• 60 59:11
    4:5
    (Kubelka)

FBC Spartak Bílovec - FBC LETOHRAD - Orel Orlice 4:5
branky: 15. René Mikel, 21. Tomáš Kasinec, 34. Václav Richtár, 49. Ivo Dohnal - 20. Ondřej Pokorný, 21. Tomáš Faltus, 24. Tomáš Faltus, 35. Maxim Kubelka, 60. Ondřej Pokorný; rozhodčí: Vít Morkes - Jakub Palowski; vyloučení: 3:2; využití: 2:1; diváků: 132; zásahy brankářů: Jakub Martinek 20 - David Richter 22; po třetinách: 1:1, 2:3, 1:1
60:00 Komentář domácích Zbořil Tomáš (Trenér): Dnes důrazný, fyzický a vcelku vyrovnaný zápas, který rozhodly maličkosti. Poučíme se z chyb a zítra začínáme nový zápas. Děkujeme soupeři za zápas a divákům za skvělou kulisu. n#biloveckaskromnost #spolecnezabilovec
60:00 Komentář hostů Adamec Petr (Trenér): Dnes na nás domácí tým nastoupil ve velkém tempu. Důrazný tým, skvělý v soubojích, ale naše trpělivá hra slavila úspěch. Děkujeme za utkání v tempu jaké jsme v základní části nezažili.
60:00 Střely ve 3. části: 6:2
59:15 Bílovec hraje v šesti bez gólmana.
59:11 Timeout FBC Spartak Bílovec
59:11 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 4:5
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #5 Ondřej Pokorný, asistoval #9 Maxim Kubelka (4:5)
56:37 Dohnal bohužel neproměnil nadějně vypadající šanci. Stale není jasné, kdo z dnešního zápasu odejde jako vítěz.
52:51 Emoce cloumají s oběma týmy, až je to k nevíře, že za uplynulých pár minut nebyl nikdo vyloučen.
51:13 Šimon Juchelka roztleskal domácí fanoušky tím, jak obratně odebral míček soupeři při nebezpečné akci.
48:51 GÓL FBC Spartak Bílovec! 4:4
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #17 Ivo Dohnal, asistoval #8 René Mikel (4:4)
48:51 Dohnalovi se podařilo výborně mířenou střelou vyrovnat skóre. Podívaná je díky němu zase o něco napínavější.
47:12 Jako je tomu vždy, ani dnešek není výjimkou, že je 3. třetina na bílovecké hale ta nejdivočejší.
45:27 Publikum domácích musí být slyšet široko daleko, jak jejich povzbuzování, tak i poznámky mířené na rozhodčí. Jejich rozhodnutí tím ale nezmění a Vaška Richtára tím z trestné lavičky také nevysvobodí.
44:52 Vyloučen hráč #44 Václav Richtár družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za sekání
40:00 Střely ve 2. části: 8:13
37:33 Vypadá to, že má brankář hostů, Richter, nějaké potíže po tom, co dostal při zákroku zásah do hlavy. Naštěstí se z toho rychle otřepal a hra pokračuje dál.
36:26 Kuba Martinek ukázkově vyrazil ramenem střelu Letohradu.
34:40 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 3:4
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #9 Maxim Kubelka, asistoval #8 Jan Skalický (3:4)
34:40 Oba brankáři dnes dostávají zabrat.
33:09 GÓL FBC Spartak Bílovec! 3:3
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #44 Václav Richtár, asistoval #17 Ivo Dohnal (3:3)
33:09 Na sehrané duo Richtár & Dohnal byl golman Letohradu krátký, kluci se s tím nepárají, když je naštvete.
31:56 Vyloučen hráč #11 Jakub Jirásek družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice na 2 minuty za nedovolené vrážení
29:40 Mikelovi se podařilo během oslabení uniknout s míčkem do útočněho pásma, avšak gól nevstřelil.
28:50 Bílovec zatím brání v oslabení obstojně, Letohrad je ale drží dost pod tlakem.
27:52 Vyloučen hráč #26 Vít Hruška družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za opakované přestupky
23:07 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 2:3
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #19 Tomáš Faltus, asistoval #17 Michal Kuklík (2:3)
23:07 Po chybě jednoho z domácích obránců se Bílovec dočkal krutého potrestání a hosté teď na skóre vedou.
20:41 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 2:2
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #19 Tomáš Faltus, asistoval #28 Jiří Doleček (2:2)
20:41 Oba týmy se snaží vytvořit si náskok, ale namísto toho se spíše předhánějí jako formule na závodním okruhu. Hra je hodně vyrovnaná.
20:29 GÓL FBC Spartak Bílovec! 2:1
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #93 Tomáš Kasinec, asistoval #8 René Mikel (2:1)
20:05 Vyloučen hráč #5 Ondřej Pokorný družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice na 2 minuty za hrubost
20:05 Pokornému se povedlo shodit spolu s Dohnalem i celou řadu mantinelů, za tento výkon ho rozhodčí odmění posezením a trochou odpočinku na trestné lavičce.
20:00 Střely v 1. části: 12:10
19:20 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 1:1
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #5 Ondřej Pokorný, asistoval #13 Martin Novák (1:1)
18:11 Vyloučen hráč #17 Ivo Dohnal družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za blokování florbalky
17:02 Ivo Dohnal se nenechal zaskočit, když mu florbalka při souboji vypadla z rukou. Naopak, rychle se jí chopil zpátky a vykličkoval z této prekérní situace ven.
14:54 GÓL FBC Spartak Bílovec! 1:0
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #8 René Mikel, asistoval #5 Marek Šmída (1:0)
14:54 René Mikel si brankáře šikovně položil a zakoknčil do prázdné brány.
13:24 Dnes máme možnost sledovat opravdu dynamický a napínavý souboj, první třetina ubíhá díky čisté hře obou týmů velmi rychle.
09:38 Halou se opakovaně ozývá (ne)nadšený jásot fanoušků obou týmů, když očekávají, že už míček skončí v síti soupeře. Bohužel se tak zatím nestalo a na opravdovdé slavení gólu si musejí počkat.
05:20 Oba týmy do zápasu doslova vlítly a už teď za sebou mají spoustu šancí na gól, zatím však neproměněných.
00:01 Utkání bylo zahájeno slavnostním buly, kterého se ujal předseda klubu FBC Spartak Bílovec a zároveň oslavenec 5. kulatin, Martin Scholz. Tímto ještě opožděně gratulujeme a zápas může začít.