• 64 63:35
    8:7
    (Chroust)

Kanonýři Kladno - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 8:7p
branky: 3. Matyáš Bachmaier, 6. Tomáš Chroust, 20. Jakub Bohuslávek, 31. Ferdinand Tomášek, 37. Kryštof Krbec, 49. Matyáš Bachmaier, 52. Jakub Bohuslávek, 64. Matyáš Bachmaier - 11. Jakub Matula, 13. Václav Černoch, 16. Ondřej Valeš, 21. Václav Černoch, 23. Jakub Matula, 38. Jakub Matula, 56. Jakub Matula; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 1:5; využití: 2:0; diváků: 407; zásahy brankářů: Šimon Melega 17, Jakub Janoušek 5 - Matyáš Krupa 16; po třetinách: 3:3, 2:3, 2:1, 1:0
70:00 Střely v prodloužení: 1:0
70:00 Ukončení prodloužení
63:35 GÓL Kanonýři Kladno! 8:7
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #10 Matyáš Bachmaier, asistoval #16 Tadeáš Chroust (8:7)
63:35 Bachmaier v přesilovce přisuzuje Kladnu první bod série.
62:53 Vyloučen hráč #79 Martin Karpíšek družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za špatné střídání
62:53 Hosté opět potrestáni za hru v šesti.
61:55 Boček netrefuje prázdnou branku.
60:30 Bachmaierův pokus o freestyle neúspěšný.
60:00 Střely ve 3. části: 11:6
59:59 Šedesát minut vítěze neurčilo, a tak si zahrajeme prodloužení.
59:35 Tomášek v oslabení unikl a jen těsně nerozvlnil síťku v brance.
58:08 Vyloučen hráč #10 Matyáš Bachmaier družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání
58:08 Bachmaier při návratu do obrany fauloval a Kladno se bude muset bránit ve čtyřech.
57:10 Stůj předvedl krásnou individuální akci, škoda jen že neskončila golem.
55:46 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 7:7
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #15 Jakub Matula, asistoval #23 Václav Černoch (7:7)
55:46 Matula propasoval míček ze vzduchu až za záda Janouška a začíname zase od začatku.
55:23 Kadlec měl na holi vyrovnán, to ovšem janoušek nepřipustil.
54:01 Závar před Janouškem, který jen tak tak neskončil golem.
53:13 Kladno se snaží držet míček na svých hokejkách a hosty do ničeho nepouštět, což se jim zatím skvěle daří.
51:42 Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
51:42 GÓL Kanonýři Kladno! 7:6
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #9 Jakub Bohuslávek, asistoval #13 Ferdinand Tomášek (7:6)
51:42 Tomášek skvěle našel hokejku Bohuslávka, ten si míček popotáhl a s klidem zavěsil. Kladno jde do vedení!
51:14 Krbcova střela na bližší tyč pokryta hostujícím golmanem.
49:38 Bohuslávek na poslední chvíli blokuje střelu Boušky.
48:36 GÓL Kanonýři Kladno! 6:6
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #10 Matyáš Bachmaier, asistoval #9 Jakub Bohuslávek (6:6)
48:36 Standardní situace domácích využita. Bohuslávkovu střelu Krupa nedokázal ideálně zkrotit a pohotový Bachmaier dorážkou srovnává.
47:43 Fantastický Janoušek proti střele Černocha!
46:23 Tad. Chroust vystihl hostující rozehrávku, ale ve spolupráci s Bachmaierem nedokazali míček dostat do branky.
45:55 Papouškova přízemní střela, golman kryje.
45:05 Tomášek dostal míček na střed, trefuje pouze Krupovu nohu.
43:35 Novotný dělovkou z půlky přivítal na hřišti nového maskovaného muže v kladenském brankovišti.
42:00 Tomášek skvělou nahrávkou našel Bohuslávka, ten nezvolil střelu, ale počkal si na náběh svého spoluhráče, který trefuje pouze boční síťku.
40:01 Třetí třetinu začínají na míčku opět hosté.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #39 Jakub Janoušek družstva Kanonýři Kladno
40:00 Střely ve 2. části: 5:11
38:19 Další spolupráce dua Matula-Černoch. Tentokrát stálo při domácím brankáři štěstí.
38:01 Krbec blokuje KAdlecovu střelu.
37:16 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 5:6
37:16 Nerozhodný stav nevydržel dlouho. Papouškovi se nepodařilo rozehrát a hosté ze sytuace 3v1 skorují.
36:32 GÓL Kanonýři Kladno! 5:5
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #12 Kryštof Krbec, asistoval #16 Tadeáš Chroust (5:5)
36:32 Milimetrově přesná přihrávka Tadeáše Chrousta našla Krbcovu hokejku, který zavěsil do prázdné a srovnává skore.
35:45 Pfaur si v těžkém souboji s Matulou o skákavý míček poradil na výbornou a necháváKladno v klidu vystřídat.
33:52 Černoch pálí po zaváhání Tomáška, Melega zasahuje.
32:48 Tomášek se hnal do další šance, ale trefil pouze dobře postaveného Dokládala.
30:18 GÓL Kanonýři Kladno! 4:5
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #13 Ferdinand Tomášek, asistoval #10 Matyáš Bachmaier (4:5)
30:18 Neskutečnou rychlostí se Bachmaier prohlan kolem maninelu a naservíroval míček Tomáškovi, který si s ním náležitě poradil.
29:51 Svačinka po skončení přesilové hry trefuje pouze rameno Krupy.
29:12 Timeout Kanonýři Kladno
28:45 Další Bachmaierův pokus letí vysoko nad.
27:40 Vyloučen hráč #79 Martin Karpíšek družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nesportovní chování
27:40 Prohřešek hostujícího trenéra si odsedí Karpíšek.
26:40 Krupa měl teď plno práce se střelou Papouška.
25:45 Bohuslávek prověřil Krupu.
24:36 Několik tvrdých soubojů na středu hřiště přerušuje až hvizd rozhodčích.
22:34 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:5
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #15 Jakub Matula bez asistence (3:5)
22:28 Kadlec přízemní střelou od půlky trefuje Melegu.
20:43 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:4
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #23 Václav Černoch, asistoval #15 Jakub Matula (3:4)
20:43 Po několika nepřesných střelách se přeci jen jedna z hole Černocha ujala.
20:17 Novák se po otečce v rohu tlačil před branku, rychlý Krupa ho o míček připravil ještě před zakončením.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrávají hosté.
20:00 Střely v 1. části: 7:12
19:38 GÓL Kanonýři Kladno! 3:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #9 Jakub Bohuslávek, asistoval #46 Vojtěch Pfaur (3:3)
19:38 Výborná střela od Bohuslávka. Kladno před odchodem do šaten srovnává skore.
18:02 Bočkovu střelu blokuje Tomášek.
16:00 Krbec nepřesně pálí od mantinelu a za pár vteřin blokuje nebezpečnou brněnskou šanci u vlastní branky.
15:08 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #37 Ondřej Valeš, asistoval #10 Patrik Synek (2:3)
15:08 Nedáš, dostaneš... Brno se poprvé v utkání dostává do vedení.
15:00 Po kombinaci druhé kladenské lajny zvoní tyč.
14:33 Černoch z půlky vyzkoušel Melegovu pozornost.
12:58 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #23 Václav Černoch, asistoval #19 Arnošt Nechvátal (2:2)
12:58 Nechvátal obehrál na mantinelu Papouška, posunul míček na Černocha a ten propálil Melegu na zadní tyč.
12:11 Pěkná kombinace Bohuslávka s Jandou, bohužel pro domácí končí v bloku.
10:42 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:1
10:42 Hosté po ubrránění dvou přesilových her snižují zásluhou Matuly.
09:05 Dobrý Papouškův pokus, Krupa kryje.
08:25 Po uplynutí Dvořákova trestu přichází další vyloučení, tentokrát za špatné střídání.
07:41 Bachmaierova tvrdá rána končí na botě hostujícího hráče.
06:21 Vyloučen hráč #70 Lukáš Dvořák družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání
06:21 Gullivers nabízí Kladnu další přesilovou hru.
05:41 GÓL Kanonýři Kladno! 2:0
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #14 Tomáš Chroust bez asistence (2:0)
05:41 Tomu se říká návrat na hřiště ve velkém stylu! Tomáš Chroust naprosto s přehledem prostřeluje hostujícího golmana.
05:05 Kouřil pálí tvrdě od mantinelu, Melega si připisuje první zákrok.
04:10 Závar před brankou hostů se Kanonýrům nepodařilo přetavit v gol.
02:29 GÓL Kanonýři Kladno! 1:0
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #10 Matyáš Bachmaier, asistoval #8 Tomáš Svačinka (1:0)
02:29 První gol utkání a využitá přesilovka z hole Matyáše Bachmaiera.
01:54 Kladno si trpělivě připravuje střelecké pozice, avšak střely Tad. Chrousta ani Svačinky se neujaly.
00:55 Vyloučen hráč #70 Lukáš Dvořák družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hrubost
00:55 Dvořák si v souboji v rohu počínal nedovoleně a nabídl Kladnu přesilovou hru.
00:41 Hosté zatím drží míček na svých hokejkách a Kladno k ničemu nepouští.
00:01 Úvodní buly dnešního zápasu vyhrávají hosté.