(Bém)

This stream can only be watched on the broadcaster's website.

Go to stream

Kanonýři Kladno - Panthers Praha 11:2
branky: 2. Ondřej Zábranský, 11. Jan Blažek, 13. Jakub Veselý, 17. Štěpán Fukárek, 29. Tobiáš Volf, 30. Adam Staněk, 31. Jan Karafiát, 34. Šimon Bohuslávek, 36. Šimon Bohuslávek, 38. Jakub Veselý, 45. Jakub Veselý - 14. Ondřej Urbánek, 19. Václav Rejzl; rozhodčí: Karel Kotyza - Tomáš Grigar; vyloučení: 0:4; využití: 2:0; zásahy brankářů: Josef Džula 20 - Bernard Schmidt 15, Filip Cvejn 5; po třetinách: 3:1, 3:1, 5:0
45:00 Komentář domácích Schuller Ondřej (Trenér): Dva jasné výsledky, ale ve hře máme stále co zlepšovat. Těší nás produktivita. Děkujeme soupeři a těšíme se na další kolo.
45:00 Komentář hostů Škvor Daniel (Trenér): Výsledek odpovídá stylu, jakým jsme dnes museli hrát. Systém vabank ale ještě musíme vypilovat, moc nám nejde. Kladnu gratuluji k postupu, přejeli nás naprosto zaslouženě, tak se držte co nejdéle. Náš nepostup je neúspěch, ambice jsme měli určitě vyšší, to beru na sebe. Díky soupeři, rozhodčím a divákům
45:00 Střely ve 3. části: 13:9
44:00 GÓL Kanonýři Kladno! 11:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #30 Jakub Veselý, asistoval #41 Tomáš Bém (11:2)
37:12 GÓL Kanonýři Kladno! 10:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #30 Jakub Veselý, asistoval #25 Jan Karafiát (10:2)
35:21 GÓL Kanonýři Kladno! 9:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #9 Šimon Bohuslávek, asistoval #77 Jan Blažek (9:2)
35:05 Vyloučen hráč #9 Kryštof Uher družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení
33:52 GÓL Kanonýři Kladno! 8:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #9 Šimon Bohuslávek, asistoval #33 Tobiáš Volf (8:2)
30:36 GÓL Kanonýři Kladno! 7:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #25 Jan Karafiát, asistoval #78 Adam Staněk (7:2)
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #78 Filip Cvejn družstva Panthers Praha
30:00 Střely ve 2. části: 10:7
29:49 GÓL Kanonýři Kladno! 6:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #78 Adam Staněk, asistoval #9 Šimon Bohuslávek (6:2)
28:33 GÓL Kanonýři Kladno! 5:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #33 Tobiáš Volf, asistoval #77 Jan Blažek (5:2)
26:58 Vyloučen hráč #21 Petr Křepelka družstva Panthers Praha na 2 minuty za špatné střídání
18:59 GÓL Panthers Praha! 4:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #69 Václav Rejzl, asistoval #28 Vojtěch Ježek (4:2)
16:58 GÓL Kanonýři Kladno! 4:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #99 Štěpán Fukárek, asistoval #16 Jan Kabourek (4:1)
15:00 Střely v 1. části: 8:6
13:50 GÓL Panthers Praha! 3:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #25 Ondřej Urbánek bez asistence (3:1)
13:20 Vyloučen hráč #15 Jan Kubíček družstva Panthers Praha na 2 minuty za nesportovní chování
12:29 GÓL Kanonýři Kladno! 3:0
10:40 GÓL Kanonýři Kladno! 2:0
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #77 Jan Blažek, asistoval #33 Tobiáš Volf (2:0)
04:35 Vyloučen hráč #60 David Sladký družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení
01:44 GÓL Kanonýři Kladno! 1:0
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #26 Ondřej Zábranský, asistoval #9 Šimon Bohuslávek (1:0)