Matěj LUBAS
    (Hodač)
TV utkání 26. 09. 2024 OST vs. VIT

Horní Počernice Orka - BLACK ANGELS YONEX 3:15
branky: 2. Jan Jaroš, 47. Simon Ščasný, 57. Slavomír Trepera - 2. Jan Slosiarik, 8. Lukáš Procházka, 9. Matěj Lubas, 9. Tomáš Vinkler, 27. Adam Štyler, 35. Tomáš Vinkler, 39. Matěj Hodač, 42. Matěj Lubas, 50. Tadeáš Hoch, 52. Matěj Budínský, 56. Adam Štyler, 59. Adam Štyler, 59. Vít Kašpárek, 60. Lukáš Procházka, 60. Matěj Lubas; rozhodčí: Patrik Trejbal - Jan Chuděj; vyloučení: 3:3; využití: 0:2; diváků: 22; zásahy brankářů: Adam Woller 35 - Matěj Němec 16; po třetinách: 1:4, 0:3, 2:8
60:00 Komentář domácích Hejtík Filip (Vedoucí): V zápase se nám nedařilo dostat na míček, většinu utkání jsme strávili v defenzivním bloku. Ke konci utkáni jsme odešli v hlavách, z čehož pramení závěrečná kanonáda. Díky soupeři za utkání, my máme stále na čem pracovat
60:00 Komentář hostů Mikulášek Roman (Trenér): Jsem rád, že jsme konečně dokázali využít většinu našich šancí. nTým zvládl být aktivní po celé utkání, což bylo už rozhodně potřeba. nKlukům nezbývá než poděkovat, za předvedenou hru. nDěkuji soupeři a rozhodčím za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 5:21
59:59 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 3:15
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #12 Matěj Lubas, asistoval #9 Matěj Hodač (3:15)
59:57 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 3:14
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #99 Lukáš Procházka, asistoval #4 Matěj Budínský (3:14)
58:53 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 3:13
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #15 Vít Kašpárek, asistoval #81 Tomáš Vinkler (3:13)
58:21 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 3:12
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #88 Adam Štyler, asistoval #3 Vojtěch Koštialik (3:12)
58:21 Dvanáctá branka Black Angels začala střelou z poloviny
57:26 Brejk Orky zastavila rychle se navrátivší obrana
56:05 GÓL Horní Počernice Orka! 3:11
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #65 Slavomír Trepera, asistoval #35 Simon Ščasný (3:11)
56:05 Jen co Black Angels využili přesilovky a zvýšili na 11:2, Orka dává třetí gól a snižuje na 11:3
55:37 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 2:11
55:18 Pravdu měl jako vždy :) rozhodčí
55:17 Vyloučen hráč #35 Simon Ščasný družstva Horní Počernice Orka na 2 minuty za špatné střídání
55:17 Diskuse rozhodčího a trenéra Orky ohledně střídání
53:57 Hra vysokou holí a rozehrává Orka
51:02 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 2:10
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #4 Matěj Budínský, asistoval #3 Vojtěch Koštialik (2:10)
51:02 Po necelé minutě přesilovky využívají Black Angels výhodu a dávají gól
50:04 Ani poslední třetina nebude bez vyloučení
50:03 Vyloučen hráč #65 Slavomír Trepera družstva Horní Počernice Orka na 2 minuty za sekání
49:05 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 2:9
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #73 Tadeáš Hoch, asistoval #60 Robin Bělík (2:9)
46:55 GÓL Horní Počernice Orka! 2:8
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #35 Simon Ščasný bez asistence (2:8)
44:00 Včerejší zápas mezi stejnými týmy skončil 8:1 pro Black Angels, právě takový je nyní stav na počátku třetí třetiny
41:30 Trochu statistiky ze soupisky: v týmu Black Angels je jeden hráč z dorostu, v týmu Orky 5 hráčů. Věkový průměr má tak Orka nižší
41:15 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 1:8
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #12 Matěj Lubas, asistoval #3 Vojtěch Koštialik (1:8)
40:01 A je zde poslední třetina. Dnes není kam pospíchat, Star Dance běžela včera a tak můžeme fandit až do konce zápasu  ;)
40:00 Střely ve 2. části: 6:9
38:00 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 1:7
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #9 Matěj Hodač, asistoval #3 Vojtěch Koštialik (1:7)
34:56 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 1:6
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #81 Tomáš Vinkler, asistoval #15 Vít Kašpárek (1:6)
34:56 Asi minutový tlak Black Angels na branku Orky končí gólem
32:42 Black Angels využívají získaný míček a střídají
30:06 Obrana Orky se v posledních minutách nezastaví
28:10 Orak rozehrává na polovině Black Angels, ale hra se brzy přesunje k Orce
28:09 Střelu mimo hřiště Orky tečoval hráč  Black Angels
26:36 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 1:5
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #88 Adam Štyler, asistoval #87 Jan Slosiarik (1:5)
26:36 Nahrávku z poza branky využil hráč Black Angels Adam Štyler
25:45 Střelu Orky zastavil brankář Black Angels
25:00 Prvních 5 minut druhé třetiny zatím bez branky
23:13 Oba týmy v plné sestavě, nikdo nevyužil vyloučení
22:00 Orka nyní má možnost využít přesilovku
21:14 A je zde hra 4 na 4
21:13 Vyloučen hráč #9 Matěj Hodač družstva BLACK ANGELS YONEX na 2 minuty za bránění ve hře
21:01 .. ale nyní rozehrává na polovině Black Angels
20:01 Orka se v oslabení brání ...
20:00 Střely v 1. části: 8:20
19:59 Vyloučen hráč #81 Šimon Mestek družstva Horní Počernice Orka na 2 minuty za nedovolené vrážení
19:59 V poslední sekundě zbytečné vyloučení hráče Orky za nedovolené vrážení. Black Angels budou mít příjemný začátek druhé poloviny.
18:20 Opět střela Black Angels končí u brankáře Orky
18:07 Brankář Orky zachraňuje situaci
17:19 Black Angels ubránili hru v oslabení
16:39 Střela Orky do helmy brankáře Black Angels
15:19 Štěstí stálo nyní za Orkou, neporměněné trestné střílení a nyní druhá přesilovka
15:18 Vyloučen hráč #60 Robin Bělík družstva BLACK ANGELS YONEX na 2 minuty za sekání
15:09 Trestné střílení družstva BLACK ANGELS YONEX neproměnil #3 Vojtěch Koštialik.
14:49 Střela Black Angels na brankáře chycena
12:08 Dlouhou střelu Orky likviduje brankář Black Angels
11:26 Orka nevyužila první přesilovku zápasu
09:28 První vyloučení zápasu, netradičně za zdržování hry. Rozhodčí hlídají, aby vše odsýpalo :)
09:27 Vyloučen hráč #4 Matěj Budínský družstva BLACK ANGELS YONEX na 2 minuty za zdržování hry
08:51 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 1:4
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #81 Tomáš Vinkler, asistoval #73 Tadeáš Hoch (1:4)
08:02 Třetí gól Black Angels padl z dorážky
08:01 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 1:3
07:39 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 1:2
07:20 Brankář Orky zlikvidoval střelu Black Angels
05:37 Gólovou šanci Black Angels zlikvidoval obránce Orky
04:41 Střídání poté co míček po střele Black Angels skončil mimo hřiště
03:24 Pro diváky u černobílých televizorů :-) doplňujeme, že Orka nastoupila v červených dresech a Black Angels překvapivě v černých
02:00 DIváci mají radost, vypadá to, že na góly v tomto zápase nebude nouze
01:50 GÓL Horní Počernice Orka! 1:1
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #57 Jan Jaroš, asistoval #61 Lukáš Podávka (1:1)
01:24 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 0:1
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #87 Jan Slosiarik, asistoval #88 Adam Štyler (0:1)
00:40 První sekundy pod taktovkou Black Angels na polovině Orky
00:01 Hra zahájena!!!!