7:4
    Petr KUTNER
    (Zenkl)

1. FbK Tábor - Banes Florbal Soběslav 7:4
branky: 1. Lukáš Janura, 13. Petr Kutner, 15. Lukáš Janura, 20. Andrej Janda, 37. Dominik Sebastian Zenkl, 41. Josef Mareš, 45. Petr Kutner - 12. Marek Dóka, 14. Ondřej Vácha, 16. Michael Šťovíček, 37. Adam Zíka; rozhodčí: Jan Lukáč - Lukáš Teska; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: David Daniel Zenkl ? - Vladislav Petržilka ?; po třetinách: 3:2, 1:1, 3:1
45:00 Střely ve 3. části: 9:8
44:58 GÓL 1. FbK Tábor! 7:4
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #11 Petr Kutner, asistoval #87 David Daniel Zenkl (7:4)
40:34 GÓL 1. FbK Tábor! 6:4
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #13 Josef Mareš, asistoval #83 Lukáš Bambula (6:4)
38:30 Vyloučen hráč #13 Josef Mareš družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za blokování florbalky
36:46 GÓL Banes Florbal Soběslav! 5:4
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #14 Adam Zíka bez asistence (5:4)
36:23 GÓL 1. FbK Tábor! 5:3
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #39 Dominik Sebastian Zenkl, asistoval #31 Andrej Janda (5:3)
33:30 Vyloučen hráč #31 Andrej Janda družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za sekání
30:00 Střely ve 2. části: 7:11
19:21 GÓL 1. FbK Tábor! 4:3
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #31 Andrej Janda, asistoval #53 Vítězslav Holub (4:3)
15:55 GÓL Banes Florbal Soběslav! 3:3
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #89 Michael Šťovíček, asistoval #69 Vladislav Petržilka (3:3)
15:00 Střely v 1. části: 13:8
14:00 GÓL 1. FbK Tábor! 3:2
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #67 Lukáš Janura, asistoval #11 Petr Kutner (3:2)
13:06 GÓL Banes Florbal Soběslav! 2:2
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #15 Ondřej Vácha, asistoval #92 Lukáš Pantoflíček (2:2)
12:45 Vyloučen hráč #3 Miroslav Klípa družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za sekání
12:26 GÓL 1. FbK Tábor! 2:1
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #11 Petr Kutner bez asistence (2:1)
11:08 GÓL Banes Florbal Soběslav! 1:1
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #19 Marek Dóka, asistoval #14 Adam Zíka (1:1)
00:22 GÓL 1. FbK Tábor! 1:0
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #67 Lukáš Janura, asistoval #13 Josef Mareš (1:0)