(Burian)

This stream can only be watched on the broadcaster's website.

Go to stream

SOKOLI Pardubice - BLACK ANGELS 8:4
branky: 16. Radek Drba, 20. Radek Drba, 20. David Žáček, 22. David Žáček, 28. Petr Křinka, 45. Radek Drba, 55. Ralfs Polis, 59. Ralfs Polis - 6. Radek Hanák, 39. Jakub Renčín, 57. Vilém Doležal, 59. Jakub Renčín; rozhodčí: Libor Gavlas - Kamil Sojka; vyloučení: 1 + David Žáček TDKU + 4:5; využití: 2:1; diváků: 252; zásahy brankářů: Martin Haleš 17 - Ondřej Matiášek 12; po třetinách: 3:1, 2:1, 3:2
60:00 Střely ve 3. části: 5:8
60:00 Sokoli berou druhý bod v sérii a zítra je čeká další těžké utkání na cestě za záchranou
58:54 GÓL BLACK ANGELS! 8:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Jakub Renčín, asistoval #17 Matouš Burian (8:4)
58:54 Renčín konečně našel cestu do branky hostí a koriguje stav utkání
58:39 GÓL SOKOLI Pardubice! 8:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #2 Ralfs Polis, asistoval #32 Milan Bína (8:3)
58:39 Polis využívá početní výhodu
57:39 Vyloučen hráč #29 Ondřej Kroužek družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za špatné střídání
57:39 A hosté se znovu provinili a pravděpodobně rozhodli o výsledku zápasu
56:38 Vyloučen hráč #69 Filip Neklan družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
56:26 GÓL BLACK ANGELS! 7:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #18 Vilém Doležal, asistoval #26 Daniel Ludvík (7:3)
56:26 Doležal využil výhody jednoho muže navíc a snížil. Vzápětí však Neklan již potřetí fouloval na 2 minuty a zhatil plány hostí
55:45 Škoda zachytil přihrávku Blacků, ale Ludvík zaskočil za golmana a střelu zblokoval
54:39 GÓL SOKOLI Pardubice! 7:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #2 Ralfs Polis, asistoval #7 Ondřej Hurt (7:2)
54:39 Sokoli trestají nepřesnosti v hře Blacků
53:45 Fryš se drží za záda po souboji u mantinelu
53:01 Blaci to zkouší v šesti
52:40 Přiostřování pokračuje, Drba se podíval za mantinel, ale faul to nebyl
51:55 hra je v režiji Blacků, ale Sokoli dobře brání a nebezpečně vyrážejí do brejků
46:26 Pakosta na středu odpálil balón přímo na Matiáška
45:26 Haleš opět předvedl pohotový zákrok a vyslal Drbu do brejku, k zakončení se ale nedostal
44:55 Tyčka domácí branky a pak blok Štylera na druhé straně
44:13 Timeout SOKOLI Pardubice
44:13 GÓL SOKOLI Pardubice! 6:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #71 Radek Drba, asistoval #32 Milan Bína (6:2)
43:58 Po chybě domácích při střídání, Burian nevtěstnal střelu mezi 3 tyče
43:25 Blaci drží balón ve vlastním oslabení, Viterna jim ho na chvíli odebral, ale Sokolům dlouho nevydržel
42:18 Sokoli mají další přesilovku, ale první střelu mají Blaci
41:46 Drba faulován a Sokoli mají výhodu
41:22 Obuškevič sám na malém brankovišti netrefil bránu
40:55 Blaci mají standartní situaci z dobré pozice,ale nezahráli ji nebezpečně pro Sokoli
40:07 Sokoli v plném počtu a na balonu
40:00 Blackům zbývají 3 sekundy přesilovky a budou ve 3. části dotahovat 3 gólové manko
40:00 Střely ve 2. části: 6:7
38:07 Blaci využívají první část přesilovky a stále jim zbývají 2 minuty přesilovky
38:03 GÓL BLACK ANGELS! 5:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Jakub Renčín, asistoval #9 Marek Fryš (5:2)
37:38 Vyloučen hráč #23 David Žáček družstva SOKOLI Pardubice na 2+2 minuty za špatné vybavení
37:38 Vyloučen hráč #23 David Žáček družstva SOKOLI Pardubice do konce utkání
37:38 Po přezkoumání na videu viděl Žáček črvenou kartu za hru se zlomenou florbalkou
36:55 Pardubice nikam nespěchají, drží balon a čekají dobrou šanci k útoku
35:48 Haleš opět připraven proti střele a drží Pardubice
35:32 Pardubice přesilovku nevyužili
34:15 Nezval trefil připravený blok a Křinka pouze Matiáška
33:32 Vyloučen hráč #50 Jan Kopecký družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení
33:32 Kopecký dohrál Pakostu a půjde o svém přestupku přemýšlet na trestnou lavici
32:50 Boček trefuje boční síťku Halešovy brány
32:07 tentokrát si Matiášek Drbu na středu hřiště pohlídal
30:56 Nebezpečná situace na brankovišti Sokolů, ale domáci střelu zblokovali
29:28 Nezval našel Kalužu, ale tomu se střela nepovedla a skončila za mantinelem
28:32 Polis byl při střele osekán Neklanem a Sokoli si také zahrají přesilovku
27:24 GÓL SOKOLI Pardubice! 5:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #55 Petr Křinka, asistoval #23 David Žáček (5:1)
27:24 Haleš chytil střelu Blacků a z následného brejku skóroval Křinka
26:31 Polis ze situace 2 na 1 jen těsně netrefil bránu
25:52 Haleš dostal pořádnou přes prsty a vyklepává bolest
25:28 Drba se dostal až před Matiáška, ale nezvládl trefit protější růžek jeho branky
24:31 Haleš pokryl dvě nebezpečné střely Blacků a ještě provokativně nechal balon ležet před sebou
23:38 Doležalovu pobídku na Renčína odpálil Prix
23:09 Novotný trefuje bližší tyč Halešovy branky
21:23 GÓL SOKOLI Pardubice! 4:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #23 David Žáček, asistoval #48 Lukáš Prix (4:1)
21:23 Žáček opět tváří v tvář Matiáškovi nezaváhal a přidává další gól Sokolů
20:00 Blaci začínají na balonu
20:00 Střely v 1. části: 8:6
19:45 Po Halešově výhozu se prosazuje Žáček a je to druhý gól v oslabení Pardubic
19:42 GÓL SOKOLI Pardubice! 3:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #23 David Žáček, asistoval #1 Martin Haleš (3:1)
19:06 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #71 Radek Drba, asistoval #23 David Žáček (2:1)
19:06 Žáček našel na středu Drbu a ten se nemýlil
18:34 blok Pakosty a brejk Pardubic, Matiášek chytá
17:52 Vyloučen hráč #58 Jan Savický družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za opakované přestupky
17:52 Blaci mají první přesilovou hru
15:47 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #71 Radek Drba, asistoval #56 Maxmilián Škoda (1:1)
15:47 Drba srovnává po chytré přihrávce Škody
15:16 Burian zkusil rozehrát z rohu obloučkem na velké brankoviště, ale Sokoli střelu zblokovali
12:49 Drba nenachytal Matiáška střelou mezi nohy
11:39 Prix z vyložené šance netrefuje bránu
09:48 Kalužovi uskočil míček, ale Blaci nezvládli 1 na 0. Haleš si levou tyčku pohlídal
06:49 Píská se nedovolené bránění na Nezvala. Ten samý hráč o chvíli později trefil přední spojnici
05:33 GÓL BLACK ANGELS! 0:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #93 Radek Hanák, asistoval #69 Filip Neklan (0:1)
05:33 Blaci zachytili Halešův výhoz a Neklan předložil balón Hanákovi na střelu od mantinelu
05:03 Novotný se dostal k míčku na hranici malého brankoviště, ale nezvládl ho dostat za Halešova záda
03:22 Šimák v souboji ztratil hůl, ale Blaci se do zakončení nedostali
01:30 zakončení Kaluži Matiášek pokryl
00:00 Vítám Vás u online přenosu z třetího zápasu play-down mezi domácími Sokoli Pardubice a Black Angels. série je vyrovnaná 1:1