6:3
    Ivo DOHNAL
    (Kasinec)

FBC Spartak Bílovec - FBC LETOHRAD - Orel Orlice 6:3
branky: 18. Vojtěch Vavrečka, 43. René Mikel, 46. Ivo Dohnal, 47. René Mikel, 55. Tomáš Kasinec, 59. Ivo Dohnal - 11. Maxim Kubelka, 14. Maxim Kubelka, 27. Jan Skalický; rozhodčí: Pavel Hála - Radek Vybíhal; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 117; zásahy brankářů: Jakub Martinek 27 - Daniel Jiruška 31; po třetinách: 1:2, 0:1, 5:0
60:00 Komentář hostů Adamec Petr (Trenér): První dvě třetiny jsme hráli výborně. Doběhlo nás to, že hrajeme celý víkend na dvě lajny. Když se soupeř ve třetí třetině chytil, tak se nám ho už nepodařilo zastavit. Děkuji hráčům, že jsme to i na dvě lajny takhle ustáli a po víkendu máme alespoň bod. Hořká pachuť, že to dnes také mělo klapnout v nás ale je. Děkujeme soupeři za utkání a těšíme se na domácí utkání.
60:00 Komentář domácích Zbořil Tomáš (Trenér): Dneska jsme plnili taktické pokyny oproti prvnímu zápasu. Hráli jsme trpělivě a došli jsme si pro vítězství. Těšíme se na příští víkend. Díky soupeři za zápas a skvělým fanouškům za podporu! #biloveckaskromnost #spolecnezabilovec #bs
60:00 Střely ve 3. části: 11:9
60:00 A je tu konec zápasu, kdy se vedla opravdu těžká bitva mezi těmito družsty. Velice vyrovnaný zápas až do konce druhé třetiny. Ve třetí třetině měl však navrch domácí celek, což se také odrazilo na výsledku, kdy Bílovec z naprosto vyrovnáného zápasu dokázal nakonec vyhrát o rozdíl třech gólu. Obou družstvům děkujeme za účast na tomto play-upu a přejeme spostu úspěchu v následujícíh zápasech.
58:45 GÓL FBC Spartak Bílovec! 6:3
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #17 Ivo Dohnal, asistoval #93 Tomáš Kasinec (6:3)
58:45 Mimo to, že Bílovec odehraje poslední minuty zápasu v oslabení, tak Bílovec proměnuje gól do prázdné brány v oslabení
58:25 Vyloučen hráč #8 René Mikel družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za hrubost
57:10 Timeout FBC LETOHRAD - Orel Orlice
57:10 Tým hostů si bere TimeOut, trenér jim vysvětloval následující taktiku po zbytek zápasu. Uvidíme, zda se taktika vyplatí a tým Letohradu nakonec srovná dvou gólový náskok Bílovce.
55:20 Bílovec do třetí třetiny naprosto vletěl a jde to znát i na výsledcích. Tým Letohradu už jen spíše brání útoky Bílovce. Není to však až tak jednostrané, Letohrad má stále spoustu šancí a Bílovec musí hrát stejně dobře vepředu, jako vzadu.
54:02 GÓL FBC Spartak Bílovec! 5:3
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #93 Tomáš Kasinec, asistoval #44 Václav Richtár (5:3)
54:02 Bílovec se ubránil přesilové hře Letohradu. Tomáš Kasinec však ihned po vracení z trestné vyběhl, dostal nahrávku od Václava Richtára a navyšuje vedení domácího celku FBC SPARTAK Bílovec.
52:00 Letohrad v přesile. Nyní mají šanci srovnat stav zápasu. Bílovec jim to však nedá zdarma, tak uvidíme, co Letohrad vymyslí.
51:54 Vyloučen hráč #93 Tomáš Kasinec družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za nedovolené vrážení
46:53 GÓL FBC Spartak Bílovec! 4:3
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #8 René Mikel, asistoval #17 Ivo Dohnal (4:3)
46:53 Diváci mohli vidět další souhru Iva Dohnala a Reného Mikla, díky kterého se tým Bílovce dostává do vedení.
45:25 GÓL FBC Spartak Bílovec! 3:3
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #17 Ivo Dohnal, asistoval #8 René Mikel (3:3)
45:25 Ivo Dohnal nyní všem opět dokázal, jakou má mušku a srovnává tak stav utkání po přihrávce Reného Mikla. Fanoušci skáčou radostí.
42:14 GÓL FBC Spartak Bílovec! 2:3
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #8 René Mikel, asistoval #27 Tomáš Wachtarczyk (2:3)
42:14 Po všech skvělých zákrocích brankáře z Letohrad stačilo Renému Miklovi pouhá střela, která prošla a Bílovec tedy snižuje náskok na jednogolový.
41:21 Bílovec nevyužil své přesilové hry.
40:00 Máme tu písknuti pro začátek poslední třetiny. Věříme v to, že oba celky nyní ukážou to nejlepší, co umí.
40:00 Střely ve 2. části: 12:10
40:00 Máme tu konec druhé třetiny ve které Bílovec nakonec neproměnil svou přesilovou hru. Každopádně nyní mají čas v šatně na to, si něco zkusit nakreslit a popřípadě využít na začátku třetí třetiny. Naopak Letohrad by měl hned ze začátku se snažit ubránit přesilovou hru, aby nedošlo ke změně stavu zápasu. Obou celkům budeme držet palce do třetí a poslední třetiny tohoto zápasu.
39:16 Vyloučen hráč #8 Jan Skalický družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice na 2 minuty za sekání
39:16 Na konci druhé třetiny se Bílovec dostává do početní převahy díky faulu hráče z Letohradu. Divácí doufají, že do konce třetiny ještě uvidí proměněnou přesilovou hru.
38:50 Ruka nahoře a Bílovec čeká přesilová hra.
36:35 V této třetině je největší tlak na obránce. Oba týmy tlačí a za každou cenu se snaží inkasovat. To může mít taky za následek tvrdší hru, než bychom čekali.
26:32 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 1:3
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #8 Jan Skalický, asistoval #9 Maxim Kubelka (1:3)
26:32 Tým hostů střílí další gól, z hlediště můžeme slyšet opravdu nespokojený názor diváku na verdikt rohodčího, kdy proběhl faul na hráče z Bílovce, ale hra pokračovala. Gól však platí a Letohrad se dostává do dvou gólového náskoku.
23:39 Vyloučen hráč #93 Tomáš Kasinec družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za sekání
23:39 Letohrad si taky zkusí přesilovou hru po zbytečném faulu Tomáše Kasince. Uvidíme jak si Bílovec povede proti Letohradu, který je v početní výhodě. Zatím jsme jen mohli vidět krásný pokus Iva Dohnala na proměnění gólu v oslabení. Brankář Letohradu byl na to však připraven.
20:01 Písklo se a druhá třetina začala, vhazování opět vyhrál tým z Letohradu, ale Bílovec si ho okamžitě vzal do své režie a zkusili si dohrát přesilovou hru, Bohužel bez změn stavu zápasu.
20:00 Střely v 1. části: 14:11
20:00 Máme zasebou první třetinu, ve které jsme mohli vidět spoustu šancí na střelu, obranných zákroků brankářu a tvrdou hru od obou týmu. Bílovec nastoupí do druhé třetiny v přesilové hře, kterou divácí doufají, využijou a srovnájí stav utkání.
18:42 Bílovec má nyní přesilovou hru a o to větší šanci srovnat ztrátu nad soupeřem. Budem držet palce.
18:41 Vyloučen hráč #21 František Majvald družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice na 2 minuty za sekání
17:43 Ivo Dohnal spolu s Vojtěchem Vavrečkou perfektně přehráli obranu Letohradu a snížuji náskok soupeře.
17:42 GÓL FBC Spartak Bílovec! 1:2
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #25 Vojtěch Vavrečka, asistoval #17 Ivo Dohnal (1:2)
16:06 Bílovec začíná ztrácet vlastní předbrankový prostor. Letohrad má spoustu neproměněných šancí právě z předbrankového prostoru.
13:15 Letohrad má dvou gólový náskok po rozehrávce z rohu, kdy Jan Skalický nahodil míček před bránu a Maxim Kubelka zakončuje ze vzduchu z první. Krásná střela.
13:14 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 0:2
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #9 Maxim Kubelka, asistoval #8 Jan Skalický (0:2)
10:58 Letohrad se dostává do vedení, uvidíme jestli se Bílovec bude snažit hned v zápětí srovnat stav utkání. Fanoušci si o to skandují.
10:57 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 0:1
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #9 Maxim Kubelka, asistoval #47 Daniel Jiruška (0:1)
10:10 Fanoušci se dnes mají na co dívat. Oba týmu předvádí, jak svěle jsou sehrání a šancí můžeme taktéž vidět hodně na obou stranách.
07:28 Jakub Hlaváč nyní předvedl krásnou akci, kdy proběhl celé hřiště a snažil se zakončit do vrchního rohu branky. Reflexy brankáře hostů jsou však úžasné a tak střelu lapil.
06:16 Bílovec se teď dostal pod tlak soupeře. Soupeř se snaží za každou cenu proměnit. Obrana a brankář Bílovce je neprůstřelná.
02:20 Bílovec nasadil tempo a udržuje si míček v útoku. Můžeme vidět spoustu pokusu o proměnění od obou týmu. Brankáři jsou však dnes ve skvělé kondici, takže stále sledujeme bitvu o první gól.
01:07 Tým hostů se trochu zamotal ve své hře a tým domácích toho využili a hned se snažil proměnit. Brankář hostů byl připraven a pochytal.
00:00 Úvodní vzahování proběhlo a zápas může začít. Tým hostů vyhrál vhazování. Oba týmy se ihned pustili do boje o míček.