(Duba)

This stream can only be watched on the broadcaster's website.

Go to stream

FBC DOŠWICH MILEVSKO - Florbal Chomutov 11:2
branky: 6. Jakub Trojáček, 6. Matěj Šerák, 13. Daniel Dolejš, 17. Matěj Šerák, 23. Jindřich Král, 30. Patrik Novotný, 35. Patrik Novotný, 42. Matěj Šerák, 46. Jindřich Král, 55. Jan Sedlák, 60. Matěj Mikeš - 3. Adam Dedecius, 53. Marek Pleskač; rozhodčí: Štěpán Vyskočil - Vít Zápotočný; vyloučení: 2:2; využití: 2:0; diváků: 74; zásahy brankářů: Matěj Habart 17 - Štěpán Lísa 35; po třetinách: 4:1, 3:0, 4:1
60:00 Komentář domácích Dolejš Lukáš (Trenér): Krásný a úspěšný víkend, ze dvou zápasu šest bodů. Co více si přát. Tuto výhru jsme věnovali Danoušovi a Habimu a přejeme jim v dalším působení hodně štěstí. Díky soupeři za zápas a šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Bejček Ondřej (Trenér): Třetí zápas s Milevskem třetí zraněný hráč, to vypovídá o kvalitě zápasu zde. Mrzí mě, že jsme nepropsali věci, které jedeme v procesu.Děkuji klukům za zápas a že i přes všechny těžkosti, které nás tuto sezónu potkávají, tak nepřestávájí makat a májí chuť do hry a to i přes to, že jedeme 3 hodiny a pak hrajeme do betonu a soupeř čeká za bukem na brejky. Taková zápas nám nic nedá, snad další zápasy budou více florbalové.
60:00 Střely ve 3. části: 22:6
59:36 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 11:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #51 Matěj Mikeš, asistoval #11 Matěj Duba (11:2)
54:09 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 10:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #68 Jan Sedlák, asistoval #18 Matěj Šerák (10:2)
52:25 Tvrdý press hostů před brankou Došwihu jim pomohl a přidávají si další gol.
52:24 GÓL Florbal Chomutov! 9:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #41 Marek Pleskač, asistoval #54 Lukáš Kugel (9:2)
51:14 Hosté stále nepřestávají bojovat a do hry vkládají všechno, co jen můžou.
45:17 Milevsko šlo z oslabení do přesilovky a přidávají si další bod.
45:16 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 9:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #95 Jindřich Král bez asistence (9:1)
44:35 Vyloučen hráč #98 Petr Kříž družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
42:31 Vyloučen hráč #51 Matěj Mikeš družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za hrubost
41:06 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 8:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #18 Matěj Šerák, asistoval #95 Jindřich Král (8:1)
40:00 Střely ve 2. části: 16:6
37:09 Hosté vymýšlejí různé taktiky, jak se dostat skrz soupeře a snížit jejich bodový náskok.
34:07 Hosté Došwich v přesilovce hodně potrápili. Ti se přesto přes golmana dostali.
34:06 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 7:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #7 Patrik Novotný, asistoval #5 Daniel Dolejš (7:1)
32:31 Vyloučen hráč #34 Jan Ibl družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za zvedání florbalky
29:54 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 6:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #7 Patrik Novotný, asistoval #18 Matěj Šerák (6:1)
24:44 Velmi dramatická situace se odehrála před domácí brankou. Všichni se doslove sesypali na golmana, ten vše ustál a hraje se dál.
22:12 I v oslabení dokáží domácí překvapit soupeře.
22:11 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 5:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #95 Jindřich Král, asistoval #5 Daniel Dolejš (5:1)
21:47 Vyloučen hráč #68 Jan Sedlák družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za bránění ve hře
20:00 Střely v 1. části: 8:7
16:34 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #18 Matěj Šerák, asistoval #68 Jan Sedlák (4:1)
16:22 Hosté se snaží využívat všech šancí na střelu, golman domácích je ale těžce prolomitelný.
12:48 I přesto, že Milevsko udělalo chybu a propadlo, dokázali to obrátit ve svůj prospěch.
12:47 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #97 Eduard Chalupa (3:1)
09:36 Hosté se snaží co nejvíce se držet na míčku a Došwich k němu nepustit, aby mohli dorovnat skore.
05:38 Došwich vyrazil tvrdě kupředu a dvěma rychlými goly se dostává do vedení.
05:37 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #18 Matěj Šerák, asistoval #7 Patrik Novotný (2:1)
05:11 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #17 Jakub Trojáček, asistoval #68 Jan Sedlák (1:1)
02:38 Hosté se chvíli rozkoukávali, poté ale jistě využili šance před domácí bránou a vstřílí první gol.
02:37 GÓL Florbal Chomutov! 0:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #58 Adam Dedecius, asistoval #19 Jan Holovej (0:1)