11:3
    Michal MALÝ
    (Rajlich)

FBC Vipers Most B - FbK Prty Postoloprty 11:3
branky: 8. David Čapek, 14. Lukáš Halbich, 15. Lukáš Halbich, 18. Lukáš Halbich, 20. Petr Řeháček, 25. Petr Řeháček, 25. Marek Pohl, 30. Lukáš Halbich, 40. Petr Řeháček, 41. Rostislav Pitek, 42. Rostislav Pitek - 7. Jiří Rajlich, 25. Michal Malý, 44. Michal Malý; rozhodčí: Lukáš Kešner - Josef Kubát; vyloučení: 2:2 + Daniel Marek 4 + Daniel Marek TDKU; využití: 1:0; diváků: 39; zásahy brankářů: Lukáš Lenko 18 - Jiří Horsica 19; po třetinách: 3:1, 5:1, 3:1
45:00 Střely ve 3. části: 17:12
43:19 GÓL FbK Prty Postoloprty! 11:3
Branku družstva FbK Prty Postoloprty vstřelil #31 Michal Malý, asistoval #28 Jiří Rajlich (11:3)
41:22 GÓL FBC Vipers Most B! 11:2
Branku družstva FBC Vipers Most B vstřelil #21 Rostislav Pitek, asistoval #10 Petr Řeháček (11:2)
40:23 GÓL FBC Vipers Most B! 10:2
Branku družstva FBC Vipers Most B vstřelil #21 Rostislav Pitek, asistoval #13 Jakub Šteinz (10:2)
39:24 GÓL FBC Vipers Most B! 9:2
Branku družstva FBC Vipers Most B vstřelil #10 Petr Řeháček, asistoval #6 Marek Pohl (9:2)
37:31 Vyloučen hráč #13 Jakub Šteinz družstva FBC Vipers Most B na 2 minuty za bránění ve hře
35:03 Vyloučen hráč #51 Daniel Marek družstva FbK Prty Postoloprty do konce utkání
35:03 Vyloučen hráč #51 Daniel Marek družstva FbK Prty Postoloprty na 2 minuty za nesportovní chování
35:03 Vyloučen hráč #51 Daniel Marek družstva FbK Prty Postoloprty na 2+2 minuty za nesportovní chování
35:03 Vyloučen hráč #28 Jiří Rajlich družstva FbK Prty Postoloprty na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
30:00 Střely ve 2. části: 8:5
29:48 GÓL FBC Vipers Most B! 8:2
Branku družstva FBC Vipers Most B vstřelil #68 Lukáš Halbich, asistoval #10 Petr Řeháček (8:2)
26:49 Vyloučen hráč #7 Ondřej Klíma družstva FBC Vipers Most B na 2 minuty za nedovolené vrážení
24:59 GÓL FBC Vipers Most B! 7:2
Branku družstva FBC Vipers Most B vstřelil #6 Marek Pohl, asistoval #68 Lukáš Halbich (7:2)
24:51 GÓL FbK Prty Postoloprty! 6:2
Branku družstva FbK Prty Postoloprty vstřelil #31 Michal Malý, asistoval #69 Vojtěch Zsemlye (6:2)
24:22 GÓL FBC Vipers Most B! 6:1
19:23 GÓL FBC Vipers Most B! 5:1
Branku družstva FBC Vipers Most B vstřelil #10 Petr Řeháček, asistoval #68 Lukáš Halbich (5:1)
17:40 GÓL FBC Vipers Most B! 4:1
15:00 Střely v 1. části: 5:4
14:05 GÓL FBC Vipers Most B! 3:1
13:50 GÓL FBC Vipers Most B! 2:1
Branku družstva FBC Vipers Most B vstřelil #68 Lukáš Halbich, asistoval #6 Marek Pohl (2:1)
07:31 GÓL FBC Vipers Most B! 1:1
Branku družstva FBC Vipers Most B vstřelil #29 David Čapek, asistoval #68 Lukáš Halbich (1:1)
06:50 GÓL FbK Prty Postoloprty! 0:1
Branku družstva FbK Prty Postoloprty vstřelil #28 Jiří Rajlich, asistoval #51 Daniel Marek (0:1)