0

0

0.

FBC Salamandra - TJ Centropen Dačice B 4:5pn
branky: 13. Pavel Jaroš, 22. Lukáš Čejka, 35. Ondřej Kolář, 35. Adam Rybáček - 29. Jiří Sedláček, 35. Vít Krejčí, 39. Miroslav Dvořák, 45. Pavel Gellner, N Petr Stejskal; rozhodčí: Matěj Jonák - Kryštof Kůs; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 17; zásahy brankářů: Filip Janáček 12 - Pavel Zabloudil ?; po třetinách: 1:0, 1:1, 2:3
3 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Centropen Dačice B hráč #5 Petr Stejskal a vstřelil rozhodující gól (4:5).
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Salamandra hráč #5 Jakub Cisárik , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Centropen Dačice B hráč #13 Tomáš Tůma a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Salamandra hráč #61 Lukáš Čejka a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Centropen Dačice B hráč #78 Jiří Sedláček a vstřelil gól.
Zahájena trestná střílení
45:00 Střely ve 3. části: 8:5
44:08 GÓL TJ Centropen Dačice B! 4:4
Branku družstva TJ Centropen Dačice B vstřelil #34 Pavel Gellner, asistoval #78 Jiří Sedláček (4:4)
38:06 GÓL TJ Centropen Dačice B! 4:3
Branku družstva TJ Centropen Dačice B vstřelil #17 Miroslav Dvořák, asistoval #57 Jiří Nosek (4:3)
34:37 GÓL FBC Salamandra! 4:2
Branku družstva FBC Salamandra vstřelil #7 Adam Rybáček bez asistence (4:2)
34:32 GÓL FBC Salamandra! 3:2
Branku družstva FBC Salamandra vstřelil #99 Ondřej Kolář bez asistence (3:2)
34:07 GÓL TJ Centropen Dačice B! 2:2
Branku družstva TJ Centropen Dačice B vstřelil #37 Vít Krejčí, asistoval #78 Jiří Sedláček (2:2)
32:31 Vyloučen hráč #99 Ondřej Kolář družstva FBC Salamandra na 2 minuty za bránění ve hře
30:00 Střely ve 2. části: 9:6
28:13 GÓL TJ Centropen Dačice B! 2:1
Branku družstva TJ Centropen Dačice B vstřelil #78 Jiří Sedláček, asistoval #34 Pavel Gellner (2:1)
21:17 GÓL FBC Salamandra! 2:0
Branku družstva FBC Salamandra vstřelil #61 Lukáš Čejka, asistoval #99 Ondřej Kolář (2:0)
15:00 Střely v 1. části: 3:5
12:48 GÓL FBC Salamandra! 1:0
Branku družstva FBC Salamandra vstřelil #36 Pavel Jaroš, asistoval #7 Adam Rybáček (1:0)