3:5
    Aleš MŐHWALD
    (Šimic)

Florbal Jindřichův Hradec B - 1. FbK Tábor 3:5
branky: 26. Roman Aster, 37. Jan Šimic, 41. Aleš Mőhwald - 7. Andrej Janda, 19. Josef Mareš, 30. Petr Kutner, 34. Vojtěch Moravec, 37. Josef Mareš; rozhodčí: Jan Korábek - Jan Lukáč; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Dušan Glezgo ? - David Daniel Zenkl ?; po třetinách: 0:1, 1:2, 2:2
40:48 GÓL Florbal Jindřichův Hradec B! 3:5
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec B vstřelil #59 Aleš Mőhwald, asistoval #9 Jan Šimic (3:5)
36:55 GÓL 1. FbK Tábor! 2:5
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #13 Josef Mareš, asistoval #52 Vítězslav Holub (2:5)
36:49 GÓL Florbal Jindřichův Hradec B! 2:4
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec B vstřelil #9 Jan Šimic, asistoval #22 Vít Hovorka (2:4)
35:09 Vyloučen hráč #11 Petr Kutner družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
33:12 GÓL 1. FbK Tábor! 1:4
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #6 Vojtěch Moravec, asistoval #72 Matěj Kolín (1:4)
29:26 GÓL 1. FbK Tábor! 1:3
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #11 Petr Kutner, asistoval #52 Vítězslav Holub (1:3)
25:01 GÓL Florbal Jindřichův Hradec B! 1:2
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec B vstřelil #30 Roman Aster, asistoval #22 Vít Hovorka (1:2)
20:43 Vyloučen hráč #67 Lukáš Janura družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za bránění ve hře
18:21 GÓL 1. FbK Tábor! 0:2
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #13 Josef Mareš, asistoval #4 Roman Klípa (0:2)
17:01 Vyloučen hráč #39 Dominik Sebastian Zenkl družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za zvedání florbalky
06:18 GÓL 1. FbK Tábor! 0:1
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #31 Andrej Janda, asistoval #67 Lukáš Janura (0:1)