1

3

5.

Spartak Pelhřimov - T.B.C. Králův Dvůr 4:5pn
branky: 3. Jan Knězů, 7. Martin Blažek, 42. Jan Knězů, 46. Martin Blažek - 3. Jakub Šíma, 5. František Urbánek, 8. Tomáš Vlček, 21. Michal Nový, N Tobiáš Uhřík; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 337; zásahy brankářů: Libor Domkář 14 - Jiří Procházka 13; po třetinách: 2:3, 0:1, 2:0, 0:0
70:00 Komentář domácích Koten Jan (Trenér): V úvodní třetině jsem udělali až moc individuálních chyb v obranné činnosti a tím dostali soupeře do zápasu. V průběhu celého utkání jsme nedali, co jsme si dnes důraznou hrou připravili. Velká škoda nevyužité přesilovky na konci třetí třetiny a na začátku prodloužení. Nájezdy už byla loterie. Sérii jsme měli rozhodnout jindy. Soupeři, který nás čtyřikrát porazil, sportovně gratulujeme. nDíky všem hráčům za celou sezónu, díky asistentům (Knězi a Zajda). Díky všem pořadatelům, kteří se podíleli na přípravě i produkci domácích utkání. DÍKY fantastickým fanouškům (speciální díky Zrzimu)
70:00 Komentář hostů Kubert Michal (Trenér): Nesktučný co jsme předvedli. Sérii z 1:3 pro nád ns 4:3 - to se nestane každému. Jak jsem říkal minulý zápas - tohle bylo o nás. Kdyby jsme nezratili koncentraci - vyhráli jsme v základní hrací době. Jsem neskutečně hrdý na svůj tým co předvedli, je vidět, že koktejl, který jsme jim namíchali společně s realizačním týmem jim chutnal !!! Děkujeme za celý náš klub a hlavně za fanoušky, kteří vážili cestu do Pejru a udělali nám domácí kulisu. Bez nich by jsme to nezvládli. Nezbývá nám než popřát smutným domácím hodně zdaru do Divize a ať se vrátí brzy zpět. Je škoda, aby takový klub s takovou historii zmizel z elitních soutěží. No a na závěr -  Je to TAAAAAAAAAAAAM ,vezeme poloviční úspěch domů, připravíme se na Rtyni a jdeme se za svým cílem. Jedna rodina - jeden cíl.
5 Nájezd na branku provedl z družstva T.B.C. Králův Dvůr hráč #37 Tomáš Fodor a vstřelil gól.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Spartak Pelhřimov hráč #23 Tomáš Kuchyňa , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva T.B.C. Králův Dvůr hráč #70 Jakub Šíma , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Spartak Pelhřimov hráč #12 Vít Papež , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva T.B.C. Králův Dvůr hráč #80 František Urbánek , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Spartak Pelhřimov hráč #22 Viktor Vlach , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva T.B.C. Králův Dvůr hráč #27 Tobiáš Uhřík a vstřelil rozhodující gól (4:5).
1 Nájezd na branku provedl z družstva Spartak Pelhřimov hráč #17 Jan Knězů a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva T.B.C. Králův Dvůr hráč #71 Michal Nový a vstřelil gól.
70:00 Zahájena trestná střílení
70:00 Střely v prodloužení: 5:1
70:00 Ukončení prodloužení
69:00 Právě probíhá poslední minuta prodloužení.
68:00 Skoro celá hala fandí Pelhřimovu a to znepříjemňuje hostům hru.
67:14 Hra v prodloužení je zpíše taktická.
66:20 Kuchyňova zblokovaná střela
64:14 Smejkalova střela po zemi. Procházka vyráží do rohu.
63:00 Na balonku jsou hoté.
62:44 Balžek trefuje pouze boční síťku.
62:25 Pelhřimov znovu na balonku.
61:56 Timeout T.B.C. Králův Dvůr
61:53 Hosté hrají v plném počtu.
61:02 Balžkova střela, kterou chytá Procházka.
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Pelhřimov vyhrál důležitou buly v prodloužení.
60:00 Střely ve 3. části: 5:2
59:47 Timeout Spartak Pelhřimov
59:47 Vyloučen hráč #71 Michal Nový družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za nedovolené vrážení
59:41 Domářův výborný zákrok skokem.
59:00 Právě probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:48 Hosté mají rozehru z rohu domácích.
57:00 Právě probíhají poslední tři minutu třetí třetiny.
56:30 Domkář teď podržel domácí.
55:32 Domácí jsou opět v plném počtu.
55:09 Výborný blok Balžka, který možná zachránil pelhřimiv před brankou.
53:32 Vyloučen hráč #87 Jan Zábrana družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za nedovolené vrážení
53:32 T:B.C. bude mít svojí první přesilovku v tomto utkání. Hosté mohou potrestat chybu domácích.
51:12 Střela Lukušky, která končí za mantinelem.
50:16 Hra je v poslední minutě hodně opatrná.
48:01 Hosté po dlouhé době  na balonku.
46:39 Domácí výborně vstoupili do třetí třetiny. ZAčali se výce podporovat na střídačce a znepříjemňovat hostům hru.
45:54 Pelhřimov trestá chybu hostů, kteří šli střidat při rozehrávce domácích.
45:53 GÓL Spartak Pelhřimov! 4:4
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #10 Martin Blažek, asistoval #19 Lukáš Zrzavý (4:4)
45:22 Situace na hřišti je hodně vyhrocená.
44:21 T.B.C. se nestahuje do obrany, ale chce znou odskočit na dvougólový rozdíl.
43:59 Smejka střelou přes ruku netrefuje odkrytou branku T.B.C..
41:48 Domkář vyhazuje na Blažka. Balžek našel krosovkou Knězů, který snižuje náskok svoují nekompromisní střelozu na ruku Procházky.
41:40 GÓL Spartak Pelhřimov! 3:4
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #17 Jan Knězů, asistoval #10 Martin Blažek (3:4)
40:27 Kuchyňa netrefuje prázdou branku.
40:00 Pelhřimov šel z bule hned dopředu. není na co čekat.
40:00 Střely ve 2. části: 4:5
39:33 Pelhřimov postřebuje vstřelit gól aby snížili náskok hostů
39:00 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
35:56 Pelhřimov v této třetině zabral je více aktiví na balonku. Hosté dobře brání a a nepouští domácí k šancím.
34:24 Vlach natáhnul střelu z poloviny hřiště Procházka měl co dělat aby střelu vyrazil.
34:07 Hosté jsou opět v plném počtu.
32:37 Střela knězů z velkého brankoviště, pro pelhřimovské bohužel míjí.
32:07 Vyloučen hráč #50 Tadeáš Melíšek družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za sekání
32:07 Pelhřimov bud emít druhou přesilovou hru v tomto utkání.
29:59 Pelhřimov v poslední minutě hrozil svojí konbinací na soupeřově polovině.  Hosté díky svím blok a zákroku procházky odolali.
27:45 Hra je v posledních minutách hodně nahoru a dolu. Hosté se to snaží ulkidnit tím že drží balonek na své polovině.
26:06 Pelhřimov začal více tlačit na hosty a snaží se chodit do střel.
25:09 Domářův výborný zákrok. Střelu chytá s přehledem.
23:10 Kuchyňa sám před brankou, míjí.
22:14 Pelhřimovští se porvé od začátku druhé třretiny dotkly balonku.
20:30 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 2:4
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #71 Michal Nový, asistoval #56 Miroslav Řehák (2:4)
20:30 T.B.C. odskakuje na dvougolvý náskok, Pelhřimov potřebuje chytit druhý dech.
20:00 Střely v 1. části: 3:10
19:00 Právě probíhá posledni minuta první třetiny.
18:48 Hosté mají rozehru z rohu Pelhřimova.
16:11 Hosté se snaží najít skulinku v pelhřimovské obraně a jít dopředu.
13:54 Brejk hostů, Domkářův výborný zákrok rukou.
13:34 Hosté znovu v plném počtu.
13:13 Domácí mají hodně střel, T.B.C. dobře blokuje.
12:01 Pelhřimov má přesilovou hru díky které může dorovnat skóre.
11:34 Vyloučen hráč #66 Adam Lešuk družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za sekání
09:44 Hosté jsou zatím více dominantní a více na balonku.
07:57 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 2:3
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #11 Tomáš Vlček, asistoval #37 Tomáš Fodor (2:3)
07:57 Vlček naznačil dostředu dělá otočku. Vlček běží sám na branku, Domkář bez šance.
06:59 T.B.C. od čtvrté branky nepučilo pelhřimovským balonek.
06:11 GÓL Spartak Pelhřimov! 2:2
04:54 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 1:2
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #80 František Urbánek, asistoval #71 Michal Nový (1:2)
04:54 Nového přihrávka odražená do vzduchu. Urbánek z první bekendem prostřeluje Domkáře.
02:41 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 1:1
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #70 Jakub Šíma, asistoval #27 Tobiáš Uhřík (1:1)
02:41 Domkář nebyl zorientovaný v brankovišti. Síma zakončuje do odkryté brány.
02:14 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:0
02:14 Blažek vybojoval balonek v rohu. Knězů zpracoval skákající balonek, brankář bez šance.
00:01 Dobrý den, vážení čtenáři vítám vás u sedmého a také polsedního zápasu této série.
00:00 Úvodní buly vyhrává Pelhřimov. Domácí jdou hned dopředu, ale branka soupeře neohrožena.