News

MS 2023: Česko - Finsko
today
Info hub

MS žen se přesouvá do Indoor Stadium! Odstartuje semifinále

Ženský šampionát se překlenul do své závěrečné části a diváci se tak mohou těšit na semifinálová klání i bitvy o páté místo.

3 minutes

yesterday
Preview

Po dvou letech stejné soupeřky! Češky v boji o finále čeká Finsko

Před ženským národním týmem stojí těžký úkol, a to postoupit v semifinále přes Finsko. Podaří se Češkám vrátit těmto protivnicím hořkou porážku z roku 2021 a postoupit tak do svého prvního finále?

2 minutes

yesterday
After game interviews

Řepková po Dánsku: Ukázaly jsme kvalitu, 100. bod v reprezentaci je jen třešnička na dortu

K postupu přes Dánsko do semifinále MS výrazně přispěla také Martina Řepková. Útočnice švýcarského Zugu až do dneška čekala na svůj první gól na letošním šampionátu a smůlu nakonec prolomila. Dokonce patřila mezi tři hráčky, kterým se v utkání podařilo vstřelit hattrick. Kromě Řepkové byly při výhře 13:1 stejně úspěšné Anna Brucháčková a Eliška Krupnová.

2 minutes

yesterday
Preview

Další víkend nabitý mužským florbalem! Spartu čeká souboj s Vítkovicemi

Druhý prosincový víkend divákům nabídne další porci elitního mužského florbalu. Na co se můžete těšit?

2 minutes

yesterday
Summary

Třicet branek v zápase Bohemians i drtivá výhra Vítkovic! Kdo další je ve čtvrtfinále poháru?

Sedmý prosinec nabídl poslední trojici osmifinálových duelů Poháru Českého florbalu, ze kterých vzešlo nejlepších osm týmů, které se dále poperou o účast ve vysněném finále. Právě vyvrcholení pohárové sezony se uskuteční 13. února ve Sportovní hale v Českých Budějovicích. Na něj stále pomýšlí také pražská Bohemka, v jejímž utkání s divizním Letohradem bylo k vidění neskutečných třicet gólů! Dařilo se také Vítkovicím, jež si zastřílely proti Otrokovicím a Liberci, který si v bitvě dvou superligových mančaftů poradil s Pardubicemi.

3 minutes

yesterday
After game interviews

Krupnová po Dánsku: Týmová výhra je nejdůležitější. Finsko? Úplně jiné kafe

Český výběr porazil Dánsko vysoko 13:1. Hvězdou duelu se stala kapitánka Eliška Krupnová, která v zápase zapsala hattrick i tři asistence a byla nejproduktivnější hráčkou zápasu.

3 minutes

yesterday
Summary

Třináct gólů a tři hattricky! Český tým ve čtvrtfinále rozebral Dánsko

Čtvrtfinálový duel mezi Českem a Dánskem proběhl jednoznačně v režii výběru trenéra Lukáše Procházky. Na vysokou výhru 13:1 měly zásadní vliv hattricky Martiny Řepkové, Anny Brucháčkové a kapitánky Elišky Krupnové. Triumfem si Češky zajistily postup do zítřejšího semifinále proti Finsku i účast na Světových hrách 2025 v Číně.

3 minutes

yesterday
Interview

Přípitek lahví vody, květiny pro místní děvčata. Čeští rozhodčí oslavili v Singapuru významný milník

Na pozadí výkonu českých florbalistek najdeme také další významné účastníky světového šampionátu v Singapuru, kteří mají na svém výrobním štítku vyraženou informaci „vyrobeno v Česku”. Řeč je samozřejmě o rozhodčích.

4 minutes

yesterday
Info hub

Sedmý den MS: Češky opět v akci, Slovensko se pokusí překvapit Švýcarsko

Světový šampionát v Singapuru vstupuje do klíčové poslední třetiny. V pátek 8. prosince se odehrají zbylá dvě čtvrtfinále. Švýcarky vyzvou Slovensko a Češkám stojí v cestě mezi nejlepší čtyřku Dánsko. Kromě toho pokračují i boje o umístění.

1 minute

7.12.2023
Preview

Boj o semifinále a o Světové hry v Číně, Česko vyzve Dánsko!

Světový šampionát v Singapuru dospěl do rozhodující fáze. České lvice čeká v pátek čtvrtfinálové klání, ve kterém se postaví Dánsku! Vítězky čtvrtfinálového souboje si zajistí nejen semifinále, ale i účast na Světových hrách 2025 v Číně, kam zamíří nejlepších pět evropských celků světového šampionátu! Duel s Dánskem nabídne v 9.50 ČT 2.

3 minutes