Třinec

This stream can only be watched on the broadcaster's website.

Go to stream

FBC Intevo Třinec - Bulldogs Brno 2:3
branky: 19. Lucie Mišúnová, 31. Klára Hrobařová - 31. Karolína Garguláková, 49. Markéta Vlčková, 57. Markéta Vlčková; rozhodčí: Viktor Kubala - Patrik Mik; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; diváků: 293; zásahy brankářů: Simona Pytlíková 7 - Ema Čechová 13; po třetinách: 1:0, 1:1, 0:2
60:00 Střely ve 3. části: 4:4
59:59 Viděli jsme velmi vyrované utkání ve skvělé atmosféře. Na charitu se vybralo krásných 17 750 Kč a spousta plyšáků! Děkujeme všem za účast a my se loučíme. V roce 2024 opět na značkách. Dobrou noc!
59:58 K další střele se již domácí hráčky nezmohly, tři body poputijí po obratu ve skóre do Brna
59:33 Podsedníková v šanci, Čechová kryje
59:16 Kociánová blokuje střelu do prázdné brány
58:42 Třinec by se potřeboval dostat do tlaku, na míčku ovšem hosté
57:58 Mimo celý zápas skvěle fandící kotel domácích je aktivních i pár jedinců s pokřiky Bulldogs
57:47 Timeout FBC Intevo Třinec
57:05 3 minuty do konce třetí třetiny a Třinci chybí trošku přesnost a lehkost v zakončení
56:34 Opět důraz stejné hráčky v předbrankovém prostoru a buldočky otáčí skóre
56:22 GÓL Bulldogs Brno! 2:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #9 Markéta Vlčková, asistoval #36 Anna Brucháčková (2:3)
54:00 Nyní evidujeme trošku ospalejší úsek hry bez větších šancí, jde poznat, že žádný tým nechce dostat v tomto čase branku
52:26 Martynková teď vybojovala dvě šance, skóre se ale nemění
50:09 Obrovskou šanci Macigové zastavuje píšťalka rozhodčího se signalizací hry v malém brankovišti
49:30 Dnešní charitativní utkání sleduje skvělých 293 diváků!
48:20 A máme vyrovnáno. Důrazná Vlčková v předbrankovém prostoru vyrovnává utkání
48:19 GÓL Bulldogs Brno! 2:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #9 Markéta Vlčková, asistoval #20 Ema Brucháčková (2:2)
47:26 Skvělý blok Podsedníkové
44:46 Singapurský express zastavuje tyč
44:00 A do třetice Čechová skvělým skokem zasahuje!
42:40 A v zápětí Liberdová do helmy, obě golmanky dnes drží své týmy
42:13 Střela Macigové do ruky Čechové
40:40 Plastová flaška v rukou trenéra Laštůvky už něco v průběhu tohoto zápasu zažila. Magnesia pomáhá správnému fungování nervového systému... tak snad pomohla
40:00 40 minut zápasu za námi, tombola v plném proudu a posledních 20 zajímavých minut dnešního utkání před námi
40:00 Střely ve 2. části: 5:5
39:55 Dobré plnění úkolů do obrany drží Třinec ve vedení i po druhé třetině
38:38 Vybojované balonky povětšinou končí mimo bránu nebo na skvělé Pytlíkové
38:16 Buldočky opět aktivně napadají
37:01 Nebezpečná střela Hrobařové zakončila třetí přesilovku domácích
35:25 Opět šance pro Třinec navýšit vedení v přesilovce
35:11 Vyloučen hráč #36 Anna Brucháčková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za blokování florbalky
33:52 Střela Vlčkové těsně nad
32:05 Skvělý zákrok Pytlíkové, která drží vedení Třince
31:40 Černá se teď diví výroku rozhodčímu. Jeho gesto ovšem vypadalo velmi jistě
30:38 Dvougólové vedení domácím hráčkám moc dlouho nevydrželo, buldočky velmi rychle odpovídají
30:32 GÓL Bulldogs Brno! 2:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #32 Karolína Garguláková, asistoval #91 Natálie Lukášová (2:1)
30:10 Na tuto teč už ovšem byla krátká
30:05 GÓL FBC Intevo Třinec ! 2:0
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #29 Klára Hrobařová, asistoval #13 Vendula Podsedníková (2:0)
29:57 Kombinaci Třince zakončila Liberdová, golmanka hostí pozorná
28:55 Bloček trenéra hostí se plní poznámkami
28:38 Martynková skvěle vyhrála souboj na středu hřiště
27:56 A teď šance na obou stranách, utkání se začíná rozjíždět!
27:21 Další kouzla Brucháčkové, obrana drží
24:10 V této třetině zatím aktivnější hosté, percentuální držení balonku by bylo na jejich straně
23:20 Mišúnová se pokusila napodobit svou první branku, tentokrát zastavena
21:52 Na druhé straně zatím bezchybná Pytlíková
21:29 Střela Gawryšové zblokována
20:30 S nepříznivým výsledkem utkání hráčky BB spokojené nejsou, proto vlétly do druhé třetiny ve vytaženém pressu
20:00 První třetina je minulostí. Na góly chudá, ale jeden jsme přecejen viděli. Vánoční atmosféru navazuje náš nenahraditelný DJ Lukino a přestávkový program zpříjemňuje třinecká mládež v miniutkání.
20:00 Střely v 1. části: 6:1
19:45 Domácí dohrají třetinu na balonku v poklidu
18:30 A z protiútoku skóruje Mišúnová! To byl sprint!
18:29 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:0
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #99 Lucie Mišúnová bez asistence (1:0)
18:02 Pešková zakončovala kombinaci bulldogs, zatím největší šance hostí
17:05 Trenér Laštůvka není vůbec rád, když se Brucháčková dostane ke střele. Není se čemu divit.
16:33 Ani druhá přesilovka domácích nebyla úspěšná, ikdyž byla o dost nebezpečnější
14:46 Třinec si v přesilovce vytváří dobré šance! Čechová kryje
13:35 Žáková se nejdříve dostala dobrým průnikem k zakončení a o pár sekund později poslala nekompromisně k zemi Martynkovou
13:20 Vyloučen hráč #8 Michaela Žáková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře
12:14 Hezký obranný zákrok Kociánové
10:25 Liberdová promáchla v dobré pozici na středu
09:48 Zdá se, že Třinec vstoupil do utkání aktivněji. Třeba to přinese své ovoce
08:34 Důrazný souboj svedla Hrobařová na mantinelu a vybojovala míček
06:56 Hned je poznat, když je na hrišti 1. formaci Buldogs. V čele s reprezentantkou Brucháčkovou
05:55 Dobrá kombinace domácích a dvě střely Podsedníkové za jedno střídání
05:25 Hra je v prvních minutách velmi opatrná
04:53 Přesilovka domácích utekla velmi rychle, bohužel větší ohrožení brány jsme nezaznamenali
02:39 Vyloučen hráč #39 Ema Čechová družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hra rukou
01:45 Máme po prvních šancích na obou stranách, obě golmanky pozorné
00:10 Utkání zahajuje vyhrané buly hostí a buldočky na balonku
00:00 Přípravy obou týmů už jsou v plném proudu, hala už se velmi slušně zaplňuje diváky a začátek zápasu se blíží.
00:00 V netradiční čas - pátek a s netradičním podtextem! Poslední domácí utkání Třince v kalendářním roce 2023 se ponese v atmosféře Vánoc, a to se vším všudy! Navíc, toto utkání je pořádáno ve spolupráci s Denním stacionářem RADOST. Veškerý výtěžek z dobrovolného vstupné, tomboly a dalších aktivit bude na konci zápasu předán této organizaci. Hezkou tečkou pro tuto událost bude vhazování plyšáků na plochu, kteří také poputují na charitativní účely.
00:00 Krásné páteční odpoledne z haly STARS v Třinci! Po reprezentační pauze se opět vrací ženský extraligový florbal. Vrámci 13. kola domácí přivítají brněnské buldočky.