13:10
    Filip ČERNÝ
    (Vladař)

Wizards DDM SO Praha 10 - Panthers Praha 13:10
branky: 4. Filip Černý, 6. Antonín Šubrt, 12. Kryštof Pitoňák, 36. Matěj Bednář, 38. Matěj Bednář, 41. Filip Černý, 51. Filip Černý, 53. Antonín Šubrt, 55. Vojtěch Göpfert, 55. Filip Černý, 56. Marek Bauer, 58. Filip Černý, 60. Filip Černý - 1. Matyáš Uher, 1. Samuel Hron, 9. Matěj Merkner, 24. David Beneš, 28. Hynek Uvíra, 29. Prokop Hlaváč, 32. Vojtěch Ježek, 44. Vojtěch Ježek, 57. Matěj Motl, 59. Prokop Hlaváč; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Zdeněk Kamínek; vyloučení: 3:7 + Jáchym Hlaváč 4 + Vojtěch Ježek OS; využití: 6:3; diváků: 48; zásahy brankářů: Adam Bednář 7, Eduard Vladař 3 - František Stárek 17; po třetinách: 3:3, 2:4, 8:3
60:00 Komentář hostů Jenšík Lukáš (Trenér): Dnes vyhrocené vyrovnané utkání. Dnes jsme do toho dali všechno. Bohužel to nevyšlo.  Ale rozhodčí dnes hrubě ovlivnili zápas a udělali z toho komedii. Zahodit radši píštalku příště a jít domu. Bude lepší než to co dnes předvedli. Děkuji soupeři za super prověrku.
60:00 Komentář domácích Urbanec Roman (Vedoucí): Těžký zápas. Bohužel naše začátky třetin byly víc než špatné. Také takový počet branek běžne nedostáváme. Kluky je nutné pochválit, že ve vyhroceném zápase upřednostnili hru. Děkujeme divákum, soupeři a přejeme hezký zbytek neděle.
60:00 Střely ve 3. části: 11:4
59:60 neskutečný výhoz vladaře dokázal s přehledem využít černý a tah wizards zvyšují svůj náskok.
59:06 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 13:10
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Filip Černý, asistoval #66 Eduard Vladař (13:10)
58:49 GÓL Panthers Praha! 12:10
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #68 Prokop Hlaváč, asistoval #23 Hynek Uvíra (12:10)
57:56 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 12:9
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Filip Černý bez asistence (12:9)
57:18 Timeout Panthers Praha
56:55 GÓL Panthers Praha! 11:9
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #7 Matěj Motl, asistoval #17 Matyáš Uher (11:9)
55:44 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 11:8
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #25 Marek Bauer, asistoval #55 Vojtěch Göpfert (11:8)
54:57 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 10:8
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Filip Černý, asistoval #20 Antonín Šubrt (10:8)
54:21 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 9:8
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #55 Vojtěch Göpfert, asistoval #20 Antonín Šubrt (9:8)
52:32 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 8:8
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #20 Antonín Šubrt, asistoval #38 Matěj Dvořák (8:8)
52:32 Vyloučen hráč #28 Vojtěch Ježek družstva Panthers Praha - osobní trest
52:32 Vyloučen hráč #28 Vojtěch Ježek družstva Panthers Praha na 2 minuty za nesportovní chování
52:12 Vyloučen hráč #42 Jáchym Hlaváč družstva Panthers Praha na 2+2 minuty za sekání
51:17 Vyloučen hráč #31 Samuel Hron družstva Panthers Praha na 2 minuty za blokování florbalky
50:06 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 7:8
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Filip Černý, asistoval #38 Matěj Dvořák (7:8)
43:02 GÓL Panthers Praha! 6:8
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #28 Vojtěch Ježek, asistoval #81 David Beneš (6:8)
43:02 Ježek nenápadnou střelou od půlky navyšuje náskok Panthers
42:47 Gopfert v oslabení sám na Stárka, bohužel netrefil
41:05 Vyloučen hráč #24 Adam Aarons družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
40:20 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 6:7
40:20 Černý krásnou střelou pod břevno zadělává na drama
40:09 Vyloučen hráč #28 Vojtěch Ježek družstva Panthers Praha na 2 minuty za hra rukou
40:00 Střely ve 2. části: 7:7
39:56 V poslední šanci druhé třetiny se před brankou domácích ocitl Hron
37:57 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 5:7
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #88 Matěj Bednář, asistoval #38 Matěj Dvořák (5:7)
37:57 Po dobřé střele od Dvořky doráží Bednář M.
35:52 Černý si teď zkušeně zakříčel když viděl hosty v šesti a máme tu další přésu pro domácí
35:51 Vyloučen hráč #86 Matěj Merkner družstva Panthers Praha na 2 minuty za špatné střídání
35:11 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:7
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #88 Matěj Bednář, asistoval #55 Vojtěch Göpfert (4:7)
35:02 Dvořka dvakrát jen do připraveného Stárka
33:26 Vyloučen hráč #31 Samuel Hron družstva Panthers Praha na 2 minuty za držení
33:26 Hron mimo hru podrazil Sedliského a domácí dostávají možnost snížit
31:28 GÓL Panthers Praha! 3:7
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #28 Vojtěch Ježek bez asistence (3:7)
30:41 První důležité zákroky si připisuje Vladař
29:34 Vyloučen hráč #86 Matiáš Jaroš družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
28:38 Timeout Wizards DDM SO Praha 10
28:38 GÓL Panthers Praha! 3:6
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #68 Prokop Hlaváč bez asistence (3:6)
28:38 Střídání brankáře. Nový brankář #66 Eduard Vladař družstva Wizards DDM SO Praha 10
28:38 Opět nedůraz před brankou domácích a už je to o 3 branky
27:27 GÓL Panthers Praha! 3:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #23 Hynek Uvíra, asistoval #39 Vojtěch Majer (3:5)
27:27 Po zmatku před brankou domácích se z dorážky trefuje Uvíra
25:37 V souboji kapitánů Černý ztrácí balon a rozehrávat budou hosté
24:41 Fatál od Tichopáda zachráníl dobrým zákrokem Bednář A.
23:55 GÓL Panthers Praha! 3:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #81 David Beneš, asistoval #28 Vojtěch Ježek (3:4)
23:50 Zbytečné dohrání od Bednáře na útočné polovině
23:39 Vyloučen hráč #88 Matěj Bednář družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za nedovolené vrážení
15:07 Proti střele Šubrta se vytáhl Stárek
14:01 Vyloučen hráč #7 Matěj Motl družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost
14:01 Motl po odpískání strčil do Sedliského a je tu další přesilovka Wizards
14:01 Sedliský teď dobře v obraně a ještě stihl vysunout Černého
11:50 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #30 Kryštof Pitoňák, asistoval #24 Adam Aarons (3:3)
11:50 Aarons skvěle vyřešil situaci 1v1 a předložil Pitoňákovi, který už měl lehkou práci
11:24 Rozehrávku Panthers režíruje Ježek
08:41 Merkner se trefuje nad rameno Bednáře
08:40 GÓL Panthers Praha! 2:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #86 Matěj Merkner, asistoval #16 Ondřej Bouma (2:3)
08:02 Pěknou akci Panthers zastavil zákrokem Bednář
07:03 Třetí lajna domácích se pod vedením Jakuba Vostřela chystá na vstup do zápasu
05:44 Přesná střela Šubrta vyrovnává utkání
05:43 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #20 Antonín Šubrt, asistoval #55 Vojtěch Göpfert (2:2)
05:33 Vyloučen hráč #28 Vojtěch Ježek družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře
03:49 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:2
03:49 Po dobré přihrávce Dvořáka uklízí do odkryté branky Filip Černý
03:32 Wizards dnes od začátku na dvě formace
02:03 První střely domácích obstaral Sedliský
00:56 GÓL Panthers Praha! 0:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #31 Samuel Hron, asistoval #64 Matyáš Hradecký (0:2)
00:56 Zatím od Panthers dvě střely a dvě branky
00:07 GÓL Panthers Praha! 0:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #17 Matyáš Uher, asistoval #94 Marek Urban (0:1)
00:07 Ještě jsem ani nezvedl hlavu od notebooku a už domácí inkasují