• 58 57:41
    4:8
    (Středa)

FBC Trutnov (DTJ) - FBC Innebandytos Hradec Králové 4:8
branky: 20. Martin Dohnal, 28. Daniel Dohnal, 29. Daniel Vymlátil, 40. Daniel Vymlátil - 6. Tomáš Ostřížek, 7. Petr Svatoš, 12. Tomáš Pokorný, 16. Ondřej Rychetník, 31. Martin Kočí, 41. Kryštof Šimek, 58. Ondřej Středa, 58. Kryštof Šimek; rozhodčí: Aleš Jansa - Jakub Vlček; vyloučení: 0:0; využití: 1:2; diváků: 35; zásahy brankářů: Vlastimil Skalický 19 - Martin Kočí 23; po třetinách: 1:4, 3:1, 0:3
59:59 Zápas končí po špatně zvládnuté koncovce od d0omácích hráčů..
59:50 Nedorozumění v rohu hřiště, jehož důsledkem jsou tři vyločení.
58:39 Trutnovští hrají po celou dobu vyrovnaný zápas, ke konci třetí třetiny si však nechají dát laciné góly.
57:41 GÓL FBC Innebandytos Hradec Králové! 4:8
Branku družstva FBC Innebandytos Hradec Králové vstřelil #14 Kryštof Šimek, asistoval #5 Ondřej Středa (4:8)
57:03 GÓL FBC Innebandytos Hradec Králové! 4:7
Branku družstva FBC Innebandytos Hradec Králové vstřelil #5 Ondřej Středa, asistoval #10 Tomáš Ostřížek (4:7)
56:01 Po střele Marka Matějáka míček zapadá pod horní tyčku, rozhodčí rozpažuje, o gól se podle něj nejedná.
53:26 Hradečtí ve výhodě a v šesti.
51:48 Daniel Dohnal střelou prověřuje pozornost Hradeckého brankáře.
50:30 Na hřišti i mimo něj začínají vzrůstat emoce.
49:43 Rozehra ze standardní situace, jen se štěstím neprošla za záda Skalického, kterému clonil soupeř.
48:41 Přestože tempo na hřišti je rychlé, hra se ustálila.
40:30 GÓL FBC Innebandytos Hradec Králové! 4:6
Branku družstva FBC Innebandytos Hradec Králové vstřelil #14 Kryštof Šimek, asistoval #20 Filip Zdražil (4:6)
40:30 Skalický chytá, míček mu vypadává z ruky a hosté důrazně doráží.
39:50 Daniel Vymlátil překvapuje soupeře brankou v oslabení v závěru druhé třetiny.
39:49 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 4:5
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #4 Daniel Vymlátil, asistoval #10 Roman Šauer (4:5)
39:42 Domácí tým dohraje druhou třetinu v oslabení.
37:59 Martin Dohnal ubírá soupeřům čas z přesilové hry a vyhazuje.
37:20 Skalický v letu zabraňuje Hradeckým ve využití přesilovky.
35:47 Hradečtí ve výhodě hrajou v šesti bez brankáře.
34:38 Vymlátil přihrává Šauerovi, střela těsně míjí branku.
30:57 GÓL FBC Innebandytos Hradec Králové! 3:5
Branku družstva FBC Innebandytos Hradec Králové vstřelil #25 Martin Kočí, asistoval #12 Tomáš Pokorný (3:5)
30:57 Střela z levé strany pod ruku překvapila Skalického.
29:52 Trestné střílení družstva FBC Innebandytos Hradec Králové neproměnil #20 Filip Zdražil.
29:52 Skalický výborně zmenšuje úhel a rozhodil střelce, který neproměňuje.
29:52 Situace s eobrací, nájezd tentokrát na druhou stranu, hráč č. 20. Domácí budou hrát v oslabení.
29:12 Dva rychlé góly mohou zápas zdramatizovat.
28:16 Domácí využili přesilovou hru.
28:15 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 3:4
27:36 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 2:4
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #14 Daniel Dohnal, asistoval #16 Ondřej Votoček (2:4)
27:33 Nájezd po dlouhém vyčkávání na reakci gólmana neproměňuje, domácí budou hrát 2 minuty přesilovku.
27:32 Trestné střílení družstva FBC Trutnov (DTJ) neproměnil #3 Marek Matěják.
27:30 Po faulu hostí, se Marek Matěják připravuje na nájezd.
27:29 Gólové šance na obou stranách.
25:43 Honza Pradáč vypomohl Skalickému na brankové čáře a zabránil vstřelení dalšího gólu.
24:15 Vojta Krsek ze střední vzdálenosti prověřuje krásnou střelou pozornost brankáře hostí.
20:01 Úvodní bule dopadla dobře pro domácí.
20:01 Snad se v druhé části utkání podaří domácím proměnit některá z šancí.
19:44 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 1:4
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #11 Martin Dohnal, asistoval #16 Ondřej Votoček (1:4)
19:44 Několik sekund před koncem Martin Dohnal krásnou střelou po nahrávce Ondry Votočka překonal brankáře Hradce.
19:00 MInuta do konce první třetiny, domácím se stále nedaří něco udělat s pro ně nepříznivým výsledkem.
17:51 Tomeš kličkuje v polovině hřiště, nahrává Vymlátilovi, kterému ale nesedla střela.
16:43 Zápas se přes výkony na hřišti zatím vyvíjí celkem jasně.
15:55 GÓL FBC Innebandytos Hradec Králové! 0:4
Branku družstva FBC Innebandytos Hradec Králové vstřelil #44 Ondřej Rychetník, asistoval #15 Marek Čížek (0:4)
15:47 Domácí nastupují v neobvyklé modro-bílé kombinaci dresů, zatímco Hradec typicky v červeno-bílých trikách. V první třetině zatím ale modrá barva štěstí nepřináší.
14:40 Trutnovští oplácejí 4 rychlými střely na bránu. Zatím bez gólu.
13:12 Hradečtí ostřelují branku soupeře.
11:29 GÓL FBC Innebandytos Hradec Králové! 0:3
Branku družstva FBC Innebandytos Hradec Králové vstřelil #12 Tomáš Pokorný, asistoval #14 Kryštof Šimek (0:3)
09:10 Trutnov ve velké šanci, několikrát dorážrl, ale hostující brankář si udržuje čisté konto.
08:15 Skalický pravou nohou zabraňuje další brance.
06:04 Hradec se dvěma slepenými góly ujímá vedení.
06:03 GÓL FBC Innebandytos Hradec Králové! 0:2
Branku družstva FBC Innebandytos Hradec Králové vstřelil #16 Petr Svatoš, asistoval #12 Tomáš Pokorný (0:2)
05:22 GÓL FBC Innebandytos Hradec Králové! 0:1
Branku družstva FBC Innebandytos Hradec Králové vstřelil #10 Tomáš Ostřížek, asistoval #12 Tomáš Pokorný (0:1)
05:22 Blesková akce hostí, míček za za zády Skalického.
04:20 Úvod zápasu se nese v rychlém tempu, šance z protiútoků na obou stranách.
04:00 Domácí tým neproměnuje standardní situaci v absolutní blízkosti Hradeckého brankáře.
00:00 Dobrý podvečer,výtáme Vás u dnešního utkání mezi domácím Trutnovem a Hradcem Králové.