Jakub ČERNÝ

This stream can only be watched on the broadcaster's website.

Go to stream

FB Hurrican Karlovy Vary - BUTCHIS 5:0
branky: 32. Matěj Korbel, 32. Lukáš Macháček, 54. Michal Klápa, 56. Marek Hozman, 59. Miloš Tyl; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 2:2 + Jakub Černý TDKU + 4; využití: 0:0; diváků: 253; zásahy brankářů: Adam Draslar 12 - Jan Hlinák 13; po třetinách: 0:0, 2:0, 3:0
60:00 Střely ve 3. části: 5:4
58:17 Kún s Tylem šli sami na gólmana a nedělalo jim problém přidat pátý gól. Kromě gólu pak přišla i červená karta pro hostujícího Černého, který na střídačce předvedl trochu nesportovní reakci.
58:16 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 5:0
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #74 Miloš Tyl, asistoval #12 Vojtěch Kún (5:0)
58:16 Vyloučen hráč #99 Jakub Černý družstva BUTCHIS na 2+2 minuty za nesportovní chování
58:16 Vyloučen hráč #99 Jakub Černý družstva BUTCHIS do konce utkání
55:44 Vyloučen hráč #74 Miloš Tyl družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za bránění ve hře
55:35 Timeout BUTCHIS
55:35 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:0
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #5 Marek Hozman, asistoval #21 Lukáš Macháček (4:0)
54:11 Fantastický Draslar, který přečetl blafák Veleby.
53:34 Klápa trefuje prázdnou branku
53:33 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:0
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #44 Michal Klápa bez asistence (3:0)
53:20 Kún těsně netrefil branku.
52:03 Hosté v šesti.
51:06 Tyl nedosáhl na přihrávku Strachoty a nic z toho nebylo.
49:47 Oba týmy hrají v plném počtu.
47:48 Hosté si vyžádali kontrolu u videa na možné udělení červené karty , rozhodčí však tento přestupek ohodnotili pouze dvěma minutami a také dvěma minutami pro hosty za zdržování.
47:47 Vyloučen hráč #12 Dominik Regner družstva BUTCHIS na 2 minuty za zdržování hry
47:47 Vyloučen hráč #77 Petr Brautferger družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost
46:55 Domácí trpělivě kombinují na vlastní polovině.
44:30 Hosté již stáhli svou sestavu na dvě formace.
43:10 Tyl trefuje tyč.
41:15 Strachota páll, Hlinák zapisuje skvělý zákrok.
40:01 V závěru druhé třetiny to mezi oběma celky trochu vřelo, tak doufejme, že uvidíme pohledný závěr bez nějakých excesů.
40:00 Střely ve 2. části: 7:5
39:57 Hosté zkusili v šesti poslední standartku, nic však nevymysleli a skóre se nemění.
39:01 Začala poslední minuta druhé třetiny.
38:10 Trestné střílení družstva FB Hurrican Karlovy Vary neproměnil #78 Michal Strachota.
36:30 Kún objel branku, Hlinák byl u tyčky včas.
34:48 Péc přestřeluje.
31:32 Dlouho se čekalo na první gól, nyní tu máme dva během pěti vteřin, Korbel nejprve uspěl se svou střelou z levého křídla, ihned po buly pak vypálil nechytatelně pod břevno Macháček.
31:31 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:0
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #21 Lukáš Macháček, asistoval #23 Daniel Péc (2:0)
31:26 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:0
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #8 Matěj Korbel, asistoval #12 Vojtěch Kún (1:0)
30:00 Atmosféra v hale je opět skvělá, zatím to domácím ke gólu nepomohlo.
27:10 Černý nedosáhl na zajímavou nabídku od jednoho ze svých spoluhráčů.
25:30 Hodně vyčkávací florbal z obou stran.
22:59 Draslar si připisuje další úspěšný zákrok.
22:05 Tvrdý souboj Brautfergera s jedním z hostujících hráčů, hráč Butchis odchází na střídačku v bolestech.
20:01 První buly druhé třetiny pro hosty.
20:00 Střely v 1. části: 6:3
19:59 Závěr už nic dramatického nepřinesl a první třetina tak branku nenabídla.
17:30 Hlinák zasahuje proti střele Tyla.
16:24 Péc tečoval přihrávku Švarce, úplně mimo.
13:39 Domácí přesilovku nevyužili a stále se hraje bez branek.
11:46 Brautferger ze středu přestřeluje.
10:54 Vyloučen hráč #44 Petr Novotný družstva BUTCHIS na 2 minuty za bránění ve hře
10:30 Opět velmi opatrný úvod z obou stran.
07:50 Kún se protáhl skrz dva obránce, poté však netrefil branku.
05:50 Hrbáčkovi sjel míček z čepele v dobré pozici.
03:51 Klápa pouze do připraveného bloku.
02:11 Lebeda se Zahrajem si nerozuměli a u míčku jsou Butchis.
00:40 Jan Novotný pálil ze středu, Draslar zapisuje první zákrok.
00:01 První buly pro Butchis.