36
  • 36 35:23
    2

Prague Tigers D - FBC Uhříněves 6:4
branky: 5. Vojtěch Zmrzlík, 7. Vítězslav Matěj, 15. Ondřej Kulakowski, 23. Vladimír Bradáč, 28. Tomáš Večeřa, 35. Vítězslav Matěj - 5. Ondřej Lácha, 7. Ondřej Kulka, 31. Ondřej Kulka, 35. Ondřej Lácha; rozhodčí: Ondřej Jícha - Filip Martinkovič; vyloučení: 3:1; využití: 1:2; diváků: 5; zásahy brankářů: Filip Xavier Skála ? - Zuzana Jedličková ?; po třetinách: 2:2, 2:0, 2:2
35:23 Vyloučen hráč #89 Tomáš Večeřa družstva Prague Tigers D na 2 minuty za sekání
34:49 GÓL FBC Uhříněves! 6:4
Branku družstva FBC Uhříněves vstřelil #44 Ondřej Lácha, asistoval #57 Ondřej Kulka (6:4)
34:40 GÓL Prague Tigers D! 6:3
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #55 Vítězslav Matěj, asistoval #11 Ondřej Kulakowski (6:3)
33:15 Vyloučen hráč #27 Vladimír Bradáč družstva Prague Tigers D na 2 minuty za nedovolené vrážení
30:12 GÓL FBC Uhříněves! 5:3
Branku družstva FBC Uhříněves vstřelil #57 Ondřej Kulka, asistoval #18 Martin Zelenka (5:3)
27:41 GÓL Prague Tigers D! 5:2
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #89 Tomáš Večeřa bez asistence (5:2)
26:54 Vyloučen hráč #4 Martin Reichelt družstva FBC Uhříněves na 2 minuty za sekání
22:48 GÓL Prague Tigers D! 4:2
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #27 Vladimír Bradáč, asistoval #89 Tomáš Večeřa (4:2)
14:43 GÓL Prague Tigers D! 3:2
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #11 Ondřej Kulakowski, asistoval #55 Vítězslav Matěj (3:2)
06:27 GÓL Prague Tigers D! 2:2
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #55 Vítězslav Matěj, asistoval #12 Vojtěch Zmrzlík (2:2)
06:00 GÓL FBC Uhříněves! 1:2
Branku družstva FBC Uhříněves vstřelil #57 Ondřej Kulka, asistoval #44 Ondřej Lácha (1:2)
04:58 GÓL Prague Tigers D! 1:1
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #12 Vojtěch Zmrzlík, asistoval #69 Jakub Janda (1:1)
04:33 GÓL FBC Uhříněves! 0:1
Branku družstva FBC Uhříněves vstřelil #44 Ondřej Lácha, asistoval #10 Jiří Havlan (0:1)
04:32 Vyloučen hráč #12 Vojtěch Zmrzlík družstva Prague Tigers D na 2 minuty za blokování florbalky