7:5
    Miroslav ŘEHÁK
    (Šíma)

T.B.C. Králův Dvůr - Spartak Pelhřimov 7:5
branky: 2. Tomáš Vlček, 5. Tomáš Vlček, 5. Michal Mašek, 12. Daniel Hadaš, 35. Tobiáš Uhřík, 57. Adam Lešuk, 60. Miroslav Řehák - 16. Martin Blažek, 38. Tomáš Kuchyňa, 39. Jan Knězů, 50. Jan Knězů, 54. Tomáš Kuchyňa; rozhodčí: Jan Knap - Michal Kolář; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 143; zásahy brankářů: Vít Lukáč 17 - Libor Domkář 17; po třetinách: 4:1, 1:2, 2:2
60:00 Komentář hostů Koten Jan (Trenér): Špatný vstup do utkání. Dokázali jsme se postupně do utkání vrátit, což se cení. Útočný faul u branky soupeře a neubráněné oslabení nakonec rozhodlo o vyrovnání série. Nedali jsme dva nájezdy ani nevyužili přes řadu šancí přesilovky. To jsou další faktory dnešní prohry. Z utkání si můžeme vzít hodně pozitiv, ale máme i velké otázníky ve výkonu jednotlivců. Díky pořadatelům, soupeři za utkání, divákům obou týmů za atmoseféru. Za týden v Pelhřimově budeme lepší.
60:00 Komentář domácích Kubert Michal (Trenér): Ze začátku jsme dominovali a mohli si udělat z hostů trhací kalendář.. To by jsme nebyli my, aby jsme z toho neudělali drama a nenechali soupeře vstát z mrtvých stání. Vlastními chybami, který jsou hodny starším žákům dělámy my v národní lize a to se trestá. Dva nájezdy proti nám, to se nemůže stávat a hlavně ne v této části soutěže, kde se hraje o kůži. Naštěstí se závěr přiklonil k nám a konečně jsme hráli taky přesilovou hru, kterou jsme proměnili. Bude to bitva, to víme. Musíme se vyvarovat chyb, víme co čekat od soupeře a připravíme se na další utkání u nich. Děkujeme soupeři, přejeme šťastnou cestu domu a největší díky patří naším fanouškům a pořadatelům dnešního zápasu.
60:00 Střely ve 3. části: 6:6
60:00 Za celý pořadatelský tým Vám děkujeme, že jste sledovali dnešní textový online.
59:34 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 7:5
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #56 Miroslav Řehák, asistoval #70 Jakub Šíma (7:5)
59:34 Střela z vlastní poloviny hřiště do prázdé branky končí gólem
59:01 Pelhřimov hraje bez brankáře
58:43 Timeout Spartak Pelhřimov
58:38 Střela z poloviny hřiště končí jen v rukách brankáře Králova Dvora
56:44 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 6:5
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #66 Adam Lešuk, asistoval #71 Michal Nový (6:5)
56:44 Michal Nový vykouzlil skvělou přihrávku zpoza branky na na volného Adama Lešuka a ten už měl jednoduchou práci, a to uklidit míček do odkryté přední poloviny branky.
55:45 Vyloučen hráč #22 Viktor Vlach družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání
55:45 Domácí T.B.C. si zahraje přesilovou hru. Uvídíme co nám hráči předvedou.
54:40 Nebezpečná střela hostujícího hráče na zadní tyčku, ta ovšem končí na noze brankáře.
53:10 GÓL Spartak Pelhřimov! 5:5
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #23 Tomáš Kuchyňa, asistoval #17 Jan Knězů (5:5)
53:10 A máme srovnáno! Co ukáží poslední minuty třetí třetiny?
52:24 Důležitý zákrok Lukáče na hraně brankoviště. Když soupeři těsně před florbalkou balónek vykopl.
51:26 Ani druhý nájezd v utkání neskončil gólem! Knězů trefil pravou ruku Lukáče.
51:25 Trestné střílení družstva Spartak Pelhřimov neproměnil #17 Jan Knězů.
51:25 A máme tu druhé trestné střílení pro tým Pelhřimova! Pojede ho hráč Jan Knězů.
50:51 Standartní situace v podání domácích hráčů nevyšla podle představ. Míček končí ve zdi.
50:20 Po dlouhé době Králův Dvůr na útočné polovině
49:31 GÓL Spartak Pelhřimov! 5:4
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #17 Jan Knězů, asistoval #19 Lukáš Zrzavý (5:4)
49:31 Velká chyba v obraně domácích! Jan Knězů zůstal před Lukáčem úplně sám a střelou do horní části branky snižuje na rozdíl jediné branky.
48:15 Když se domácí tým dostane na polovinu Pelhřimova, tak o balónek opět rychle přijde.
47:31 Soupeř je ve velkém tlaku. Domácí obětavými zákroky se snaží pomáhat svýmu brankáři.
46:34 Pelhřimov vstoupil do poslední třetiny velmi aktivně. Domácí začínají mít problémy s hrou hostů.
45:51 Pelhřimov zakládá další útok a snaží se zaměstnávat brankáře domácích
44:03 Po krátkém tlaku kdy se na balónku držel tým Pelhřimova Přišel ze strany právě Pelhřimova faul. Domácí se tak dostávají k míčku.
42:20 Chybu na polovině hřiště vyprodukovali hráči Pelhřimova. Do útoku se tak dostal Tomáš Vlček ale branku z toho vytěžit nedokázal.
40:48 Chyba v rozehrávce domácích, která byla málem potřestána. střela soupeře končí na horní části branky.
40:00 Úvodní buly vyhrává i do třetice Pelhřimov
40:00 Střely ve 2. části: 7:9
39:30 Hráči domácích už se snaží dohrát třetinu s balónkem na svých florbalkách.
38:52 GÓL Spartak Pelhřimov! 5:3
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #17 Jan Knězů bez asistence (5:3)
38:52 Jan Knězů proběhl celé hřiště a samostatný únik proměnil. Utkání se nám tak začíná dramatizovat.
37:46 GÓL Spartak Pelhřimov! 5:2
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #23 Tomáš Kuchyňa, asistoval #19 Lukáš Zrzavý (5:2)
37:46 Hosté zachytili nepřesnou přihrávku a rychle se dostali ke střele do dolní části branky, která končí brankou.
36:51 Další nebezpečný průnik Tobiáše Uhříka. Jeho střela však gólem nekončí.
34:49 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 5:1
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #27 Tobiáš Uhřík, asistoval #70 Jakub Šíma (5:1)
34:49 A máme tu změnu skóre! Po krosové přihrávce od Jakuba Šímy, střelou do prostředka branky navyšuje brankový rozdíl Tobiáš Uhřík. V hale nám tak zní od fanoušků popěvek Pátá!
33:58 Přibývá nedovolených zákroků na obou stranách a hra se tak často přerušuje.
33:07 Důraz Jakuba Šímy před brankou branku nepřinesl.
31:26 Hra se teď přelévá ze strany na stranu.
30:19 Domácí jsou již v plném počtu. Pelhřimov tak neproměnil ani druhou přesilovou hru.
29:48 Střela od poloviny hřiště jen těsně mijí Lukáčovu branku.
28:41 Máme tu druhou přesilovou hru hostů. Ta zatím vypadá o poznání lépe než ta předešlá.
28:18 Vyloučen hráč #58 Daniel Hadaš družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za bránění ve hře
28:18 Na hřišti se nám teď dost přiostřuje
27:12 Trestné střílení družstva Spartak Pelhřimov neproměnil #23 Tomáš Kuchyňa.
27:12 Tomáš Kuchyňa se snažil kličkou na svoji silnější stranu překvapit brankáře střelou tesně nad nohu. Na Víta Lukáče si ale nepřišel.
27:12 A máme tu trestné střílení. Za Pelhřimov ho pojede Tomáš Kuchyňa
25:51 V hale panuje dobrá atmosféra. Fanoušci obou táborů se snaží podporovat svoje hráče.
25:00 Již probíhá pátá minuta druhé třetiny a my stále čekáme na první střelu od jednoho z týmů.
22:48 Domácí se drží na balónku a postupně střídají své formace.
21:51 Za celou přesilovou hru si hráči Pelhřimova nevyprodukovali jedinou střelu na branku. Tomáš Vlček opouští trestnou lavici a T.B.C. je kompletní.
20:47 Kombinace hostů v přesilové hře zatím ke střele nevedla.
20:00 Úvodní buly druhé třetiny vyhráli hráči Pelhřimova
20:00 Střely v 1. části: 11:7
20:00 Hráči Pelhřimova během posledních vteřin nevyužili přesilovku a ti tak budou pokračovat v přesilové hře na začátku druhé třetiny.
19:51 Vyloučen hráč #11 Tomáš Vlček družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za nedovolené vrážení
18:12 Domácí se dostávají postupnou rozehrávkou na půlku soupeře. ke střele to ale nevedlo.
15:11 GÓL Spartak Pelhřimov! 4:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #10 Martin Blažek, asistoval #19 Lukáš Zrzavý (4:1)
15:11 Po nepřesné rozehrávce domácích přišel faul a následná standardka hostů. Tu soupeř dokázal využít a koriguje stav utkání.
13:44 Špatná rozehrávka domácích znamenala šanci hráčů Pelhřimova, tu ale nedokázali využít.
11:29 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 4:0
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #58 Daniel Hadaš, asistoval #70 Jakub Šíma (4:0)
11:29 Když už se zdálo, že soupeř začíná hru vyrovnávat, příšel další gól v podání domácích hráčů. Když z poloviny hřiště se Prosadil Daniel Hadaš.
10:03 Tvrdý střet jednoho hostujícího hráče s domácím brankářem. Po kterém se Vít Lukáč těžce sbíral z hrací plochy. Zatím ale pokračuje ve hře.
08:45 Další zákrok Domkáře maskou a následný nebezpečný protiútok soupeře, který neskončil brankou.
06:45 Povedenou střelu tahem Tobiáše Uhříka, vyhráží brankář maskou do rohu hřiště.
05:32 V dosavadním průběhu zápasu se drží hráči T.B.C. více na balónku a soupeře prakticky do ničeho nepouštějí.
04:51 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 3:0
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #13 Michal Mašek, asistoval #27 Tobiáš Uhřík (3:0)
04:51 Krásná souhra juniorské lajny končí třetím gólem v síti Pelhřimova.
04:11 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 2:0
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #11 Tomáš Vlček, asistoval #19 Jakub Votava (2:0)
03:40 První střelecký pokus si připsali již i hráči Pelhřimova
01:28 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 1:0
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #11 Tomáš Vlček, asistoval #72 Jakub Uhřík (1:0)
01:28 Parádní průnikovou přihrávku od Jakuba Uhříka přes střed hřiště, využil Tomáš Vlček, střelou do horní části branky.
00:25 Domácí se snaží postupnou rozehrávkou dostat na polovinu soupeře.
00:00 Úvodní buly vyhráli hráči týmu Spartak Pelhřimov
00:00 Dobrý večer, za celý pořadatelský tým Vás vítám u textového onlinu.