Matches

Filter

Přátelská utkání LAT - muži

skupina A
skupina A
skupina A
skupina A
2:1
skupina A
skupina A
skupina A
skupina A
skupina A
skupina A
6:5
skupina A
skupina A
7:2

IFF CHAMPIONS CUP 2024 MUŽI

skupina A
skupina A
5:4
skupina A
skupina A
skupina A
4:6

EFT mužů 2023 Švédsko

skupina A
skupina A
7:4
skupina A
skupina A
skupina A
skupina A
5:1
skupina A
skupina A
1:2
skupina A
skupina A
5:6
skupina A
skupina A

Kvalifikace MS 2024

skupina C
skupina C
skupina C
skupina C
skupina C
6:3
skupina C
skupina C
5:5
skupina C
skupina C
skupina C
skupina C
skupina D
skupina D
skupina D
skupina D
6:6
skupina D
skupina D
skupina D
skupina D
0:2
skupina D
skupina D
6:4
skupina D
skupina D
Finále
Finále
o postup 1
o postup 1
9:6
o postup 2
o postup 2
o 7. místo
o 7. místo
8:4

EFT juniorů 2023 Švédsko

skupina A
skupina A
skupina A
skupina A
6:7
skupina A
skupina A
2:7
skupina A
skupina A
5:7
skupina A
skupina A
5:4
skupina A
skupina A
4:5

Přátelská utkání SUI - junioři

skupina A
skupina A
4:8
skupina A
5:3
skupina A
4:5
skupina A
skupina A
skupina A
2:3

EFT žen 2023 Česko

skupina A
skupina A
skupina A
skupina A
4:6
skupina A
skupina A
skupina A
skupina A
7:3
skupina A
skupina A
skupina A
skupina A

IFF CHAMPIONS CUP 2024 ŽENY

EFT žen 2023 Finsko

skupina A
skupina A
6:2
skupina A
skupina A
6:3
skupina A
skupina A
5:4
skupina A
skupina A
2:7
skupina A
skupina A
4:2
skupina A
skupina A

MS žen 2023

skupina A
skupina A
8:2
skupina A
skupina A
skupina A
skupina A
4:3
skupina A
skupina A
9:5
skupina A
skupina A
skupina A
skupina A
6:3
skupina B
skupina B
skupina B
skupina B
9:3
skupina B
skupina B
3:5
skupina B
skupina B
1:6
skupina B
skupina B
skupina B
skupina B
1:9
skupina C
skupina C
skupina C
skupina C
2:5
skupina C
skupina C
skupina C
skupina C
2:4
skupina C
skupina C
5:5
skupina C
skupina C
2:3
skupina D
skupina D
3:9
skupina D
skupina D
2:3
skupina D
skupina D
8:5
skupina D
skupina D
6:4
skupina D
skupina D
3:3
skupina D
skupina D
2:9
o 13. - 16. místo 1
o 13. - 16. místo 1
5:0
o 13. - 16. místo 2
o 13. - 16. místo 2
1:4
osmifinále 1
osmifinále 1
osmifinále 2
osmifinále 2
osmifinále 3
osmifinále 3
8:5
osmifinále 4
osmifinále 4
čtvrtfinále 1
čtvrtfinále 1
čtvrtfinále 2
čtvrtfinále 2
čtvrtfinále 3
čtvrtfinále 3
8:4
čtvrtfinále 4
čtvrtfinále 4
o 13. místo
o 13. místo
9:4
o 15. místo
o 15. místo
4:5
o 9. - 12. místo 1
o 9. - 12. místo 1
3:4
o 9. - 12. místo 2
o 9. - 12. místo 2
2:3
o 11. místo
o 11. místo
o 5. - 8. místo 1
o 5. - 8. místo 1
7:3
o 5. - 8. místo 2
o 5. - 8. místo 2
4:6
o 9. místo
o 9. místo
4:1
semifinále 1
semifinále 1
4:2
semifinále 2
semifinále 2
8:2
finále
finále
6:4
o 3. místo
o 3. místo
4:5
o 5. místo
o 5. místo
4:7
o 7. místo
o 7. místo
4:6

EFT juniorek 2023 Finsko

skupina A
skupina A
7:2
skupina A
skupina A
skupina A
skupina A
4:6
skupina A
skupina A
7:4
skupina A
1:2
skupina A
skupina A

Polish Cup 2024 WU19

skupina A
skupina A
5:2
skupina A
4:5
skupina A
skupina A
3:5
skupina A
skupina A
skupina A
2:4
skupina B
skupina B
skupina B
skupina B
skupina B
skupina B
3:3
skupina B
skupina B
2:0
skupina B
skupina B
skupina B
skupina B
4:5
o 7. místo
o 7. místo
5:6
o 5. místo
o 5. místo
1:8
o 3. místo
o 3. místo
8:3
Finále
5:8