1:3
    Vojtěch WÁGNER
    ()

FBC Draci Říčany - OC Šestka Tatran Střešovice 1:3
branky: 26. Vojtěch Wágner - 19. Karel Petr Liberský, 21. Petr Váňa, 23. Jakub Novák; rozhodčí: Tomáš Karbusický - Tereza Macounová; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jindřich Sobotka ? - Josef Rous ?; po třetinách: 0:0, 1:3
26:00 Ukončení 2. části
25:41 Čestný gól Dragů dává Vojta Wágner. Draci se probudili pozdě....
25:40 GÓL FBC Draci Říčany! 1:3
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #89 Vojtěch Wágner bez asistence (1:3)
22:47 GÓL OC Šestka Tatran Střešovice! 0:3
Branku družstva OC Šestka Tatran Střešovice vstřelil #31 Jakub Novák, asistoval #33 Karel Petr Liberský (0:3)
21:48 Fiala krásně vystřelil, brankář Tatranu byl proti změně skóre a drží nulu.
20:33 GÓL OC Šestka Tatran Střešovice! 0:2
Branku družstva OC Šestka Tatran Střešovice vstřelil #93 Petr Váňa, asistoval #82 Šimon Lukáš (0:2)
18:23 GÓL OC Šestka Tatran Střešovice! 0:1
Branku družstva OC Šestka Tatran Střešovice vstřelil #33 Karel Petr Liberský, asistoval #24 Dominika Tumová (0:1)
18:23 Krásný break Tatranu oteřel skóre zápasu.
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
11:40 Přesilovka Tatranu a hala bouří.
11:19 Vyloučen hráč #71 Aleš Fiala družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání
06:10 Po delším tlaku Tatranu, velká šance Draků. Gončarova přihrávka nenašla adresáta.
03:06 Tatran napadá hodně vysoko domácí Draky,
01:40 První zásah brankáře Tatranu.
00:00 Úvodni buly ve prospěch Tatranu.