS žákům na jedno kliknutí zobrazí rozvrhy, suplování, jídelníčky z informačního systému školy, mimořádné situace, nový kroužek či jiné mimoškolní aktivity. ÁMOS vision společně s partnery připravují pro žáky informativní a osvětová videa na téma zdraví, globalizace, vzdělávání a technologie, informační a finanční gramotnost. Žáci se tak dozvědí něco nového a zajímavého i během přestávky.