• 61 60:25
    8:9
    (Dohnal)

FBC LETOHRAD - Orel Orlice - FBC Spartak Bílovec 8:9p
branky: 1. Maxim Kubelka, 15. Matouš Poláček, 16. František Majvald, 28. Jan Skalický, 30. Maxim Kubelka, 43. David Slouka, 48. Vojtěch Marek, 51. Maxim Kubelka - 3. Ivo Dohnal, 9. René Mikel, 10. Šimon Kouba, 21. Tomáš Kasinec, 28. Šimon Kouba, 33. Tomáš Wachtarczyk, 52. Václav Richtár, 57. Šimon Kouba, 61. Václav Richtár; rozhodčí: Daniel Jireček - Jan Čečetka; vyloučení: 3:3; využití: 0:2; diváků: 90; zásahy brankářů: Daniel Jiruška 28 - Jakub Martinek 29; po třetinách: 3:3, 2:3, 3:2, 0:1
70:00 Komentář domácích Adamec Petr (Trenér): Dnes to nebylo příliš o bránění, ale o hurá florbalu. Každou chvíli byl lepší někdo jiný, ale buhužel v úplném závěru byl lepší a asi i šťastnější soupeř. Věřím, že zítra budeme o chlup šťastnější my. Děkujeme soupeři který hraje tvrdě, důrazně, ale velice férově za zápas a těšíme se na zítra. Snad si sezónu ještě prodloužíme. Děkujeme také všem fanouškům za podporu.
70:00 Komentář hostů Zbořil Tomáš (Trenér): Dneska otevřené a divácky hodně atraktivní utkání, kde se moc nebránilo. Nakonec jsme pomyslný matchball urvali my. Zítra je ale nový den, nový zápas a je třeba k němu přistoupit zodpovědně. Děkujeme našim věrným fanouškům, kteří nám na hale vytvořili domácí atmosféru!
70:00 Střely v prodloužení: 1:1
70:00 Ukončení prodloužení
60:25 GÓL FBC Spartak Bílovec! 8:9
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #44 Václav Richtár, asistoval #17 Ivo Dohnal (8:9)
60:00 Střely ve 3. části: 13:13
59:43 Vyloučen hráč #7 Jakub Kalous družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice na 2 minuty za hrubost
56:38 GÓL FBC Spartak Bílovec! 8:8
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #77 Šimon Kouba, asistoval #8 René Mikel (8:8)
52:35 Jakub Kalous se pokládá do všech sttřel co se snaží soupeři dostat do brány
51:08 GÓL FBC Spartak Bílovec! 8:7
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #44 Václav Richtár, asistoval #26 Vít Hruška (8:7)
50:18 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 8:6
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #29 Maxim Kubelka, asistoval #8 Jan Skalický (8:6)
47:57 Vyloučen hráč #27 Tomáš Wachtarczyk družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za bránění ve hře
47:39 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 7:6
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #15 Vojtěch Marek, asistoval #8 Jan Skalický (7:6)
44:34 Letohrad vyvýjí čím dál tím větší tlak
43:04 Vyloučen hráč #23 Jakub Hradský družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za bránění ve hře
42:33 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 6:6
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #65 David Slouka, asistoval #17 Michal Kuklík (6:6)
40:01 V poslední třetině vyhrává buly opět po druhé domácí
40:00 Střely ve 2. části: 8:10
39:26 Vyloučen hráč #5 Marek Šmída družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za opakované přestupky
39:01 Souboje jsou velmi tvrdé, oba týmy chtějí vyhrát
32:12 GÓL FBC Spartak Bílovec! 5:6
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #27 Tomáš Wachtarczyk, asistoval #17 Ivo Dohnal (5:6)
32:03 Začíná to být čím dál tím více vyhrocené
29:22 Vyloučen hráč #7 Jakub Kalous družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice na 2 minuty za nedovolené vrážení
29:08 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 5:5
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #29 Maxim Kubelka, asistoval #15 Vojtěch Marek (5:5)
27:45 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 4:5
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #8 Jan Skalický bez asistence (4:5)
27:18 GÓL FBC Spartak Bílovec! 3:5
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #77 Šimon Kouba, asistoval #44 Václav Richtár (3:5)
21:49 Letohrad tlačí Bílovec, ale nemohou se dostat do veliké šance
20:51 GÓL FBC Spartak Bílovec! 3:4
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #93 Tomáš Kasinec, asistoval #44 Václav Richtár (3:4)
20:01 Ůvodní buly vyhrály domácí
20:00 Střely v 1. části: 15:13
15:15 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 3:3
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #21 František Majvald, asistoval #8 Jan Skalický (3:3)
14:17 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 2:3
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #32 Matouš Poláček, asistoval #40 Michal Lerch (2:3)
13:50 Dan Jiruška drží Letohrad
09:44 GÓL FBC Spartak Bílovec! 1:3
08:53 Vyloučen hráč #8 Jan Skalický družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice na 2 minuty za sekání
08:05 GÓL FBC Spartak Bílovec! 1:2
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #8 René Mikel, asistoval #17 Ivo Dohnal (1:2)
02:23 GÓL FBC Spartak Bílovec! 1:1
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #17 Ivo Dohnal, asistoval #8 René Mikel (1:1)
00:35 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 1:0
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #29 Maxim Kubelka bez asistence (1:0)
00:01 Začínající buly vyyhrály hosté