(Kříž)

This stream can only be watched on the broadcaster's website.

Go to stream

Panthers Praha - Florbal Primátor Náchod 5:6p
branky: 13. Marco Lombino, 29. Vojtěch Wojnar, 30. Matěj Štrobach, 39. Lukáš Vejlupek, 45. David Zelinka - 5. Jonáš Mikšovský, 14. Filip Čáp, 14. Filip Čáp, 24. David Špaček, 33. Jakub Langpaul, 70. David Špaček; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 250; zásahy brankářů: Jan Kobza 15 - Vlastimil Skalický 31; po třetinách: 1:3, 3:2, 1:0, 0:1
70:00 Komentář domácích Míka Patrik (Trenér): Pátý zápas se hrál konečně florbal! Za nás vynikající utkání, kvůli kterým to hrajeme. Rozhodla první třetina, ve které jsme bohužel byli ustrašení a báli jsme se hrát. V prodloužení jsme byli lepší, nicméně náš sport se hraje na goly a těch dnes Náchod nasbíral více. Přejeme všem účastníkům finále přejeme mnoho zdaru. nNakonec bych všem v naší organizaci chtěl poděkovat za sezonu. Fanouškům, vedením, realizáku a nakonec každému našemu článku v týmu.
70:00 Komentář hostů Třešňák Tomáš (Trenér): Velké díky hráčům za to jak zvládli tuto sérii. Do ní jsme nedokázali nikdy Pantery porazit ale tento tým úkázal neskutečnou sílu, morál a pracovitost, za což byl nakonec odměněn. Dnes skvělé vygradování série jak řemen před skvělým publikem. Velké díky našemu fanklubu za podporu vytvořili neskutečnou atmosféru. Dnes si to užijeme a moc se těšíme na finále.
70:00 Střely v prodloužení: 3:1
70:00 Ukončení prodloužení
69:07 GÓL Florbal Primátor Náchod! 5:6
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #26 Daniel Kříž (5:6)
68:53 Mikšovský promrhal téměř jasnou šanci.
66:11 Čáp branku domácích míjí.
65:11 Kobza vyráží míček špičkou nohy.
64:21 Wojnarova střela vypadala nadějně. Skalický ale opět připraven.
63:04 Domácí na balónu.
60:45 Timeout Florbal Primátor Náchod
60:00 Střely ve 3. části: 7:5
58:19 Vyloučen hráč #56 Matěj Mikšovský družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hra na zemi
58:19 Domácí mají do konce 3. třetiny početní výhodu. Dokážou ji využít?
55:31 Domácí mají standartku z velkého brankoviště. Trefují pouze náchodskou zeď.
54:31 Zápas z haly sleduje úžasných 250 diváků! Děkujeme!
53:01 Na balónu jsou více domácí, zakončení jim však vázne.
46:18 Škoda má dnes opravdu smůlu, už po několikáte trefuje tyč brankové konstrukce.
44:21 GÓL Panthers Praha! 5:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #67 David Zelinka, asistoval #82 Matěj Štrobach (5:5)
44:21 Zelinka se z druhé dorážky trefuje a skóre je tak VYROVNÁNO!!!
42:32 Škoda bohužel pálí mimo.
40:01 Úvodní buly 3. třetiny pro domácí celek.
40:00 Střely ve 2. části: 14:8
38:41 GÓL Panthers Praha! 4:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #79 Lukáš Vejlupek, asistoval #73 Dominik Hudec (4:5)
37:34 Vejlupek míjí odkrytou branku a trefuje opět pouze tyč.
37:15 Vyloučen hráč #24 Lukáš Rázl družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hra na zemi
34:06 Riley dobíhá osamoceného hráče před domácí brankou a zabraňuje tak možnému gólu.
32:56 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #97 Jakub Langpaul, asistoval #56 Matěj Mikšovský (3:5)
32:56 Langpaul vymetá pavučinky v levém horním rohu.
32:12 Vyloučen hráč #36 Filip Knettig družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za držení
32:12 Vyloučen hráč #92 Zdeněk Prokůpek družstva Panthers Praha na 2 minuty za držení
30:42 Domácí jako by po náročné první třetině chytli druhý dech.
29:12 GÓL Panthers Praha! 3:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #82 Matěj Štrobach, asistoval #67 David Zelinka (3:4)
29:12 Štrobach posílá přesnou střelu nad nožičku hostujícího gólmana. Domácí jsou tak jeden gól od vyrovnaného skóre.
28:47 GÓL Panthers Praha! 2:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #93 Vojtěch Wojnar bez asistence (2:4)
28:47 Wojnar doráží z backhandu nad ležícího Skalického.
28:32 Škoda si pokoupal Skalického a z blízkosti trefil pouze tyč.
27:31 Kobza ukázkově zasahuje proti střele Špačka.
24:02 Nový střílí přimo od mantinelu, ale Skalický odráží balónek špičkou nohy.
23:22 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #24 Lukáš Rázl (1:4)
22:43 Hudcovy chyby teď využívají hosté. Trefují pouze připraveného Kobzu.
20:03 Škoda to zkouší hned z úvodního buly 2. třetiny.
20:00 Střely v 1. části: 12:7
18:10 Domácí se dobře dostali z tlaku Náchoda a na balónu jsou teď oni.
16:48 Kobza teď zabraňuje gólu z akce Náchoda 3 na 2.
13:53 Timeout Panthers Praha
13:53 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #96 Filip Čáp, asistoval #56 Matěj Mikšovský (1:3)
13:53 Gól z téměř identické situace.
13:35 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #96 Filip Čáp, asistoval #33 Maxim Kubelka (1:2)
13:35 Kubelka naservíroval crossovou přihrávkou Čápovi střelu do odkryté branky.
12:04 GÓL Panthers Praha! 1:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #60 Marco Lombino, asistoval #41 Pavel Daněk (1:1)
12:04 První gól dává z odskoku před brankou Lombino po nahrávce Daňka.
11:03 Duo Vavroušek Mašát krásně vybojovalo míček v rohu.
04:14 GÓL Florbal Primátor Náchod! 0:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #65 Jonáš Mikšovský, asistoval #56 Matěj Mikšovský (0:1)
04:14 Historie se opakuje a Náchod se tak i dnes trefuje jako první.
03:59 Štrobach dostává nahrávku na mantinel a zkouší střílet. Bohužel byl neúspěšný.
03:18 Špaček střílí po standartce pouze nad branku.
02:09 Teď poprvé musí zakročit i Skalický proti střele z hole Mašáta.
01:51 První zákrok předvádí domácí gólman po ztrátě na středu.
01:12 Náchod je zatím na balónu velmi klidný.
00:01 Úvodní buly pro tým hostí.
00:00 Dámy a pánové, vítám Vás u pátého, rozhodujícího zápasu play-off Národní ligy. Oba celky dokázali jednou zvítězit doma, tak venku. Preview k dnešnímu zápasu si můžete přečíst zde. Rudenská sportovní hala hlásí vyprodáno, fanouškům kteří se do haly nedostali dopořučujeme si pustit náš funkční, komentovaný stream přímo z haly. Začínáme již za malý moment.