This stream can only be watched on the broadcaster's website.

Go to stream
TV utkání 26. 09. 2024 OST vs. VIT

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 3:4p
branky: 16. Jan Punčochář, 45. Karel Mičulka, 51. Patrik Vykoupil - 16. Jakub Čech, 30. Filip Kovářík, 40. Ondřej Štefek, 64. Filip Kovářík; rozhodčí: Jan Galuszka - Libor Gavlas; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 44; zásahy brankářů: David Hloušek 15 - Josef Šedivý 20; po třetinách: 1:1, 0:2, 2:0, 0:1
65:00 Komentář hostů Podhráský Michal (Trenér): Velká škoda, že jsme dnes lépe neproměnovali šance. I když výkon nebyl nic moc, tak jsme měli dost možností zápas rozhodnout v základní hrací době. Děkujeme soupeři za utkání!
65:00 Komentář domácích Gvuzd Vojtěch (Vedoucí): Většina utkání moc atraktivity nepobrala. Strašně ubojované z obou stran. Místy to bylo spíše představení šermu nežli florbalový zápas. Od nás pozitivum poslední třetina, kde jsme byli schopni hrát. Soupeři gratuluji, díky rozhodčím a fanouškům za podporu.
65:00 Střely v prodloužení: 3:1
63:11 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Filip Kovářík, asistoval #85 Elliot Festa (3:4)
62:15 Hra 3 na 3 dokáže být velice intenzivní.
61:56 A hraje se v plném počtu.
60:56 Ostrava začíná prodloužení v přesilovce.
60:00 Střely ve 3. části: 8:8
59:57 Vyloučen hráč #57 Ondřej Štefek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
56:39 Poslední minuty zápasu a oba celky hrájí se zvýšenou opatrností.
50:15 Přesilovka Chodova končí ve prospěch domácích.
50:08 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #99 Patrik Vykoupil bez asistence (3:3)
48:15 Vyloučen hráč #92 Martin Tomek družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za špatné střídání
44:20 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #39 Karel Mičulka, asistoval #33 Martin Kovář (2:3)
42:30 Tomek s veeelkou šancí pálí mimo !
40:01 Úvodní rozehru třetí třetiny bere Chodov.
40:00 Střely ve 2. části: 4:5
39:40 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #57 Ondřej Štefek, asistoval #44 Filip Kovářík (1:3)
39:00 Poslední minutu druhé třetiny začíná na míčku Chodov.
35:42 Ostrava je zatím v klidu, jelikož soupeř si nedokáže náhrát víc jak jednou, bez toho aby šla nahrávka buď metr do vzduchu a nebo metr od své zamýšlené finální destinace.
34:19 První přesilovku zápasu začíná Chodov na míčku.
34:01 Vyloučen hráč #92 Martin Tomek družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hrubost
30:44 Chmelař se dostal obložení čtyř hráčů Chodova po tom, co se mu podřilo vychytat míček.
29:27 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Filip Kovářík bez asistence (1:2)
27:50 Vrátný probíhá obranu Chodova ale míček mu ujíždí z lopaty.
26:01 Domácí hrají v plném počtu.
25:36 Poslední dvě minuty se hrálo jak na kolotoči a střely lítaly ze všech stran.
22:30 Chmelař střílí z poloviny a Šedivý jen tak tak vyráží rukama.
20:01 Úvodní rozehru druhé třetiny bere Chodov.
20:00 Střely v 1. části: 8:5
19:00 Poslední minutu první třetiny začíná Ostrava na míčku.
18:01 Zvoní tyč branky hostů !
17:22 Obrovská šance pro domácí, které se opět zůčastnil Punčochář, končí v ruchách Šedivého.
16:00 Rychlá výměna názorů a po krátkém vedení domácích začínáme opět na nule.
15:59 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #79 Jakub Čech, asistoval #28 Kryštof Šejnost (1:1)
15:31 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #12 Jan Punčochář, asistoval #77 Jan Chmelař (1:0)
13:41 Vrátný posílá míček za mantinel.
11:02 Další střela ze stejného místa v podání Čecha, který netrefuje branku o dobrých 20 cm.
07:34 Zán pálí od mantinelu ale trefuje pouze bok branky.
04:58 Chmelař posílá nebezpečně míček před svou vlastní branku. Naneštěstí rozhodčí píská faul ve velkém brankovišti.
02:09 Hosté nepouští svého soupeře dál jak za polovinu.
00:44 Chodov zatím čeká na chybu Ostravy v jejich rozehrávce a ta přichází.
00:01 Úvodní rozehru první třetiny bere Ostrava.